Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

Czy mogę zrezygnować z tych określeń ważności w moim profilu? Jakoś mnie irytują -wcale nie dla tego, że jak na razie mam najniższy stopień - po prostu podejrzewam, że gdy będę "Skalnym Trolem" nie będę się czuł wcale ważniejszy niż gdy będę "Orkiem". Tak więc, jeżeli to możliwe to proszę o wyłączenie tej funkcji w moim profilu. A co do propozycji zmian: jest dział ostrzeżeń, czemu nie zrobić analogicznie działu wyróżnień za wartościowe porady i posty "na poziomie?. To bardziej nobilituje niż ww. tytuły. Może przydałby się wątek"artykuły" gdzie zamieszczalibyście co ciekawsze przysłane do Was przez użytkowników opisy jak udało im się coś podkręcić, zmodować, usprawnić chłodzenie itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę zrezygnować z tych określeń ważności w moim profilu? Jakoś mnie irytują -wcale nie dla tego, że jak na razie mam najniższy stopień - po prostu podejrzewam, że gdy będę "Skalnym Trolem" nie będę się czuł wcale ważniejszy niż gdy będę "Orkiem".

Hmmm... ale skoro "nie będziesz się czuł ważniejszy" to dlaczego Ci to przeszkadza? Przcież to jest jedno małe słowo pod Twoiim nickiem i nie mów że rzuca Ci się w oczy...

(...) jest dział ostrzeżeń, czemu nie zrobić analogicznie działu wyróżnień za wartościowe porady i posty "na poziomie? (...)

W tym szaleństwie jest metoda :) Ułatwiłoby to może Wam (administratorom) nabór na moderatorów, bo czyż nie łatwiej zaufać "popularnym" forumowiczom? Podpisuję się pod tym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o dodanie możliwość wysyłania prywatnych wiadomości. Taka opcja jest standardem na innych forach

Dopisuję się do powyższego - również wnioskuję o uruchomienie privów.

Pozdrawiam :D

Ja też jestem za privami - im wiecej tym lepiej, a widze ze zebrala sie dosc duza grupka :)

Hmmm.. pomysł jest może i dobry, ale pomyślcie o biednych administratorach i moderatorach zasypanych tuzinami wiadomości (wiem co mówię, sam jedną męczyłem, przez GG :)). Nie mówię że tak będzie na pewno, ale może się tak zdarzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jest dział ostrzeżeń, czemu nie zrobić analogicznie działu wyróżnień za wartościowe porady i posty "na poziomie? (...)

W tym szaleństwie jest metoda :) Ułatwiłoby to może Wam (administratorom) nabór na moderatorów, bo czyż nie łatwiej zaufać "popularnym" forumowiczom? Podpisuję się pod tym...

A wiecie, ze dzisiaj juz o tym myslalam. To byloby swietne, bo sa uzytkownicy, ktorzy na pochwaly zaluguja. Nawet komus juz dzisja takowa dalam :)

Takze popieram ten pomysl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, ze dzisiaj juz o tym myslalam. To byloby swietne, bo sa uzytkownicy, ktorzy na pochwaly zaluguja. Nawet komus juz dzisja takowa dalam :)

Takze popieram ten pomysl.

A ja nie. :) Bo juz widze, co by sie dzialo: "napisalem 500 postow, nie dostalem ostrzezenia, pisze madrze - i dlaczego nie mam pochwaly? Leee!!!". Czy tez pytania typu: "co trzeba zrobic, zeby dostac pochwale? Co to daje?".

