Jump to content
P_aul

Spotkania RPGowe

Recommended Posts

Temat zakładam w dwóch celach:

Pierwszym jest umawianie się na spotkania/zjazdy których celem będzie pogranie w RPG. Być może kilku forumowiczów mieszka dość blisko, by zacząć się regularnie spotykać, być może raz na jakiś czas uda się zorganizować spotkanie w jakimś miejscu...

Po drugie, aby spytać ilu graczy z Sesji będzie na tegorocznym zjeździe FA? I czy w jego trakcie będziecie mieli ochotę pograć? Od razu zastrzegam, ja nie prowadzę!

Ja na zlocie będę i oczywiście na sesję się piszę, a także na obiecane mi kiedyś warsztaty RPG(niby na zeszły rok, no ale ok xP). No ale jest taki mały problem, przy stole nigdy nie grałem - u siebie w mieście nie mam z kim, a na poprzednim zlocie nie nie było w tych dniach. No ale damy radę, albo mnie po prostu wyśmiejecie. x)

A co do spotykania się od czasu do czasu, to może obgadamy to na żywo we Wrocławiu?

Guest Nejvy

O FA nie słyszałem... Falkon? Bo na falkonie będę. Chyba. Czy Forum actionum??

Ja mam takie doświadczenie jak Gofer - nigdy na żywo z innymi nie grałem, chociaż systemy i owszem, w miarę dobrze znam :turned: . A mieszkam dosyć od Wrocławia daleko (między Łodzią a Warszawą), jeżeli to Wrocław jest tym "bliskim miastem" więc specjalnie na sesję nie będę przyjeżdżał.

A już kolega mnie doedukowal co to zjazd fa... może wpadnę (to może jednak nie :) )

erm... a doedukował że jest tylko na zaproszenie? :D A ogólnie rzecz biorać to jeszcze przez dwa miesiące ja jestem z Warszawy, więc Wrocław dla mnie "bliskim miastem" też nie jest ;] - P_aul

On wie tyle tylko co to jest zjazd FA, ale planował już na niego jechać ;)

Edited by Nejvy

Sesja na zjeździe FA? A jest sens? ;>

Znaczy się: ja tam nie pamiętam, co się działo na sesji na jedynym zjeździe, na którym byłem. No ale dłuuuuugie tworzenie kart postaci do DeDeka, w trakcie której mogę uczciwie odlecieć do lepszego świata, przespać się i wrócić odpada na starcie. Inne systemy powinny wejść w drogę (moja propozycja: nieśmiertelny Warhammer), ale najlepiej wtedy, kiedy już kompletnie nic ciekawszego nie będzie do roboty. A bez sesji sobie ostatnio radziliśmy ;>

Niby nie mam zbyt wiele do gadania, a swoje kilka groszy musiałem wtrącić. :)

Była propozycja, aby zagrać w Munchausena, niestety - nie było chętnych. Albo funduszy :P

W każdym razie - chętnie dowiem się o sesjach rozgrywających się na Małej Osi Zua - we Wrocławiu, Brzegu, Opolu. Gram w Dungeons and Dragons, Warhammera [1 i 2], Wiedźmina, Wampira. Chętnie poznam takie systemy jak Mag, Wilkołak i pokrewne ;)

Guest Khubas

Jeśli dałoby się zrobic spotkanie w Trójmieście i okolicach, to chętnie zagrałbym z forumowiczami na żywo. :)

Ja natomiast z chęcią bym pograł z kimś z okolić Katowic :) System w zasadzie dowolny, doucze się w pare dni ;)

Ja natomiast z chęcią bym pograł z kimś z okolić Katowic :) System w zasadzie dowolny, doucze się w pare dni ;)

Coś takiego :D. Ja co prawda jestem spod Rybnika, ale obecnie większość czasu spędzam w akademikach na Ligocie, a ponieważ sesja już mi się niemal skończyła, wiec jestem chętny do grania. Jeśli chodzi o systemy, to jestem otwarty na propozycje. Sam prowadzę (z ponoć bardzo dobrym rezultatem) Nieboraków, a oprócz tego z dwa razy D&D. Natomiast już od bardzo dawna chciałem zagrać w Neuroshime, niestety jak na razie nic z tego nie wyszło.

