Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

@Tokarief mamy podobne marzenia. Niestety moim zdaniem to pozostaną tylko marzenia. Ile trwa stworzenie porządnego shootera? 1,5- 2 lata. I to przy dobrym studiu. Tyle elementów w jednej grze wymagało by 6- 8 lat pracy. Twórcy nie mogli by się skupić na dopracowaniu każdego szczegółu. Niewyobrażalne jest to ilu do takiej gry trzeba by było zatrudnić aktorów (już choćby przez to że to byłoby by dla studia produkującego grę nieopłacalne) do tego dochodzi masa skryptów i sztucznej inteligencji, bo przy sandboxie z takim rozmachem skrypty nie wystarczą. Kolejny problem to optymalizacja. Myślę że takiej produkcji nie dało by się dobrze zoptymalizować właśnie prze nadmiar SI. I jak taka gra przyjęła by się na rynku? Za duża niepewność dla producenta, no bo jeśli coś jest do wszystkiego to może być do niczego. Mimo wszystko też chciałbym zobaczyć taką grę, a do tego czasu marną namiastką pozostaje Sims Mod do GTA SA i inne tego tymu mody.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

to naprawdę bardzo duże marzenie... a ja powiedział bym ze wystarczyło by GTA osadzone w XXI w. z licencjonowanymi wozami i udoskonalonym modelem jazdy, grafikom Crysis II i elementami FPS z CoD było by pięknie ;D ale to tez odległy temat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wymarzona gra to gra oparta na serialu

('Nie z tego świata') - z robieniem pojedynczych misji, a po drodze szukaniem głównego zadania. Łączyłaby w sobie wiele elementów - zarówno RPG przy wypytywaniu świadków, interakcjach bohaterów ze sobą i rozwijaniu ich zdolności (choćby charyzma, medycyna, walka, włamywanie się); przygodówki - przy łączeniu ze sobą kolejnych elementów śledztwa, aż wreszcie do elementów walki - a wszystko w klimacie humorystyczno - horrorowym. Do tego gra mogłaby być rozwinięta o samodzielne przygotowywanie broni i zbieranie informacji o poszczególnych potworach (trochę jak w Wiedźminie :P ).

Czegóż chcieć więcej? Tym bardziej, że to byłaby jedna z nielicznych gier, gdzie powód, dla którego

główni bohaterowie nie giną

jest już znany ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kontynuacja Trespasera (Jurassic Park - jedna z pierwszych gier na WSADa z fenomenalną fizyką

i starającą się przeżyć AI), lub jej remake.

2. Dark Messiah 2 of Might & Magic - DMoM&M jest jedną z moich ulubionych gier i z wielką chęcią zobaczyłbym kontynuację przygód Saretha w FPP.

3.I moje najwieksze marzenie RPG:

- z przytłaczającym, mrocznym klimatem (Dragon Age i Wiedźmin są jak bajki na dobranoc :tongue: )

- widokiem FPP

- walką taką jak w DMoM&M

- z trzema aktywnymi towarzyszami

- aktywną pauzą (polecenia podbnie jak w ME)

- możliwością krycia się za osłonami (dla łuczników i podzas walki z bossami)

- z możliwością wykorzystania otoczenia, tak jak w DMoM&M

- z nieliniową fabułą, zadania poboczne, otwary i ogromny świat

- bossami skłaniającymi do myślenia (kilka możliwych sposobów pozbycia się ich)

- z finiszerami

- oczywiście piękne lokacje

- resztę zapomniałem :tongue:

Jak widać inspiracja DMoM&M jest ogromna. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SeriousBoy @Tokarief

Marzenia, ale może wcale nie tak nierealne. W związku z wydaniem nowego Ił 2:Cliffs of Dover wylazło trochę informacji od Olega Madoxa. Mianowice, iłek miałby być tylko pierwszą częścią wielkiego symulatora 2 wojny. Potem wyszedłby symulator pancerniaków, jakiś FPS, może coś z okrętami, wszystko z realizmem na poziomie iłka (podobno), i wszystko to dało by się na poziomie multi połączyć. Oczywiście to daleka przyszłość i trzeba to wszystsko dzielić przez 4, szczególnie po ogólnym niepowodzeniu Cliffs of Dover, ale pomysł całkiem niezły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mam ochotę na porządną grę w stylu "x-Men Origins:Wolverine" na podstawie postaci z filmu Blade. Cieżki kliman wampirów, miecze, kombosy i amunicja ze srebra. Myśle że jest to gotowy materiał na grę. :D

Liczę również po cichu na strategię RTS w stylu C&C 3 ale w uniwersum Mass Effect.

