Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Imprezy i koncerty

Polecane posty

ale co do "Sacred Worlds" mam już wątpliwości, pełny kawałek trwa zresztą ponad 9 minut.

Zagrać zagrają 2-3 kawałki z "At the Edge of Time" i obstawiam na te dwa, ponieważ... reszta niezbyt nadaje się do wykonania na żywo (może jeszcze "Tanelorn" i "Ride Into Obsession"). Sacred będzie raczej w pierwotnej, mniej rozbudowanej wersji (przecież orkiestry ze sobą nie będą targać) którą już grali w Płocku. Bardzo chciałbym usłyszeć "Wheel of Time" albo "Valkyries", ale to czcze mrzonki. Tymczasem jeszcze dwa tygodnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na 30-lecie Turbo do Progresji? Sobota 18 września 2010.

Z gości zagranicznych m.in. Tim Ripper Owens (Ex-Judas Priest, Ex-Iced Earth obecnie Yngwie Malmsteen) i Primal Fear.

Ja będę jako iż uwielbiam Judas Priest i koncertu Rippera nie przepuszczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje ktoś wpaść na koncert(y) zespołów Apocalyptica, Soulfly, Budgie do klubu Eskulap w Poznaniu? Pytam ponieważ ja planowałam, ale się okazało, że nie będę mogła się na tych koncertach pojawić niestety. A bilety mi zostały w ręku. Jeśli więc ktoś takowych szuka, to zapraszam do stosownego tematu w dziale Targowisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by się marzył koncert Disturbed we wrocławiu najlepiej. Ponoć kiedyś już był. Jak bym zaczął słuchać tego zespołu wcześniej to może bym się załapał :icon_cry: Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. No może niekoniecznie rozlanym.

Mam tą skrytą nadzieję że w końcu skończą im się sławne miejsca na świecie do odwiedzenia i zawitają do polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabaton z okazji trasy koncertowej, World War Tour, odwiedził Polskę. Zagrali w czterech miastach. Ja miałem okazję być w Rzeszowie. Sabaton znam i szanuję, ale nie jestem wielkim fanem tego zespołu. Przyszedłem tam dla supportu jakim był Alestorm. Znałem już wcześniej zespół i chciałem przekonać się jak wychodzi im granie na żywo. Wyszło... bardzo dobrze ! Energia jaka płynie z ich piosenek jest nie do opisania. Drugim supportem był Steelwing nie gustuję w tym gatunku metalu, ale zagrali dobrze i za to szacunek. Sabaton jak zwykle trzymał poziom i zagrał bardzo dobrze. Malutkim minusem może być cena biletu 75 zł, ale jak najbardziej opłacało się być na tym koncercie.

Był ktoś na którymś z tych czterech koncertów ? Czekam na opinie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie miesiac pozniej, ale tez się wypowiem.. miałem okazję być w Katowicach.. główny cel: Sabaton.. najlepsza zabawa na :Alestorm.. to jest nie do opisania jak ta muzyka idealnie nadaje się na koncerty. Energia, radość, skoczność.. i nawet glan na twarzy cieszy :D Sabaton również świetny występ.. ale to akurat było do przewidzenia. Steelwing przespałem.. strasznie irytuje mnie taki wokal ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wie i ma informację to proszę powiedzcie czy któryś z tych zespołów planuje może koncert gdzieś na terenie dolnego śląska. Macie tu listę:

-Papa Roach

-Disturbed

-Lordi

-Marylin Manson

-Sabaton

-Metallica (wiem że raczej nie, a nuż)

-Iron Maiden

-Vader

-Indespair (liczę na CormaC'a)

-Grupa Operacyjna (wiem że nie grają metalu ale ich lubię)

-Nightwish

-Linkin Park

-Rammstein

-Don Guralesko

-Motorhead

-Yello

-KoRn

Trochę tych zespołów dużo więc jakieś prawdopodobieństwo jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość nawet nie planuje koncertować w naszym kraju... i nie liczył bym na jakieś zmiany w dobrą stronę. Papa Roach był na Woodstocku i Jurek planuje zrobić wielki "comeback" z tym zespołem na Woodzie 2011. O ile się jeszcze orientuje to "DonGuralesko" (czy jak to tam się piszę) planuje koncert 29.01 w Krakowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wie i ma informację to proszę powiedzcie czy któryś z tych zespołów planuje może koncert gdzieś na terenie dolnego śląska. Macie tu listę:
last.fm -> dany zespół -> zakładka "Events" (czy tam jak to się inaczej nazywa :P) -> lista koncertów... i tyle, szukasz ciebie interesującego. Odrobina samodzielnego szukania nie boli ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba na Slayer'a w kwietniu(11.04.2011) wybiorę... :) Zobaczymy jak z pieniążkami będę stać.

A no i oczywiście wyczekuję Rammstein w Polsce. Po zeszłorocznym koncercie tylko rozglądam się za chłopakami u nas.

No , kurde , zapomniał bym. Iron Maiden <-- może jakąś większą grupą pojadę. :)

No, to już chyba wszystko. :)

Jeżeli ktoś chciałby kupić bilet/sprawdzić datę:

www.livenation.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Już 10 sierpnia w katowickim Spodku odbędzie się kolejna edycja Metal Hammer Festival. Główną gwiazdą imprezy będzie Judas Priest, który po raz pierwszy i ostatni wystąpi w Polsce w swoim klasycznym składzie. Obok Judas Priest zagrają również: Morbid Angel, Exodus, Vader i Tank, a skład festiwalu zamykają 3 polskie formacje: Mech, Soulburners i Animations.

"

http://www.eventim.pl/pl/bilety/metal-hamm...9533/event.html

Wreszcie!! Bogowie Metalu w Polsce! Niestety napisali na stronie, że tym tourem Judas Priest kończy swoją około-40letnią działalność. Straszne. Trzeba tam być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie!! Bogowie Metalu w Polsce! Niestety napisali na stronie, że tym tourem Judas Priest kończy swoją około-40letnią działalność. Straszne. Trzeba tam być.
Dziwne, wydawało mi się, że Judas Priest będzie miał koncert w Zakopanym bodajże, ale możliwe, że po prostu miałem złe informacje, ktoś mi cynk trefny sprzedał :P Mimo wszystko to ich wielkim fanem nie jestem dlatego też kasy na ostatnią trasę koncertową nie wysupłam. W tym roku absolutnie wystarczy mi nadchodzące Soni ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wybiera się 16 sierpnia na Deftones do wawy? :icon_smile: Bilety już są, po 130 zł. W lipcu bodaj dychę drożej, a w dzień imprezy chyba jeszcze jedną dychę więcej. Nie wiem na ile to prawda na ile nieprawda, ale ponoć jest tylko 2500 miejsc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...