Poza tym - ten watek z pochwalami zajmowac by musial NAPRAWDE duzo - a moderatorzy i admini traciliby nan niepotrzebnie czas. Jesli ktos mowi madrze i prezentuje duza kulture osobista, to nie ma szans - na pewno zostanie zauwazony, czy dostanie pochwale, czy tez nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posta tego wlasnie usunieto z tematu o Diablo mimo tego ze juz wszyscy tam offtopicuja. Pisze wiec go tutaj:

  • Bardzo polubilem ten temat, dlatego tez napisze w nim mojego ostatniego posta (cieszycie sie? ). Chcialem poruszyc w nim kilka spraw:

CD ACTION - to liczacy sie magazyn o grach komputerowych, przez wielu uwazany za najlepszy. Ja tak nie uwazam, chociaz pismo ma naprawde wysoki poziom i zycze by caly czas pielo sie wyzej w gore. Nie pokoji mnie tylko jeden fakt. Mianowicie chodzi o to forum, czyli oficjalne forum CDA. Liczace sie pismo a jakby na czytelnikach/internautach wam nie zalezalo. Z mojego punktu widzenia (czyli zwyklego forumowicza, ktory forum obserwoje od dluzszego czasu) forum to wyglada jak wiezienie z wielkim rygorem. Chodzi mi tu o to ze traktuje sie tu forumowicza jakby byl na smyczy. Aby porozmawiac na temat jakiejs gry nie mozna poprostu zrobic nowego tematu i napisac co sie chce tylko trzeba poczekac az szanownie moderator wpadnie na pomysl aby zrobic temat o jakiejs grze. Oznacza to ze jezeli chcialbym pogadac o np. Duke Nukem 3d to juz moge sobie pomarzyc. Praktycznie to forum polega tylko na udzielaniu pomocy i prosbach o pomoc w sprawach gier, programow i sprzetu. Tego nie potepiam jednak jakies specjalne zasady....chodzi mi o temat ""Duriel na koszmarze". Przeciez kazdy normalny czlowiek wie ze chodzi o Diablo 2, a moderator moglby przymknac oko na ta jakze beznadziejna zasade. Wedlug mnie lepiej napisac w temacie jak najwiecej szczegolow o co chodzi, aby ktos kto moze moglby pomoc wiedzial od razu o co chodzi i wiedzial czy moze pomoc czy nie. To forum wyglada tak jakby to moderatorzy trzymali forumowiczow na smyczy i pokazywali gdzie sie moga wysikac i pod jakim kontem. Przeciez to jest bezsensu ! Panowie Adminowie, Moderatorzy ! A gdzie mozna dac jakies smieszne zdjecie ? Jakis smieszny tekst znaleziony na jakiejs stronie ? Gdzie mozna pogadac o jakichs imprezkach ? Gdzie sie mozna poznac ? Gdzie mozna pogadac o muzyce ? Gdzie o ksiazkach jakie sie czyta ? Gdzie o filmie ? Czy to wogole nie istnieje ? Przeciez formowicze znaja sie tutaj tylko ze strony tego w jakie gry graja i to wszystko. A gdzie jakies blizsze poznanie zainteresowan itp. Wkoncu nie samymi grami czlowiek zyje. I CDA tez przeciez nie o samych grach pisze. Jest przeciez kacik "na luzie" gdzie mozna sie posmiac. A tutaj nic..tylko gry i to tez trzeba wiedziec jak pisac, gdzie i dokladnie w jaki sposob.

Bardzo mnie bulwersuje traktowanie przez moderatorw swoich foromowiczow. Samo to "Moderator ma zawsze racje" w regulaminie jest juz poprostu chamstew. Ale zeby tylko to to by mozna przebolec. Tego jest wiecej, moderator zwraca sie do forumowicza z chamstwem czego przyklad macie np. wyzej.

Wedlug mnie moderator powienien byc

- kulturalny!

- z poczuciem humoru

- normalny

Z tego co zdazylem zauwazyc na tym forum nie ma takowego.

