Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

Wła?nie wyczytałem, że jeżeli przez miesi?c się nie wpiszę na to forum to moje konto zostanie usunięte i podobnie jak Kastor chciałbym zaprotestować...

Nie nie, chodzi o tych co maja na koncie minimalna ilosc postow - albo wcale. I tylko sa. Wiadomo, ze stalych forumowiczow kasowac sie tak szybko nie bedzie, bez obaw.

Chociaż prawda jest taka, że założyć konto drugi raz to żaden problem, pod warunkiem, że nikt nie zajmie nick'a :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Ponieważ redaktorzy w recenzjach w PIŚMIE :wink: mają wypisane niekiedy "Słucham właśnie xxx" to może by i taką opcję zrobić na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by sprobowac wprowadzic jakas opcje zamrazania konta czy cos w tym stylu? Tak na czas wakacyjnych wyjazdow? okreslaloby sie czas hibernacji i spokoj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

A czy całe to forum nie jest takim rozszerzonym, eXtra Action Redaction? Idea oryginalnego AR polega na tym, że Smg wybiera najbardzoej interesujące listy, skraca, przerabia i odpowiada na łamach pisma. Gdyby chcieć zrobic takie coś na forum, większość "listów" poszłaby do kosza, a te pozostałe byłyby mocno skrócone i byście płakali "co się stało z moimi postami?". Miejsce AR jest w piśmie, nie w internecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy całe to forum nie jest takim rozszerzonym, eXtra Action Redaction? Idea oryginalnego AR polega na tym, że Smg wybiera najbardzoej interesujące listy, skraca, przerabia i odpowiada na łamach pisma. Gdyby chcieć zrobic takie coś na forum, większość "listów" poszłaby do kosza, a te pozostałe byłyby mocno skrócone i byście płakali "co się stało z moimi postami?". Miejsce AR jest w piśmie, nie w internecie.

Też jestem tego zdania... poza tym, kazać Smugglerowi i Mr Jedi'owi odbierać listy zwykłe, maile i na dodatek jeszcze z forum? Bądźmy humanitarni :), oni się nie rozdwoją (chyba)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zmienic??? hmmm.... Moze tak:

1. Zmienc troszke szate graficzna (kolory, przyciski)

2. Dodac kilka nowych dzialow: film/ksiazka/muzyka.

3. Mozna by bylo dodac do profilu jakis zbior fotek(rysunkow) z ktorego mozna by bylo wybrac swoja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

2. Dodac kilka nowych dzialow: film/ksiazka/muzyka.

Ale takie tematy pojawiają się na wielu forach różnych portali internetowych, to jest CDA i domeną... ideą... no tym właśnie... tego forum jest rozmowa o komputerach (grach, sprzęcie itd.) Tak mi się przynajmniej wydaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

2. Dodac kilka nowych dzialow: film/ksiazka/muzyka.

Ale takie tematy pojawiają się na wielu forach różnych portali internetowych, to jest CDA i domeną... ideą... no tym właśnie... tego forum jest rozmowa o komputerach (grach, sprzęcie itd.) Tak mi się przynajmniej wydaje...

Nie samymi grami zyje czlowiek. Fakt, ze to jest forum o grach i komputerach nie wyklucza sie z sekcja o ksiazkach, filmach i muzyce.

W koncu w dziale CD-Action (forum działające) jest kilka topicow idealnie nadajacych sie do w/w sekcji ("Najciekawszy film na podstawie gry?", "METAL, czyli koniec z offtopikami :)")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anioł_śmierci
Tu wpisujcie swoje propozycje.

UWAGA!!!

Wiemy, że chcecie:

1. muc pisać nowe wątki

2. mieć avatary

3. mieć dział "off-topic"

Niemniej jednak tych prosb spelnic NIE MOŻEMY.

Sorry, Winnetou - jeszcze nie teraz.

A dlaczego nie mozęmy pisać nowych wątków.?

Brakuje mi kilku dizłów jak. np. film, cos o html itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by qn'ik

ok, zgadzam się z tym, że można wysłac maila moderatorowi kiedy się zobaczy jakiś niezgodny z regulaminem post.

Ale nie sadzicie, ze wygodniej byłoby dodać guzik "zgłoś ten post moderatorowi" (tak jest na wielu forach) i/lub dodać funkcję PM, czyli "Private messages" (to też jest dość popularne).

Myślę, że byłoby to całkiem praktyczne - wchodzi moderator na stronę główną forum i od razu wyskakuje mu powiadomienie "masz nową wiadomość prywatną"

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, teraz mnie tak natchnęło -

czemu nie usuniecie tego dopsiku "forum działające"?

Przeciez jak forum jest dostępne to jest to dość oczywiste i sądzę, że ten dodatkowy napis jest zbędny (a tylko brzydko wygląda)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie potwornie głupie pytanie, tak głupie że nawet nie wiedziałem gdzie o to spytać (tzn. w ktorym wątku).

