Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje tematów sportowych

Polecane posty

Z racji tego, że powoli, ale jednak kończy nam się rok i rozpoczyna się czas wszelkich podsumowań, rankingów, plebiscytów itp.

chciałbym zapytać się, czy jest możliwość zorganizowania w tym roku plebiscytu na najlepszego piłkarza, drużynę, trenera roku 2012 czyli coś czym zająłem się rok temu - w tamtym roku było pozwolenie smile_prosty.gif

Jak to wyglądało rok temu możecie zobaczyć w temacie Złota Piłka FA 2011

W tym chciałbym dodać jeszcze 2-3 kategorie m.in. piłkarskie wydarzenie roku czy talent roku.

Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji i pozdrawiam smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chciałem zamieścić w tym plebiscycie kategorie:

- Piłkarz Roku Polska

- Piłkarz Roku Świat

- Drużyna Roku Świat

- Drużyna Roku Polska

- Trener Roku Polska

- Trener Roku Świat

- Odkrycie Roku Polska

- Odkrycie Roku Świat

- Mecz Roku

- Bramka Roku

- Najlepsza liga świata

może - Sędzia Roku

czyli byłoby 12 kategorii. W kategoriach piłkarz, drużyna świata i Polski tak jak w poprzednim roku możnaby nominować 3 zawodników/ekipy (z punktami 3 - najlepszy i dalej 2 oraz 1). Reszta kategorii to jedna propozycja. Głosowanie - od dzisiaj jeśli mógłbym założyć temat do powiedzmy 13 grudnia czyli 2 tygodnie.

Na koniec zrobiłbym małą galę podsumowującą z "nagrodami" dla the best jak rok temu ;) Za zliczanie głosów zabiorę się również osobiście.

Si?

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej trochę szkoda, że tak istotna dyscyplina nie zasłużyła nawet na osobny temat i musi być w jednym worze jak kolejny odpad w stylu tępej młócki MMA, czy powiązany razem ze wschodnimi sztukami walki... Szkoda, bo nikt nie założył tematu "Gry w piłkę" i każda (piłka ręczna, koszykówka, nożna) ma oddzielne tematy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Konfederacji to tylko 16 spotkań, więc IMO nie ma sensu robić typera na tak króciutką imprezę. A jeśli już naprawdę musisz jakiegoś wygrać (a chyba masz na to parcie), to się staraj w typerze Polskiego Błotka lub Premier League :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie typery? Nic nie wiem o żadnych typerach, ani o konieczności udzielania jakichś pozwoleń.

Poza tym nie podoba mi się ton, w jakim się do mnie zwracasz. Kazać to sobie możesz... swojemu psu żeby nie zjadał kwiatków z klombu. Jesteś na cenzurowanym, więc Twoja bytność na forum może się skończyć w jednej chwili. Tym bardziej w sytuacji w której będziesz się rządził i szarogęsił jak udzielny książę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję temat poświęcony Footballowi Amerykańskiemu.

Popieram. Tym bardziej, że już w tą niedzielę (14.07) w Warszawie VIII Superfinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego! Wszystkich forumowiczów zapraszam, by choć z ciekawości zerknęli na transmisję, która będzie na TVP Sport (także online).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...