Pograł by ktoś z okolic na południe od bydgoszczy? Okolice brzozy itp. Gram w Warhammera 2ed. i jestem w połowie pisania własnego systemu.

Coś takiego :D . Ja co prawda jestem spod Rybnika, ale obecnie większość czasu spędzam w akademikach na Ligocie, a ponieważ sesja już mi się niemal skończyła, wiec jestem chętny do grania. Jeśli chodzi o systemy, to jestem otwarty na propozycje. Sam prowadzę (z ponoć bardzo dobrym rezultatem) Nieboraków, a oprócz tego z dwa razy D&D. Natomiast już od bardzo dawna chciałem zagrać w Neuroshime, niestety jak na razie nic z tego nie wyszło.

Niewiem czy coś z tego wyjdzie bo niedługo spadam za granice (jak sie uda) do roboty. Trzeba było dać znać wcześniej, jestem jedną z tych osób przez które czasem na Ligocie niemożna zasnąć :D

@ Feo - patrz na datę postów do których się odnosisz... Cytowanie wiadomości sprzed ponad roku jest trochę bez sensu...

@ Feo - patrz na datę postów do których się odnosisz... Cytowanie wiadomości sprzed ponad roku jest trochę bez sensu...

A no masz babo placuszka. Nie zauważyłem że pościk taki czerstwy jest już, mnie mail powiadomił że jest nowy, a cytowałem starszy, kajam się o wielki dziki człowieku z lasu :)

Hej, ale dzięki, Feo, że się odezwałeś. Teraz już będę wiedzieć, do kogo się zwracać z pretensjami o te dziwne odgłosy dobiegające nocą z parku... ;p No, chyba że Ty wędrujesz po innych rejonach, to zwracam honor. ;]

W sumie jeśli będziecie kiedykolwiek gdzieś tam organizować sesję, to chętnie bym wpadła i poobserwowała, bo moje pojęcie o tego typu sesjach jest niemalże zerowe, więc wolę tylko się przyglądać. ^^

Hej, ale dzięki, Feo, że się odezwałeś. Teraz już będę wiedzieć, do kogo się zwracać z pretensjami o te dziwne odgłosy dobiegające nocą z parku... ;p No, chyba że Ty wędrujesz po innych rejonach, to zwracam honor. ;]

W sumie jeśli będziecie kiedykolwiek gdzieś tam organizować sesję, to chętnie bym wpadła i poobserwowała, bo moje pojęcie o tego typu sesjach jest niemalże zerowe, więc wolę tylko się przyglądać. ^^

Wydaje mi się że na akademikach jakąś grupkę fanów/graczy rpg znajdziesz. Popytaj nerdowskich okularników o zasady track0 z AD&D i już będą zakochani ;). Moje ekscecy ograniczają się do akadamika rz 7? 13? i przyległości z "Okrąglakiem" na czele ;D

Temat zakładam w dwóch celach:

Pierwszym jest umawianie się na spotkania/zjazdy których celem będzie pogranie w RPG. Być może kilku forumowiczów mieszka dość blisko, by zacząć się regularnie spotykać, być może raz na jakiś czas uda się zorganizować spotkanie w jakimś miejscu...

Wskrzeszam trupa, a raczej odkopuję.

Wrocławscy forumowicze, nie macie wy aby ochoty na pogranie w stare, dobre papierowe erpegi? Szukam ekipy do której mógłbym się podłączyć, lub ludzi z którymi mógłbym taką grupkę stworzyć.

Ja - człek z doświadczeniem - aczkolwiek z paroletnią przerwą i chęcią na powrócenie do nałogu.