Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

Brakuje miejsca, gdzie mogliby?my poruszyć w?tki filozoficzne, humorystyczne, fantastyczne, w każdym razie te niezwi?zane z grami, programami i sprzętem. Z do?wiadczenia wiem, że wła?nie takie działy stanowi? esencję forum...

Poza tym: życzę powodzenia!

>>>Problem w tym, ze jest to FORUM CDA a nie FORUM OGOLNE. Gadanie o tzw. "dupie Maryni" (excuse le mot) jest bardzo fajne - ale nie w tym celu powstalo to forum. Poza tym moderacja masy postow zajelaby mnostwo czasu - a tego za wiele, wbrew pozorom, nie mamy. Jak widac powolutku luzujemy srube - i MOZE kiedys cos takiego zagosci. Ale poki co - jazdy dowolnej nie bedzie. Ale czy z powodu, ze speedwayowcy NIE MOGA jezdzic tak jak sie im podoba, tylko kraza po wyznaczonym torze i to dopiero wtedy jak sedzia ich pusci, sprawia, ze ten sport nie jest interesujacy? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soulafein Quen Elvenhair
Problem w tym, ze jest to FORUM CDA a nie FORUM OGOLNE. Gadanie o tzw. "dupie Maryni" (excuse le mot) jest bardzo fajne - ale nie w tym celu powstalo to forum.

Nie uważasz, że trochę nie doceniasz forumowiczów?! Wiem doskonale, iż trafiają się przypadki, dla których "zluzowany" dział jest okazją do bluzgów i pisania totalnych głupot, ale są także ludzie, którzy w takim miejscu mogliby poruszyć tematy znacznie bardziej interesujące. Komnata off-topic potrzebna jest przede wszystkim po to, abyśmy mogli pogadać także o filmach, literaturze oraz innych takich tam... Nie powiecie mi, że te dziedziny nie mają żadnego związku z grami, bo nieraz nawiązywaliście do nich w swych recenzjach. Dlatego uważam, że jeśli nie off-topic, to przynajmniej jakieś bardziej profilowane, niekompuetrowe działy...

Poza tym moderacja masy postow zajelaby mnostwo czasu - a tego za wiele, wbrew pozorom, nie mamy.

No tak, prawda... Na forum, o którym wspominałem posty z komnaty off-topic stanowiły prawie 40% wszystkich wypowiedzi. Wy znacie swoje możliwości najlepiej, więc spokojnie poczekam na rozwój całej kwestii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum o Anime off-top zajmował ponad 60% więc był duuuuży.

Jednak podpisuję pod opinią poprzedzającego mnie kolegi ośmioma mackami ! Off-Topic lub cos w jego stylu jest bardzo potrzebny....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że jesteście zbyt surowi (nawet jak na adminów)? Czasem nie dokładnie czytacie posty i wystawiacie ocenę często niesprawiedliwą!

Po pierwsze proszę o wyjaśnienie terminu surowi. Z konkretnymi przykładami.

Po drugie kto nie czyta zbyt dokładnie postów?

Po trzecie co oznacza ocena niesprawiedliwa? Konkrety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartekk

a moze tak nowe tło na forum b o to sie powoli nudzi nie musi byc wcale jasne moze byc ciemne ale inny kolor! i przyciski wyslij,cytuj .....itd. tez jakos zmienic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można dostać tytuł np. goblina lub orka?

Piszac na forum. Im wiecej postow tym wyzsza ranga. naturalnie pisanie po to, zeby nabijac sobie status daje efekt odwrotny do zamierzonego.

Mozna nawet za to wyleciec albo zostac zdegradowanym. Poprzez "pisanie postow" rozumiemy inteligentne wypowiedzi na lamach forum a nie "byle co, byle napisac".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie sugestie/pytania:

1. czy jest możliwość wprowadzenia płciowości? mała rzecz, a cieszy

2. miło by było, gdyby po naciśnięciu tytułu wątku ładowała się ostatnia strona, nie pierwsza. nie wiem jak dla innych, ale dla mnie byłoby to wygodniejsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrr... Przeczytaj wcześniejsze posty, zanim zadasz pytanie, ktore padlo juz 10 razy. :?

