Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

Gość Dziadek Żniwiarz
mi sie nie podoba że można sprawdzić wszystkie posty danej osoby a jakby sie dorwał jakiś psychopata to co ???
No właśnie! To co??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

Powiększcie liczbe znaków na podpis, albo zróbcie tak by można było wykorzytać 3 linijki. Niektóre obrazki pod "krechą" zajmują więcej miejsca niż te 200 znakow, które mogłyby się tam znaleźć!

Think about it. Do it. Gooood.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

Często zdarz się że jest np ok 10 osob na forum, a wszyscy śpią i nic się nie dzieje. Zróbcie cos w rodzaju tablicy-oglaszacza, by można bylo kogoś zawołać i by coś się ruszylo w stylu:

"Ludzie co się dzieje. cho dzcie na forum o...."

Możnabybyło tam wpisać takie zawołanie np gdy od 3 czy 5 minut nie pojawił się nowy post.

To mogloby działać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy

Witka :!: :!:

Proponuje dodanie opcji "Prywatne wiadomości"

oraz dodanie możliwośći zmiany swoich postów w dziale "Komentarze" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herr Erich Von Manstein

Hejka!!! Proponuje wam stworzenie nowej gry on-line na forum (macie już RPG). Byłaby to gra strategiczno-ekonomiczna o nazwie "Dyplomacja" - brałem kiedyś w czymś takim udział - naprawdę fajne!!! Wcielasz się w niej w Rząd któregoś z państw świata (we własnej osobie oczywiście) i ... po prostu uprawiasz politykę :!: Rozkręcasz gospodarkę ,toczysz wojny ,negocjujesz ,szpiegujesz ,sabotażujesz ,rozwijasz państwo!!! Po prostu wcielasz się w władcę :!: Jeśli ktokolwiek jest tym zainteresowany to prosze dać znać to podam szczegóły!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herr Erich Von Manstein

Oto kilka linków z zachodnimi wariantami tej gry!!!

- www.diplom.org (Ta gra została uproszczona i osadzona tylko w Europie!!! Poza tym świat gry jest tam podzielony na prowincje)

- http://www.u.arizona.edu/~jaforde/diplomacy/diplo2.html (tu jest mapa wariantu współczesnego)

- http://www.diplomacy-archive.com/resources...tware/DipGM.htm (To jest też uproszczona wersja zdegradowana wyłącznie dla aspektów militarnych ale można grać na single-player :!: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herr Erich Von Manstein

:evil: kurcze :evil: czemu :evil: mnie :evil: ignorujecie :evil: :!: :?:

Nie macie własnego zdania czy jak :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek jest tym zainteresowany to prosze dać znać to podam szczegóły!!!

Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o takiej gierce, z opisu wynika że musi być naprawdę świetna. Jak będziesz miał czas to wyślij szczegóły na mojego maila;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herr Erich Von Manstein

Oto szczegóły dla zainteresowanych grą "Dyplomacja" :!:

UWAGA: Daje tylko uniwersalne szczegóły gry bo nie wiadomo jaki wariant wybierzemy

Warianty jakie sam mam w głowie to:

PLANASZA:

Wybrany kontynet- odradzam

Świat- zdecydowanie polecam

Czasy:

Prehistoria - na początku będzie nudno...

Starożytność - Już może być ale za mało graczy...

Sredniowiecze - Oferuje ok. 30 miejsc dla graczy więc już tutaj dyplomacja nabiera sensu

XVIII wiek - ok. 60 państw - robi sie coraz ciekawiej

pocz. XX w. - bez omenmtarza bo bym się powtarzał :)

przed II w. św. - j.w.