Chociaz szanuje CDA kompletnie nie szanuje pomyslu forum i wogole calego forum. To dziwne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak inni, ale ja czytając poprzedni post na bieżąco potrafiłem znajdować co najmniej jeden kontrargument do kazdego argumentu... nie będę jednak się odnosił do każdego po kolei (chyba że autor wpisu mnie o to poprosi) ale powiem krótko: jak na mój gust - bzdury wypisujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dłuższy czas nie bywałem na tym forum, ale widzę, że dzieją się tu rzeczy, rzadko występujące na innych forach :) rzeczy! Niccer, czy on jest normalny! Zamyka tematy, nie podając sensownej przyczyny, a czasem żadnej! Banuje też nie zawsze wiadomo za co! Co jest, pytam się! Moderator to moderator, ale to chamstwo! Mi nic nie zrobił, ale to nie znaczy, że nie mam powodów do pisania o tym! Żeby taki ktoś, był moderatorem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak inni, ale ja czytając poprzedni post na bieżąco potrafiłem znajdować co najmniej jeden kontrargument do kazdego argumentu... nie będę jednak się odnosił do każdego po kolei (chyba że autor wpisu mnie o to poprosi) ale powiem krótko: jak na mój gust - bzdury wypisujesz.

Bardzo prosze

Przez dłuższy czas nie bywałem na tym forum, ale widzę, że dzieją się tu rzeczy, rzadko występujące na innych forach :) rzeczy! Niccer, czy on jest normalny! Zamyka tematy, nie podając sensownej przyczyny, a czasem żadnej! Banuje też nie zawsze wiadomo za co! Co jest, pytam się! Moderator to moderator, ale to chamstwo! Mi nic nie zrobił, ale to nie znaczy, że nie mam powodów do pisania o tym! Żeby taki ktoś, był moderatorem!

Prosze, podaj jak najwiecej przykladow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że rzadko korzystam z tego forum, więc znalazłem tylko 2 przykłady! Pewnie jeszcze parę się znajdzie, ale napiszę to co znalazłem!

1. Ktoś zapytał się jak pokonać Duriela na Koszmarze! On zamknął temat tylko dlatego, że nie było w tytule "Diablo II", tylko "Duriel na koszmarze"! To nie jest jakiś ważny powód, przecież każdy wie, że chodzi o Diablo II! A jeżeli to tak było dla niego nie do strawienia, mógł chociaż napisać, aby zmienić tytuł i tyle!

2. Była rozmowa o Tomb Raiderze 6! On zapytał się gościa, skąd ma Tomb Raidera 6, bo jeszcze nie ma w Polsce ( chociaż na prawdę był już dostępny długi czas)! Tamten gośc powiedział:

Oczywiście, że pirata :lol: !

Chyba dał mu bana, przynajmniej mówił, że tak zrobi! Teoretycznie ma pirata, ale (może się mylę) według mnie, to co powiedział było w kontekście:

Nie wiesz, że już od dawna jest oryginał w sprzedaży?

Powinien mu dać się wytłumaczyć, bo nie wiadomo w jakim kontekście to mówił! A nawet, jeżeli faktycznie tamten miał pirata na pewno nie powinien zamykać tematu, co zrobił (temat był w dobrym dziale)!

Chodzi o to by, pan Niccer się najpierw zastanowił i potem działał, a nie tylko działał!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BinkSa : przykro mi to mówić ale Twoja wypowiedź świadczy o tym, że nie wiesz za bardzo o czym piszesz. Wyjaśnię Ci dlaczego...

Niccer, czy on jest normalny! Zamyka tematy, nie podając sensownej przyczyny, a czasem żadnej!

Tematy w dziale Gry (bo tylko ten temat może moderować Niccer) są zamykane tylko z jednej przyczyny - nie trzymania się regulaminu. A więc zamykane są tematy będące totalnym offtopikiem (czytaj : nie mające nic wspólnego z grami), wątki w których po temacie nie można się zorientować jakiej gry on dotyczy (bez tytułu gry, np. "pomooooocy") oraz tematy wielokrotnie się powtarzające.

