Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

Ja proponuję przestawić zegarek. Ile razy napiszę posta okazujesię, że wysłałem go PRZED GODZINĄ. Czy Wy nie wiecie, że mieliśmy przestawienie się na czas letni?

wiedzą wiedzą - jest w faq opisane, że tu się czasu letniego nie uwzględnia. lepiej ty sobie przestaw zegarek - na kaliningrad - w profilu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję przestawić zegarek. Ile razy napiszę posta okazujesię, że wysłałem go PRZED GODZINĄ. Czy Wy nie wiecie, że mieliśmy przestawienie się na czas letni?

wiedzą wiedzą - jest w faq opisane, że tu się czasu letniego nie uwzględnia. lepiej ty sobie przestaw zegarek - na kaliningrad - w profilu :)

Jeśli ma rację to sorka za nieoczytanie :oops: . Ale w końcu ludzka rzecz mylnąć się deczko (patrz tekst poniżej).

___________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne sie powtorze:

- Fajne by bylo gdybyscie cos zrobili z tymi orkami i goblinami. Jest tyle ras w srodziemiu, a wy wybraliscie te kojarzace sie najgorzej.

Chyba, ze rozstawiliscie to wszystko wedlug wzrostu...

- Dobrze by bylo dodac sekcje, gdzie moznaby bylo pogadac o ksiazkach, wakacjach, szkole i ogolnie rzeczach niekoniecznie z komputerami zwiazanymi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie głównej forum powinien pojawić się temat

____________REKORDY____________________

wiele osób chciałoby się pochwalić swoimi czasami czy ilością zabitych ludzi :wink: podczas przechodzenia jakiejś gry.

uważam ,że taki temat naprawdę spodobałby się innym użytkownikom forum ( a przynajmniej części )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne sie powtorze:

- Fajne by bylo gdybyscie cos zrobili z tymi orkami i goblinami. Jest tyle ras w srodziemiu, a wy wybraliscie te kojarzace sie najgorzej.

Chyba, ze rozstawiliscie to wszystko wedlug wzrostu...

BINGO! :)

- Dobrze by bylo dodac sekcje, gdzie moznaby bylo pogadac o ksiazkach, wakacjach, szkole i ogolnie rzeczach niekoniecznie z komputerami zwiazanymi...

>>>Sorki ale poki co - nierealne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Zapewne sie powtorze:

- Fajne by bylo gdybyscie cos zrobili z tymi orkami i goblinami. Jest tyle ras w srodziemiu' date=' a wy wybraliscie te kojarzace sie najgorzej.

Chyba, ze rozstawiliscie to wszystko wedlug wzrostu...

BINGO! :)

Ja:No proszę, a na Amadrienię już takie mięso leciało..kobieta potrafi :)

- Dobrze by bylo dodac sekcje, gdzie moznaby bylo pogadac o ksiazkach, wakacjach, szkole i ogolnie rzeczach niekoniecznie z komputerami zwiazanymi...

>>>Sorki ale poki co - nierealne.

Ja: Noo, ale po co kiciu? To jest forum CDA,a nie Bravo Girl, gdzie mozna gadać o nażelowanych chłopcach, rzeczce i motylkach. Głupio by wyglądało, gdyby te wątki powstawały na tym forum.[/quote']

Włączyłem się dialog. To co pogrubione to moje, a z ">" Smugg'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anthurin

A więc - Sprawa pewnie jeszcze bardziej nierealna niż najnierealniejsze (:P) sprawy poruszane w tym topicu:

- Zmiana wyglądu forum. W tej chwili forum jest takie "szerokie", zajmujące całą szerokość strony. Jak ktoś ma duży monitor, to oczami musi wachlować ;). Dążę do tego, by layout forum trochę "zwężyć", wszystko ładniej by się komponowało.

Sorki ale poki co - nierealne. (dot. podforum o różnych sprawach - dop. Ant.)

Hm... Prawdopodobnie się narażę, ponieważ to, co powie Smugg to rzecz święta ;). Lecz spróbuję.

Dlaczego? Proszę daj mi powód, dla którego nie powstanie taki temat? Tak sobie grzebałem w mojej łepetynie i nie znalazłem żadnej racjonalnej odpowiedzi. Hm... Za duży bałagan? Za dużo głupich postów? Nie rozumiem. Please o odpowiedź ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
- Zmiana wyglądu forum. W tej chwili forum jest takie "szerokie", zajmujące całą szerokość strony. Jak ktoś ma duży monitor, to oczami musi wachlować ;). Dążę do tego, by layout forum trochę "zwężyć", wszystko ładniej by się komponowało.

A mnie podoba się tak jak jest. Nie lubię częstego przewijania ekranu (mimo, że są na to cztery sposoby :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób narzeka, że nie ma równouprawnienia w Action Redaction, że Smuggler może sobie przez miesiąc wymyślać odpowiedź itp. No to może zrobimy dział dla odważnych pt. "Pojedynki słowne ze Smugglerem"? :D

I jeszcze jedno. Ja poproszę o rangę "lis". Wystarczy spojrzeć na mój emblemat. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Wiele osób narzeka, że nie ma równouprawnienia w Action Redaction, że Smuggler może sobie przez miesiąc wymyślać odpowiedź itp. No to może zrobimy dział dla odważnych pt. "Pojedynki słowne ze Smugglerem"? :D

I jeszcze jedno. Ja poproszę o rangę "lis". Wystarczy spojrzeć na mój emblemat. :)

fenek o czym Ty mówisz? Pojedynki słowne ze Smugglerem? Głupota rules? Tia? 1) Po co?Ułomni jacys jesteśmy? 2)Już to widzę, ze na nasz kaprys Smg będzie nam śmiesznie i ciekawie odpoweiadł na byle bzdeta. 3)Przecież na tym wątku TAKŻE masz sproo czasu an ułożenie odpwoiedzi..wpis na forum to nie sesja na IRCu.. 4) Nawet jak sobie wymyśla cały miesiąc, to przeszkadza Ci to bardzo? 5) Wielokrotnie twierdził, że wymyśla odpwoeidzi spontanicznie, bo są wtedy anjmniej na siłę..ja tam tu wierzę..

