Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Imprezy i koncerty

Polecane posty

Zdziwko mnie chapnęło niemałe, kiedy wczoraj (a raczej już dzisiaj) przeglądając kanały w telewizorni natrafiłem na Maidenów w TV4. Najpierw myślałem, że to jakiś program o sierpniowym koncercie, ale okazało się, że to cały koncert i to nie byle jaki, bo "Death On The Road" z Dortmundu! Już kij z tym, że pora nadawania była debilna (3:40 bodaj), ale czemu nie widziałem ani jednej reklamy czy zapowiedzi? Niech będzie, że to zuo, mhrok i w ogóle, toteż musi być puszczany w nocy/nad ranem, ale mogliby przynajmniej poinformować widzów, że coś takiego puszczają - bo mało kto sprawdza w programie tv, co leci o 3:40...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coooo ? Kuźwa, jakbym wiedział, to bym obejrzał... :/ Ciekawe co się stało, że grupa trzymająca władzę w TV4 zdecydowała się na puszczenie koncertu Ironów. Pora swoją drogą, ale sam fakt napawa mnie optymizmem. Może by tak panowie poszli za ciosem i puścili dla przykładu Rock in Rio, hę ?

Btw: co Ty, Polipie, robiłeś o 3 przed TV ? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak panowie poszli za ciosem i puścili dla przykładu Rock in Rio, hę ?

Sądzę że dla nich ten koncert będzie "za stary" żeby go w tv puszczać.

Zdziwko mnie chapnęło niemałe, kiedy wczoraj (a raczej już dzisiaj) przeglądając kanały w telewizorni natrafiłem na Maidenów w TV4. Najpierw myślałem, że to jakiś program o sierpniowym koncercie, ale okazało się, że to cały koncert i to nie byle jaki, bo "Death On The Road" z Dortmundu! Już kij z tym, że pora nadawania była debilna (3:40 bodaj), ale czemu nie widziałem ani jednej reklamy czy zapowiedzi? Niech będzie, że to zuo, mhrok i w ogóle, toteż musi być puszczany w nocy/nad ranem, ale mogliby przynajmniej poinformować widzów, że coś takiego puszczają - bo mało kto sprawdza w programie tv, co leci o 3:40...

Około tej godziny można często coś ciekawego znaleźć. Np na takim idiotycznym MTV kiedyś leciało Pain Of Salvation. Czego w życiu bym się nie spodziewał :P Szkoda że to były tylko rzadkie i pojedyncze przejawy czegoś porządnego.

Btw: co Ty, Polipie, robiłeś o 3 przed TV ? xD

Jak to co ? :P Polonia 1 pewnie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora swoją drogą, ale sam fakt napawa mnie optymizmem. Może by tak panowie poszli za ciosem i puścili dla przykładu Rock in Rio, hę ?

Z tego, co udało mi się ustalić (zatem nie należy temu wierzyć), był to taki jednorazowy wybryk panów z TV4. Ot, nie mieli co puścić o 3:40, to wrzucili koncert Ironów - w końcu i tak wszyscy śpią, to kogo to obchodzi? Dziwi tutaj wspomniany przeze mnie brak reklamy - nie było ani jednego zwiastuna koncertu, nikt nic nie powiedział i w ogóle kosmos. Można było sądzić, że zapuścili to ze względu na sierpniowy koncert w Wawie, ale o tym też nikt nie wspominał, zatem szanse obejrzenia "Rock In Rio" w tv mocno spadają. Mnie to jakoś nie martwi, bo znam RIR na pamięć, ale i tak fajnie, że w ogóle pomyśleli o fanach IM.

Jak to co ? :P Polonia 1 pewnie..

Hehehehe! xD

*Polip spada z krzesła po usłyszeniu wybornego żartu*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wpomniał o Hunterfeście? W tym roku grał Moonspell, dał nieziemski koncert. Atmosfera w 1 rzędzie była poprostu magiczna. Sam Fernando starał się mówić po polsku, co nieźle mu wychodziło <odziwo zwłascza Ą i Ę> co potwierdza dobre przygotowanie do koncertu. Zagrali 4 kawałki z nowej płyty <Night Eternal> oraz klasyki <min. Vampirie przy której dosłownie odpłynąłem :)> Pełny program Moonspella <wraz z nagraniami> można znaleźć na forum Hunterfestu Forum Hunterfest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROCK'N'ROLL NA MORZEM!!!