Powodu usuwania/zamykania pierwszej grupy nie muszę Ci chyba tłumaczyć. A co do dwóch pozostałych, powtórzę to co już raz napisałem Dreuxowi (nie wiem tylko czy zdążył przeczytaćbo usunięto nasze posty). Te zasady są dla wygody forumowiczów. Może trudno Ci w to uwierzyć więc tłumaczę. Przeciętny forumowicz zaglądający do działu z poradami oczekuje, że szybko i bezproblemowo znajdzie tam odpowiedź na swoje pytania. Jeżeli w tematach nie ma tytułu gry musi on wchodzić w każdy wątek aby dowiedzieć się jakiej gry dotyczy. To samo dotyczy ilości wątków na temat jednej gry - ma 15 tematów o grze X i kopie we wszystkich bo tu jest wyjaśniony jeden problem, tam drugi itd. Dla modemowca takie forum z poradami to finansowe samobójstwo - ręczę Ci, że żaden forumowicz szukający porady i szanujący choć trochę swój czas widząc taki bajzel zwieje czym prędzej i nigdy więcej nie odwiedzi tego działu bo po co. A nie chcemy, żeby tak było.

Banuje też nie zawsze wiadomo za co!

Kolejny przykład na to, że nie wiesz o czym piszesz.

Niccer nigdy nikogo nie zbanował :!: :!: To niemożliwe ponieważ żaden z moderatorów nie ma uprawnień do banowania użytkowników. To mogą robić tylko admini czyli redaktorzy CDA. Moderatorzy mogą tylko wystąpić do któregoś z adminów z prośbą o zbanowanie jakiegoś użytkownika i argumentując dlaczego. Decyzję o zbanowaniu lub nie zawsze podejmuje admin.

Co jest, pytam się! Moderator to moderator, ale to chamstwo!

Nie widziałem nigdy żadnego chamskiego postu Niccera. Ostrzejsze wypowiedzi są adresowane tylko do osób, które same są nie kulturalne, obrażają lub wyszydzają innych albo kompletnie ignorują nasze prośby. Jeżeli czasami odpowiadamy w ostrzejszej formie to tylko po to aby skłonić forumowicza do zastanowienia się nad swoimi wypowiedziami.

Żeby taki ktoś, był moderatorem!

Między innymi dzięki niemu jest jaki taki porządek w dziale o Grach.

Niektórym z forumowiczów bardzo ale to bardzo doskwiera brak działu offtopikowego na tym forum, oprócz Pomocnej Dłoni nie mogą nigdzie zakładać nowch tematów więc postanowili z niej właśnie zrobić sobie swój mały bałaganik. A jeśli ktoś taki jak Niccer czy ja zamyka im te twórcze oftopikowe wątki to pojawiają się głosy protestu i oczywiście wszystkiemu winny jest moderator bo nie pozwala się bawić tak jak każdy by chciał.

Proszę, przemyśl to co napisałem zanim odpowiesz. Naprawdę chciałbym aby większość forumowiczów zrozumiała to i również zadbała wspólnie z moderatorami o porządek w Pomocnej Dłoni.

P.S.

Nie jestem adwokatem Niccera ale ponieważ wspólnie moderujemy dział o grach poczuwam się również do odpowiedzi na Twoje zarzuty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle prośby Dreux'a odpowiadam. Może się trochę "szarogęszę" :) w tych odpowiedziach swoich, ale mam dobre intencje :)

(...) Liczace sie pismo a jakby na czytelnikach/internautach wam nie zalezalo. Z mojego punktu widzenia (czyli zwyklego forumowicza, ktory forum obserwoje od dluzszego czasu) forum to wyglada jak wiezienie z wielkim rygorem.

Dlaczego mówisz, że nie zależy im (czyli redaktorom - adminom) na internautach? Gdzie to jest widoczne i w jaki sposób? Forum działa w miarę dobrze, dzięki szybkim reakcjom administratorów i moderatorów nie ma żadnych bluzgów (a jak są to przez krótki czas). Myślę, że nawet jakbyś znalazł przykład nieuzasadnionego działania moderatora to i tak nie upoważnia Cię to do wystawiania opinii całości, nie uważasz? A porównanie z więzieniem jest mało trafne - nikt Cię siłą na forum nie trzyma (nie zrozum mnie opacznie, wcale nie chcę sę Ciebie "pozbyć"

(...) Aby porozmawiac na temat jakiejs gry nie mozna poprostu zrobic nowego tematu i napisac co sie chce tylko trzeba poczekac az szanownie moderator wpadnie na pomysl aby zrobic temat o jakiejs grze.