Skoro już jest wątek o muzyce Metalowej, to mógłby powstać o sporcie..potem o motylkach, kwiatuszkach i fajne by się nam to forum zrobiło. Więc Trybunę Ludów prosze o wyrozumaiłośc, dla tego jednego nie zwiążanego z CDA wątku. Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy

Witka :!: :!:

Proponuję uporządkować Archiwum :

--> CD-Action ( Forum działające )

--> Sprzet

--> Programy

i tym podobne :wink:

Mała rzecz , a cieszy .

Poza tym w Archiwum mozna znaleźć ciekawe wypowiedzi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro to jest phpBB, to mozna dodać jeszcze z 2 czy 3 teplates

ze strony www.phpbb.pl, nie?

Na przyklad phpXP, SubRed (czy cuś takiego) i subPortal.

To wtedy nikt by nie narzekał na brak innych przycisków. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh TA to phpBB i tu maozna prawie wszystko 8)

Propozycje: (NP: jedziem)

1. Kilka nowych stylow (rozniacych sie nie tylko kolorami...)

CzaryMary: Instalka nowego stylu np: 5 zajmnie okolo 3min :D ? (wiem ze przesadzilem z czasem)

Bo: Wneriwa mnie SubSilver (jak widac nie tylko mnie)

2. Statystyki

CzaryMary: Instalka z heh 2min (wiem ze przesadzilem z czasem)

Bo: 2F2F Za szybcy za wscieki... SIE WIE ;-]

3. Szybkie odpowiedzi

CzaryMary:I nstalka z 2min (wiem ze przesadzilem z czasem)

Bo: Szybsze pisanie postow, LADNIE wyglada :>

4. Dodanie rang ? :D jakes takowe ladne gify :D loga CDA ? :-)

CzaryMary: Ile sie wkleja 5 linkow ? LoL

Bo: Odznaczenia :D Statsy nie wystacza :D

5. Dzial Off-Topic :->

6. jest jeszcze kupe fajnych pierdolek

7. Jakes dobre BBcod'y :D glow itp...

http://www.phpbbhacks.com/

NiE MaM PoJeCiA CzY KtOs PisAl To Co Ja AlE WcZeSniEj...

Za BlEdY NiE PrZePrAsZaM Bo I Po cO :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie zmienić te paskudne przyciski?

właśnie mnie też sie nie podobają

A mi akurat pasują, bo są takie.. hmmm... CDActionowskie?? :wink:

Ale małe urozmaicenie na pewno by się przydało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
A mi akurat pasują, bo są takie.. hmmm... CDActionowskie?? :wink:
Gdyby dział DTP popełnił takie coś w czasopiśmie, już by na pewno wyleciał na bruk... mam na myśli przyciski e-mail, www, bo te Odpowiedz są spoko.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyna czas wakacji Ś.P. Admin mógłby nie kasować konta przez to że się nie pisze postów , niektóżąą ten problem ,że wyjeżdżają i n mają jak się wpisywać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyna czas wakacji Ś.P. Admin mógłby nie kasować konta przez to że się nie pisze postów , niektóżąą ten problem ,że wyjeżdżają i n mają jak się wpisywać. :)

"Ś.P. Admin"?! Juz go zatlukles za to, ze czai sie na Twoje konto? :P A taki fajny byl, kolorowy i amerykanski... :) Jaka ta mlodziez dzis nerwowa...

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodalbym dział "Kłótnie z redakcją CDA" :D (mówie serio!)

Wystarczy wypuścić Smugglera w "Pytaniach do redakcji" Serio! Sprawdzałem :)

A teraz propozycje:

1. Zróbcie tak by działy otwierały się na najnowszym poście(!#@#%^&)

2. Kasujcie (choćby tymczasowo działy, w których nie pojawił się nowy post od powiedzmy 2 tygodni. Zaśmiecają tylko!

3. Już nie wiem co.

4. Ale jak będę wiedział to wrócę!

5. No to spadam

6. I'll be back

Nara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem, że jeżeli przez miesiąc się nie wpiszę na to forum to moje konto zostanie usunięte i podobnie jak Kastor chciałbym zaprotestować... Nawet w tym roku planuję wyjechać w lipcu na ponad miesiąc... no i co? Z jednej strony dajecie test na uzależnienie od komputera żebyśmy się zastanowili czy nie siedzimy za często i za długo, a z drugiej usuwacie konta jak ktoś za długo przy kompie nie siedzi? :) Proponowałbym przedłużyć ten czas np. do 45 dni.

Chociaż prawda jest taka, że założyć konto drugi raz to żaden problem, pod warunkiem, że nikt nie zajmie nick'a :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...