Czasy współczesne - POLECAM NAJBARDZIEJ BO DOSTĘP DO INFORMACJI O TYCH CZASACH JEST NAJŁATWIEJSZY WIĘC OSZCZĘDŹICIE TRUDU MODOM

Fantasy - pewnie będziecie lgnąć do tej opcji w sumie można dużo nawymyślać ale to już nie miałoby takiego uroku jak realia - utne se głowe i dam nobla temu kto zrobi sensowną dyplomacje fantastyczną chociaż w sumie pokaże wam kawałek mojej rozmowy na GG :lol:

[Ja (22-07-2003 13:10)

To spróbój wejść sam

Ja (22-07-2003 13:11)

jak tam sie dostaniesz to możesz mi głowe utnąć i nobla dostać

Jasio Ziółkowski (22-07-2003 13:12)

dawaj nobla i twą głowe na tacy

Jasio Ziółkowski (22-07-2003 13:13)

BYLEM}

Wiec moje słowo sie nie liczy zawsze :lol: )

No to przejdźmy do konkretów:

FORSA:

Każdy kraj ma PKB (Produkt Krajowy Brutto). Ustala część tego PKB na budżet (czyli jak wysokie są podatki) a potem dzieli to na części dla administracji , wopjska , służby zdrowia , rezerwy budżetowej itp.

UWAGA: Musimy także ustalić ile czasu rzeczywistego trwałby czas wirtualny ja sugeruje 1 dzień = 1 tydzień.

Moderatorzy: To oni kontrolują państwa nie zajęte przez graczy (ale w miarę biernie nie ekspansywnie) i posiadają specjalności np. jeden jest od Armii i wtedy powiadamiasz go mailem nad czym prowadzisz tajne projekty. Do moda naczelnego wysyła się informacje o działaniach wywiadu i kontrwiadu twego państwa . Jest też mod od zdażeń nieprzewidzianych jak ataki terrorystyczne ,klęski żywiołowe itp.

OK jak narazie to tyle może później zmusze się do napisania dalszej części poradnika...

Volt sprawdź poczte mail z opisem poszedł :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herr Erich Von Manstein

Wszelkie pytania o "dyplomację" kierować prosze pod infatryman@wp.pl myśle ,że na wszystkie uda mi sie odpowiedzieć :!:

PS.1 UWAGA MÓJ INTERNET PROVIDER MA CZASEM KŁOPOTY I WTEDY NIE MA INTERNETU PRZEZ 2 DNI WIĘC CZEKAĆ CIERPLIWIE NAPEWNO ODPISZE :!:

PS.2 PYTANIA KIERUJCIE TAKŻE POD MOJE GG I NA FORUM :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -[Red_Jack]-

jedna wielka prosba:

powinna byc mozliwosc skontaktowania sie z innymi aktywnymi uzytkownikami na forum!!!

nie wiem jak jesli chodzi o rozwiazanie techniczne jakas ograniczona liczba znakow czy cos takiego

wiem ze to lekko smierdzi czatem ale takie cos by sie niektorym uzytkownikom przydalo, albo jakis lokalizator danego uzytkownika na forum

co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek P.
Ja również proszę o dodanie możliwość wysyłania prywatnych wiadomości. Taka opcja jest standardem na innych forach

Dopisuję się do powyższego - również wnioskuję o uruchomienie privów.

Pozdrawiam :D

Ja też jestem za privami - im wiecej tym lepiej, a widze ze zebrala sie dosc duza grupka :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy

Witka :!: :!:

No to już mamy paru zwolenników Prywatnych wiadomości :wink:

-[Red_Jack]- :

Wystarczy dodać Prywatne wiadomości i status ( OfflineOnline ) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek P.
Wszelkie pytania o "dyplomację" kierować prosze pod infatryman@wp.pl myśle ,że na wszystkie uda mi sie odpowiedzieć :!:

PS.1 UWAGA MÓJ INTERNET PROVIDER MA CZASEM KŁOPOTY I WTEDY NIE MA INTERNETU PRZEZ 2 DNI WIĘC CZEKAĆ CIERPLIWIE NAPEWNO ODPISZE :!:

PS.2 PYTANIA KIERUJCIE TAKŻE POD MOJE GG I NA FORUM :!:

Ja rowniez jestem zainteresowany "dyplomacją" - fajnie by było grać w czasach współczesnych... Pozostaje tylko zebrac chetnych i zamieścić oficjalny post w propozycjach nowych wątków (z nickammi zainteresowanych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herr Erich Von Manstein

Dziękuje za wszelkie głosy poparcia mego pomysłu info o grze (jeśli gra się ukarze to przekształcone w "Poradnik Dyplomaty") wersja 0.25 ALPHA już w produkcji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...