To już było wyjaśniane wielokrotnie... gdyby wszyscy mieli możliwość założenia nowego tematu, zrobiłby się bałagan. Poza tym, jeżeli nie ma wątku o jakiejś konkretnej grze to znaczy:

a) że był, ale umarł śmiecią naturalną;

B) że nie ma sensu robić, bo z góry wiadomo że nie będzie się cieszył popularnością; ot taki przykład - załóżmy że chciałbym sobie porozmawiać z kimś o grze Ironman Off-Road Adventure... i mam tworzyć nowy wątek? 95% forumowiczów pewnie nie zna tej gry, pozostały 5% albo wpisze się raz i zapomni albo w ogóle tego wątku nie znajdzie. A jeśli naprawdę Ci zależy na jakimś wątku, to nie czekaj aż moderator go założy tylko może zaproponuj (istnieje przecież dział "Propozycje nowych wątków")

Oznacza to ze jezeli chcialbym pogadac o np. Duke Nukem 3d to juz moge sobie pomarzyc.

Akurat cały czas istnieje taki wątek w komentarzach... poszukaj

Praktycznie to forum polega tylko na udzielaniu pomocy i prosbach o pomoc w sprawach gier, programow i sprzetu.

A byłeś kiedyś w wyżej wspomnianym dziale "komentarze"? Tam jest mnóstwo poglądów i dyskusji, ciekawych z resztą (zazwyczaj)

(...) Chodzi mi o temat ""Duriel na koszmarze". Przeciez kazdy normalny czlowiek wie ze chodzi o Diablo 2, a moderator moglby przymknac oko na ta jakze beznadziejna zasade.

W myśl zasady, że "zasady są po to by je łamać"? (przepraszam za głupie powtórzenie) Poza tym ja jestem w miarę normalny (mam nadzieję) a nie wiedziałem, że chodzi o Diablo - bo nie jestem fanem tej gry. O ile dobrze rozumiem Niccer zlikwidował ten wątek - ja rozumiem jego decyzję i popieram, i to nie w imię solidarności moderatorów (BTW: dzięki Qn'ik raz jeszcze :))

Wedlug mnie lepiej napisac w temacie jak najwiecej szczegolow o co chodzi, aby ktos kto moze moglby pomoc wiedzial od razu o co chodzi i wiedzial czy moze pomoc czy nie.

Właśnie... jak najwięcej szczegółów, ale to nie znaczy że warto "poświęcać" na ich korzyść rzeczy fundamentalne, jak tytuł gry. Może się przecież zdarzyć, że np. fan diablo, kóry to zobaczy, po prostu (po ludzku) nie skojarzy o co chodzi, bo np. posiada inną wersję językową...

To forum wyglada tak jakby to moderatorzy trzymali forumowiczow na smyczy i pokazywali gdzie sie moga wysikac i pod jakim kontem.

To mnie przerasta... nie mam kontrargumentów :(

(...) A gdzie mozna dac jakies smieszne zdjecie ? Jakis smieszny tekst znaleziony na jakiejs stronie ? Gdzie mozna pogadac o jakichs imprezkach ? Gdzie sie mozna poznac ? Gdzie mozna pogadac o muzyce ? Gdzie o ksiazkach jakie sie czyta ? Gdzie o filmie ?