Sortowanie postów ustawiasz sobie SAMA - przyjrzyj sie uwazniej interfejsowi forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrr... Przeczytaj wcześniejsze posty, zanim zadasz pytanie, ktore padlo juz 10 razy. :?

masz pecha - nie lubię jak się na mnie warczy - przejrzałam ten wątek i zarówno jedno jak i drugie pytanie padło... tadam... aż jeden (słownie 1) raz każde. za twoją korespondencję mailową nie odpowiadam, tam może i padło ze 100 razy :/

Sortowanie postów ustawiasz sobie SAMA - przyjrzyj sie uwazniej interfejsowi forum.

przyjrzałam się, dziękuję za podpowiedź, teraz jest już dobrze, mrrr :) odpowiedzi natomiast na pytanie "płciowe" nie znalazłam - jeśli była, to gdzie mam szukać, wrrr ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz pecha - nie lubię jak się na mnie warczy - przejrzałam ten wątek i zarówno jedno jak i drugie pytanie padło... tadam... aż jeden (słownie 1) raz każde. za twoją korespondencję mailową nie odpowiadam, tam może i padło ze 100 razy :/

Dobra - przejrzalas wiec TEN watek. Ale to pytanie padalo na forum dziesiatki razy - fakt, ze... W wiekszosci wypadkow nie bylem na tyle cierpliwy, zeby odpowiadac - a po prostu usuwalem te posty. :)

A warczeniem sie nie przejmuj. Zawsze lepsze od parskania. :)

odpowiedzi natomiast na pytanie "płciowe" nie znalazłam - jeśli była, to gdzie mam szukać, wrrr ;)

Grrr. ;) Ja niestety nie wiem, czy to mozliwe - niech sie technicy (Kabura i Ghost) wypowiedza. Ale zapewniam, ze kazdy Twoj post swiadczy dobitnie o tym, ze jestes prawdziwa kobieta. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> >Dobra - przejrzalas wiec TEN watek. Ale to pytanie padalo na forum dziesiatki razy - fakt, ze... W wiekszosci wypadkow nie bylem na tyle cierpliwy, zeby odpowiadac - a po prostu usuwalem te posty. :)

aaa to fajnie - czyli nie dość że powinnam przejrzeć WSZYSTKIE wątki, to jeszcze przez osmozę chyba nabrać pewności, że w tym nie innym miejscu był kiedyś taki, a nie inny post. jak dla mnie rewelacja ;P

> > A warczeniem sie nie przejmuj. Zawsze lepsze od parskania. :)

kula w płot - parskanie uwielbiam, zwłaszcza takimi angielskimi albo arabskimi aksamitnymi pyszczkami ;PPP

> > Ale zapewniam, ze kazdy Twoj post swiadczy dobitnie o tym, ze jestes prawdziwa kobieta. 8)

chciałabym ci odpłacić pięknym za nadobne, ale mam do przejrzenia wystarczająco dużo (patrz wyżej) i na te twoje 140 cośtam postów po prostu czasu chwilowo nie mam ;P

niepokoi mnie tylko ta "prawdziwa kobieta" - aż boję się domyślać jakie potrójne dna się w tym stwierdzeniu kryją. szczególnie w połączeniu z "dobitnie świadczą" ;P

żeby nie było, żem całkiem offtopic, to się poskarżę - mrrr przeszło we wrrr kiedy się okazało, że ja za każdym razem kiedy wchodzę do jakiegoś topicu, to muszę sortować od nowa :( czy jest jakiś sposób, żeby forum zapamiętało, że ja, właśnie ja, tak ja nikt inny, chcę widzieć od najnowszych postów? proszę o dokładne wskazówki postępowania, żeby więcej głowy nie zawracać - w końcu kolejne posty z głupimi pytaniami na kasowanie czekają ;))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Qn'iu wiesz co? Myślę, że z kobietami już tak jest:) One muszą mieć wszystko dokładnie, jasno, pod nosek , a jak już facet zażartuje to sie obrażają lub parskają:P

Mam nadzieję, że Devi jest inna, no ale nie wnikam:P

Sorry za Offtopic, teraz do rzeczy- Forum jest ładne, nawet przejrzyste i nic nie trzeba zmieniać. Wiem, że to dziwna odpowiedź:P Co do hierarchii, to doszedłem do wniosku, że gdyby przy każddym stopniu była podana liczba postów, to wielu "ambitnych" osobników, uparcie dążyłoby do nowego stopnia pisząc głupoty. O ile sę nie mylę to przykład- KaWuHa, czy cuś like that.