Otóz zastanawiałem się od jakiegoś czasu czy te statusy (hobbit, goblin itd.) to są tak po prostu "żeby były", czy im wyższy status, tym większe możliości (np. możliwość zakładania nowych tematów). No bo jeśli nie jest tak jak napisałem, to może byłoby dobrym pomysłem wprowadzenie czegoś takiego, że z każdym "awansem" dodana jest jakaś nowa możliwość (np. w momencie zmiany z hobbita na goblina dodać możliwość zmiany posta - tak żeby każdy hobbit musiał się dwa razy zastanowić zanim kliknie w "wyslij" :))

Uprzedzałem że to okropnie dziwne pytanie, tak jak i pomysł :)

Pozdrawiam szanownych moderatorów i czytelników którzy muszą czytać bzdety tego typu, ale nie mogłem się opanować by to napisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... ludki pisałyby posty tylko po to, zeby mieć więskze mozliwości...

No to możnaby wprowadzić rygor, że np. jak ktoś napisze 3 posty nadające się do usunięcia (np takie typu "ja też" albo "wcale nie") to ban. Co prawda trochę by to uprzykrzyło życie administratorom ale końcowy efekt pewnie by był taki, że na forum zostaliby tylko "naprawdę stali" użytkownicy. Fakt, zawsze będą dochodzić nowi, niedoświadczeni, ale może jak zobaczą liczbę ostrzeżeń i banów to zrozumieją że tu nie ma lekko :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
eee... ludki pisałyby posty tylko po to, zeby mieć więskze mozliwości...

No to możnaby wprowadzić rygor, że np. jak ktoś napisze 3 posty nadające się do usunięcia (np takie typu "ja też" albo "wcale nie") to ban. Co prawda trochę by to uprzykrzyło życie administratorom ale końcowy efekt pewnie by był taki, że na forum zostaliby tylko "naprawdę stali" użytkownicy. Fakt, zawsze będą dochodzić nowi, niedoświadczeni, ale może jak zobaczą liczbę ostrzeżeń i banów to zrozumieją że tu nie ma lekko :P.

Podobałoby ci się, gdyby zostało kilku forumowiczów. Mi nie. Świeża krew musi być! :) Inaczej zanudziłbyś się na śmierć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zaproponuje. Nie :!: Poprosze, jesli mozna w opcji "idz do strony" pozwolcie wpisac porzadana wartosc. Gdyz ten przedzial (jaki jest obecnie) przy naprawde rozleglych tematach jest malo precyzyjny. Wiec trzeba sie sporo na klikac aby dostac sie do strony gdzies w polowie. A nie zawsze da sie przesledzic 30 stron tekstu za jednym zamachem.

O ile jest to mozliwe. Z gory dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalić rangi.

Skoro stare tematy są kasowane, to, po co to?

Najlepiej dać każdemu możliwość wpisania tam co tylko chce.

Nie sa kasowane. Jedynie czyszczenie nastepuje w Pomocnej Dloni - bo i tak tematy sie powtarzaja. A watki, ktore umarly, zostaja przeniesione do Archiwum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrr... Przeczytaj wcześniejsze posty, zanim zadasz pytanie, ktore padlo juz 10 razy. :?

masz pecha - nie lubię jak się na mnie warczy - przejrzałam ten wątek i zarówno jedno jak i drugie pytanie padło... tadam... aż jeden (słownie 1) raz każde. za twoją korespondencję mailową nie odpowiadam, tam może i padło ze 100 razy :/

Sortowanie postów ustawiasz sobie SAMA - przyjrzyj sie uwazniej interfejsowi forum.

przyjrzałam się, dziękuję za podpowiedź, teraz jest już dobrze, mrrr :) odpowiedzi natomiast na pytanie "płciowe" nie znalazłam - jeśli była, to gdzie mam szukać, wrrr ;)

Jeśli chodzi o płeć, to chyba webmaster, czyli Qn'ik powinien wiedzieć, że istnieje coś takiego jak Gender Hack...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zróbcie tak by działy otwierały się na najnowszym poście(!#@#%^&)

A co? Kliknąć na małej ikonce ze strzałką w kolumnie Ostatni post nie potrafimy?

2. Kasujcie (choćby tymczasowo działy, w których nie pojawił się nowy post od powiedzmy 2 tygodni. Zaśmiecają tylko!

Tutaj się zgodzę. Adminie, popraw to... Bodaj Czyszczenie forum w Panelu administracyjnym.

A co do przycisków, to nie podoba mi sie tylko przycisk Profil. Zbyt przypomina komunikatora o nazwie Tlen... Nie wiem, coś z tym zróbcie. Taki ten przycisk nie swój...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zaproponuje. Nie :!: Poprosze, jesli mozna w opcji "idz do strony" pozwolcie wpisac porzadana wartosc. Gdyz ten przedzial (jaki jest obecnie) przy naprawde rozleglych tematach jest malo precyzyjny. Wiec trzeba sie sporo na klikac aby dostac sie do strony gdzies w polowie. A nie zawsze da sie przesledzic 30 stron tekstu za jednym zamachem.

O ile jest to mozliwe. Z gory dzieki

A nie możesz wpisać w oknie przeglądarki:

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=tutaj_numer_tematu&start=tutaj_numer_postu

P.S. nr tematu jest zwykle pokazywany na pasku adresu na końcu.

P.S.2. nr postu - 15 postów to strona, czyli jak chcesz zacząć od 2 strony w temacie o grze THPS4, to wpisz

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=598&start=25

i po krzyku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...