Naprawdę myślisz że to jest potrzebne na forum czasopisma o grach komputerowych? W ogóle na jakimkolwiek forum (mówię tu o obrazkach i śmiesznych tekstach)?. Może (podkreślam - może :)) warto na to poświęcić jakąś część strony internetowej, ale raczej nie forum. Dobrze byłoby, gdybyś znalazł dokładną definicję słowa "forum", łatwiej byłoby Ci zrozumieć o co mi chodzi... A propozycje wątków o książkach, muzyce itp. pojawiły się wcześniej, ale (ekhm) nie spotkały się z entuzjazmem administratorów :)

Przeciez formowicze znaja sie tutaj tylko ze strony tego w jakie gry graja i to wszystko. A gdzie jakies blizsze poznanie zainteresowan itp. Wkoncu nie samymi grami czlowiek zyje.

Mylisz troszkę forum z czatem w tym momencie. Z resztą jeśli czyjeś wpisy robią na Tobie ogromne wrażenie, napisz tej osobie maila albo wiadomość na GG... a jak ktoś nie podał tych informacji do publicznej wiadomości - takie życie :(

(...) i to tez trzeba wiedziec jak pisac, gdzie i dokladnie w jaki sposob.

Smutne to co powiem, ale to trzeba wiedzieć zawsze - nie tylko na (tym) forum. Bo jak nie wiesz jak pisać - nie pisz. Oszczędzisz (być może) sobie wstydu i pracy moderatorom :)

Bardzo mnie bulwersuje traktowanie przez moderatorw swoich foromowiczow. Samo to "Moderator ma zawsze racje" w regulaminie jest juz poprostu chamstew.

Ja to inaczej odebrałem... dla mnie to jest pół żartem pół serio, tzn. że jeśli uważasz (i masz dowody na to) że dany moderator Cię "skrzywdził" (nie lubię tego słowa, ale nie mogę lepszego w tej chwili znaleźć) to na pewno gdzieś zażalenie złożyć możesz. Ale ogólnie to tak jak w sądzie - decyzja jest nieodwołalna (poza właśnie wspomnianą, wyjątkową sytuacją)

Ale zeby tylko to to by mozna przebolec. Tego jest wiecej, moderator zwraca sie do forumowicza z chamstwem czego przyklad macie np. wyzej.

??? Nie zauważyłem jakoś tego przykładu...

Wedlug mnie moderator powienien byc

- kulturalny!

- z poczuciem humoru

- normalny

Z tego co zdazylem zauwazyc na tym forum nie ma takowego.

No i właśnie strzeliłeś sobie "samobója". Oceniłeś kilkanaścioro ludzi jednym zdaniem, nie mając zapewne żadnej styczności z niektórymi (a nawet z większością). I kto jest "niekulturalny"?

Chociaz szanuje CDA kompletnie nie szanuje pomyslu forum i wogole calego forum. To dziwne...

Zważywszy na fakt że wciąż tu (na forum) przebywasz - faktycznie dziwne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem i uważam, że nie masz racji (no dobra masz, ale nie we wszystkim)! W tytule było wyraźnie powiedziane o czym jest! Duriel na koszmarze! Znaczy, że gość nie może pokonać Duriela na Koszmarze! To takie trudne? Wiadomo, że chodzi o Diablo II! Tylko tam występuje Duriel! A jeżeli nie grał w to nigdy, znaczy, że nie szuka porad tutaj! Poza tym po co od razu zamykać temat? Można po prostu zmienić temat! Jeżeli chodzi o bany, to pisałem, że nie jestem pewien, czy to zrobił! Teraz wiem, że nie mógł :) ! Ale, czemu od razu temat zamykać? Tam wszystko było wporzo! I mógł dać się wytłumaczyć temu gościowi, może było tak jak mówiłem? Poza tym, czy ja mówiłem o czymś, żeby nie był już moderatorem? Proszę go po prostu, żeby najpierw rozważył wszystkie warianty, bo w moich oczach, to ciągle zamyka tematy, czasami bez powodu! Poza tym według mnie moderatorem powinien być ktoś, kto nie wystąpił w dziale ostrzeżenia, a tam było napisane, że gadał o plackach! Offtopic innych to przy tym pikuś, tym bardziej się dziwię, że nie pozwala na coś co trudno nazwać offtopic'em! Chodzi tu o napisanie linijki o czymś innym, ale związane z grą! A to, że go kryjesz to nic dziwnego! Przecież tylko wypowiedziałeś swoje zdanie!