Sztuka odbędzie się jednak w Amfiteatrze w Rewalu, przy ulicy Parkowej. Serdecznie zapraszam! WSTĘP WOLNY!!! Godzina rozpoczęcia: 19.00

http://www.lastfm.pl/event/658986

Razem z Born To Lose zagrają szczecińskie punki z The Freaks oraz szczecińsko-niechorscy thrashowi wymiatacze Headbanger. WSTĘP WOLNY!!!

Wszelkie pytania co do koncertu proszę kierować do mnie na maila bądź gadu(9197485).

Linki do kapel:

http://www.myspace.com/borntolose

http://www.myspace.com/freaksthe

http://www.myspace.com/headbangerband & http://www.headbanger.cba.pl

0b5244a4e483a6e1med.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jedzie na Iron Maiden? :>

Szykuje się świetny koncert. Na dodatek tego dnia są urodziny Dickinsona i mamy zaśpiewać po piosence The Troopers 'happy birthday'. Bruce się zdziwi hehe

Bede, bede ;) To moj pierwszy, ze tak powiem powazniejszy koncert w zyciu. Normalnie nie moge doczekac sie juz. Z tym spiewaniem to wiem, sie moze Bruce wzruszy. :P I slyszalem tez o jakiejs fladze, ktora ma wedrowac po publicznosci, ale nie wiem czy to prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I slyszalem tez o jakiejs fladze, ktora ma wedrowac po publicznosci, ale nie wiem czy to prawda.

Flaga będzie o rozmiarze 3x10m. Będzie wędrowała teoretycznie od końca stadionu pod samą scenę i tam dostanie ją ktoś z obsługi, a później Bruce.

ze tak powiem powazniejszy koncert w zyciu.

W końcu nie często się jedzie na koncert gdzie będzie około 30 tysięcy ludzi, co? hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam po "Mejdenach"? Co sadzicie o koncercie? Mi sie osobiscie podobal bardzo, tym bardziej, ze jeszcze nigdy na takim nie bylem. Supporty troche rozgrzaly publicznosc (choc ta Lauren to za rewelacyjna nie byla, Made of Hate z kolei spoko, choc szkoda tego wzmaka ich bo moze by cos wiecej zagrali) a Iron po prostu zmiazdzyl. Po 2 kawalkach bylem calutki mokry (na plycie oczywiscie stalem) pozniej sie na szczescie uspokoilo troche. No i cala choreografia- cudo po prostu. Ciekawe kiedy nastepny ich koncert. Oby jak najszybciej.

PS: Jedyne co bylo do [beeep] to organizacja. Slyszalem co sie stalo z pociagiem z Warszawy do Wroclawia. Ehh szkoda gadac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pociągów. Do Poznania było ich niewiele. Między pierwszą w nocy a szóstą rano miało się do wyboru aż... dwa. :) Pierwszy (relacji Moskwa-Berlin xD) - teoretycznie miał odjeżdżać o 00.50. Spóźnił się godzinę, a potem okazało się, że w pociągu miejsca nie ma i trza czekać było na dwa dodatkowe wagony. Opóźnienie więc 'troszkę' się powiększyło. Dlatego też wracaliśmy tlk o 5.55, ale w sumie to i tak całkiem sensowna godzina była. Wszak po koncercie też się działo, toteż nie mam prawa narzekać. Szkoda jednak, że PKP nie zorganizowało jakichś extrapociągów - myślałem, że taka inicjatywa to norma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZONK. Nie będzie Saltusa i Iperytu... Iperytu mi nie żal, ale Saltusa jak najbardziej (mam nadzieję, ze chociaż płytkę będzie można kupić <_< ). Tak, wiem, że ich teksty opierają się na "słowiańskim nazizmie", ale żal mi ich ze względu na pierwszą płytę, nie na drugą :P

e: oj, niestety wypadam z obiegu - właśnie się dowiedziałem o piątkowym sprawdzianie z gegry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...