Idę pisać do Phnoma. Stay moderator;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to fajnie - czyli nie dość że powinnam przejrzeć WSZYSTKIE wątki, to jeszcze przez osmozę chyba nabrać pewności, że w tym nie innym miejscu był kiedyś taki, a nie inny post. jak dla mnie rewelacja ;P

Nikt nie obiecywal, ze bedzie latwo. ;)

parskanie uwielbiam, zwłaszcza takimi angielskimi albo arabskimi aksamitnymi pyszczkami ;PPP

A tego juz nie skomentuje, bo moglibysmy prowadzic dluga wymiane zdan - tyle, ze... Mnie, jako administratorowi forum, nie wypada offtopicowac. Za bardzo.

chciałabym ci odpłacić pięknym za nadobne, ale mam do przejrzenia wystarczająco dużo (patrz wyżej) i na te twoje 140 cośtam postów po prostu czasu chwilowo nie mam ;P

Wiec uwierz mi na slowo, ze nie kazdy moj post swiadczy o tym, ze jestem kobieta. Ledwie 76/137.

niepokoi mnie tylko ta "prawdziwa kobieta" - aż boję się domyślać jakie potrójne dna się w tym stwierdzeniu kryją. szczególnie w połączeniu z "dobitnie świadczą" ;P

Zawsze chcialem, by moje teksty byly przedmiotem refleksji i doglebnych analiz. ;) A powaznie - dla mnie "prawdziwa kobieta" ma jak najbardziej pozytywne konotacje.

żeby nie było, żem całkiem offtopic, to się poskarżę - mrrr przeszło we wrrr kiedy się okazało, że ja za każdym razem kiedy wchodzę do jakiegoś topicu, to muszę sortować od nowa :(

Dziekuje za uratowanie mi honoru i pozwolenie na napisanie czegos na temat. Otoz... Nie mam pojecia, czemu sie tak dzieje. Kabuuuraaa, where are you? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE: Czyszczenie bazy forumowiczow

Moze nie tak drastycznie miesiac i wylot. Czasami na prawde mozna nie miec czasu w ciagu miesiaca by zajrzec na forum. Moze okres proporcjonalny do stazu np (liczba postow/25) miesiecy. Oczywiscie te 25 to tylko przykladzik. W praniu wyjdzie jaka wartosc jest najlepsza. Chodzi o to zeby z forum nie lecieli uzytkownicy ktorzy w jakichs przedziwnych okolicznosciach na prawde nie mogli z niego korzystac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z taką małą prośbą :wink:

Chodzi o to, że tam gdzie podajecie kto i kiedy napisał ostatniego posta moglibyście napisać też w jakim temacie to zrobił. Np w Komentarzch jest kilkadziesiąt tematów i nie wiem w którym była ostatnio odpowiedź. Jeżeli podawalibyście ostatni temat od razu można by zobaczyć czy jesteśmy zainteresowani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycje do działu ze sprzętem. Tam cały czas się wszystko powtarza. Mój kumpel tworzył 3 razy ten sam temat. Mam taką propozycje, żeby powstało kilka działów w sprzęcie:

-problemy ze sprzętem

-Jaki sprzęt jest lepszy np. Pentium czy Athlon i co kupić do kompa za daną cene

-podkręcanie

I tak by się utrzymał porządek. Bo teraz, jak wszyscy sobie tworzą tematy dla jaj, lub nie chce im się czytać forum i tworzą te same tematy to pożądku nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość songoku15

dostajecie przecierz tyle sprzętu do recenzji, że możeci postawić 3 kompy z linuxem - mosixem , połączyć je i postawić jako server dla forum...

forum mojej sieci stoi na darmowym srwerze i ładuje się szybciej :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie, jako administratorowi forum, nie wypada offtopicowac. Za bardzo.

za bardzo nie wypada czy nie za bardzo wypada? drobna aczkolwiek istotna różnica :)

Dziekuje za uratowanie mi honoru i pozwolenie na napisanie czegos na temat. Otoz... Nie mam pojecia, czemu sie tak dzieje. Kabuuuraaa, where are you? :D

czy imć kabura się znalazł? powiedzcie mu, że ktoś za nim tęskni, a w każdym razie za tym co może zdziałać.. mnie to sortowanie drażni, wysypki uczuleniowej dostaję :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...