PS. Na niektórych forach, są tacy fajni moderatorzy, że nawet się ich lubi! Oni poproszą, żeby zmienić tytuł, to ktoś kto stworzył temat sam zmieni! Zbliżcie się choć troszkę do innych, a zobaczycie, że bycie moderatorem nie jest takie wyczerpujące! Myslę, że nie będziemy już o tym więcej pisać, bo zrobi się kłótnia! Po prostu Niccer, spokojnie nie trzeba od razu zamykać tematu, najpierw ostrzeż i dopiero jeżeli to nie zadziała zamknij!

PS. Mówiłem, że wiem o czym piszę, no może nie wiedziałem, że moderator nie może banować! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy czytaliście "Regulamin", który wyświetla się przed rejstracją. BŁĘDY, BŁĘDY i BŁĘDY ....

Hę? O ile mówię o tym samym regulaminie to myślę, że waćpan raczysz mijać się nieco z prawdą. Sądząc po sposobie napisania tego posta ("BŁĘDY, BŁĘDY, BŁĘDY") to są co najmniej 3 buraczki... możesz je wymienić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herr Erich Von Manstein

A co sądzicie o "Dyplomacji"? Głównie chodzi mi o Modów i Elitarnych Użytkowników. Tylko Volt i Piotrek P. coś o tym się wypowiedzieli! Prosze odpowiedzcie ignoracja to najgorasza rzecz jakiej mogłem się spodziewać :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herr Erich Von Manstein

A teraz z innej beki : Rangi z fantasy mnie troche wnerwiają - przydałyby się bardziej uniwersalne (wiem jak będzie szeregowiec,kapral,feldmarszałek - to ci od fantasy będą burkać więc jeśli ktoś wpadnie na jakieś uniwersalne rangi to prosze je wprowadzić!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o "Dyplomacji"? Głównie chodzi mi o Modów i Elitarnych Użytkowników. Tylko Volt i Piotrek P. coś o tym się wypowiedzieli! Prosze odpowiedzcie ignoracja to najgorasza rzecz jakiej mogłem się spodziewać :cry:

Ignorancja może i tak, w odróżnieniu od ignorowania. Za to powiem szczerze że nie słyszałem o tej całej dyplomacji. Poproszę o małe info ale mailem albo przez GG. Z góry dzięki.

Edytowane o 23.41

Już nie proszę o info ;) Mimo wszystko (na złość ;) ) przemilczę to bo nie mam zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o "Dyplomacji"? Głównie chodzi mi o Modów i Elitarnych Użytkowników. Tylko Volt i Piotrek P. coś o tym się wypowiedzieli! Prosze odpowiedzcie ignoracja to najgorasza rzecz jakiej mogłem się spodziewać :cry:

Fajne, ale moze nie przejsc. Ciekawa jestem jak to sobie wyobrazasz, jako nowy topic? Napisz cos wiecej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ja wszystko wytrzymam, ale tych zdań poniżej, nie!

Wedlug mnie moderator powienien byc

- kulturalny!

- z poczuciem humoru

- normalny

Z tego co zdazylem zauwazyc na tym forum nie ma takowego.

Chociaz szanuje CDA kompletnie nie szanuje pomyslu forum i wogole calego forum. To dziwne...

Doprawdy, wiele lat musiało upłynąć zanim się dowiedziałem prawdy o sobie - a ta jest straszna - jestem niekulturalnym, śmiertelnie poważnym i na dodatek nienormalnym moderatorem... Dzięki, że mi rozjaśniłeś umysł!

BTW Odnoszę wrażenie, że ktoś dał ci małe ostrzeżenie, a ty obrażasz się na cały świat (forum). Hm...po co ja to pisze, skoro i tak tamten post był twoim "ostatnim"... Jeśli to czytasz - jak masz jakieś uwagi do moderatorów to pisz je w odpowiednim wątku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...