Co Wy na to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej bym zagrał w RPGa, który byłby mieszanką TES ( świetna grafika, dużo różnorodności), Gothica( ehhh... ta swojskość), Baldur's Gate'a albo Icewind Dale'a (świetna fabuła wciągająca na wiele godzin), a do tego dorzucić dużooooooo craftingu. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna moim marzeniem była dobra gra MMORPG, której akcja odbywałaby się w świecie Dragon Ball. Kilka dni temu dowiedziałem się że takowa produkcja istnieje, niestety nie dotarła oficjalnie do Europy. Póki co grać można jedynie na azjatyckich serwerach. Czekam i marzę zatem o europejskiej wersji Dragon Ball Online . :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dopracowana samochodówka na PC w stylu Grand Turismo ale dająca otwarty świat, możliwości zaawansowanego tunningu wizualnego w stylu NFS: Underground 2, z dobrą fabułą i ogromną filmowością. Dająca możliwość w jednym uczestniczenia i zapisania się do sekcji WRC, F1, Destruction Derby, Monstertrack jak i większości sekcji wyścigowych no i z możliwością również nie legalnych wyścigów i pościgów z policją, ale ze zniszczeniami wpływającymi na nasz samochód wizualnie jak i praktycznie nawet do jego unieruchomienia. Nie zapomnijmy o dobrej grafice, choć przy takiej ilości możliwości ciężko byłoby utrzymać w płynności, więc według mnie lepiej by było gdyby owa gra była płynniejsza niż ładniejsza.

Według mnie taka gra byłaby teoretycznie i praktycznie najlepszą samochodówką dostępną.

No i chciałbym zobaczyć już kolejną odsłonę Drivera który owszem jest świetny, ale jednak nuży z czasem szybciej niż np. NFS Underground 2 czy Most Wanted.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

tak mi wpadło do głowy że pograłbym w grę na podstawie filmu wodny świat. która byłą by kontynuacją filmu . z otwartym światem fabuła że by powalała na kolana . wizerunkiem i głosem użyczonym przez Kevina Kostnera..

skoro byłą by gra wodny świat kontynuacja pierwszej części to przydał by się jeszcze film wodny świat 2. może kiedyś .ale wątpię czy kevin kostner zagrałby w nim. starzeje się człowiek.

ps mogłem nieco przestawić nazwisko:D@!@!@!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja najchętniej zagrałbym w KotOR-a, jedną z najlepszych gier RPG, z tak rozbudowanym światem, genialną fabułą i bohaterami jak w oryginale, ale z systemem walki w czasie rzeczywistym. Walka opierająca się na turach też jest ciekawa, ale wymachiwanie mieczem świetlnym niczym w grze z serii LEGO byłoby niesamowitym przeżyciem.

Ech, idę zainstalować KotOR-a...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby kiedyś powstała gra RTS o wojnie secesyjnej. Mogłaby się dzielić na dwie długie kampanie: jedną konfederacką, drugą unionistyczną. Kampania konfederacka powinna obejmować wszystkie ważne konfederackie zwycięstwa od Fort Sumter i pierwszej bitwy pod Manassas do bitwy o "krater" podczas blokady Petersburga. Kampania unionistów powinna obejmować zwycięstwa Unii od bitew w Kentucky, poprzez Gettysburg i Vicksburg, a na zdobyciu Petersburga i Richmond skończywszy. Jej silnik i system rozgrywki powinien opierać się na silniku i systemie rozgrywki AOE3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ochotę na jakiegoś slashera, ew. survival horrora w realiach Piątku 13-go, Halloween albo Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną. Tylko takiego z mocno mięsistym feelingiem siekania ofiar i piękną, szczegółową grafiką z teksturami w wysokiej rozdzielczości (głównie krwi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

-"Star Wars"

"- O część, wybierz sobie rasę jaką chcesz grać . Ok. Teraz Ubranie i kolor statku. Tu jest twój miecz ... i mapa galaktyki. A i Zły lord sith zabił ci ojca żeby go wytropić będziesz musiał oblecieć galaktykę z 63 razy ale nie musisz w sumie tego robić ... No, powodzenia .."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Test Drive. Ulepszony pod względem modelu jazdy (coś ala Gran Turismo :wub: ), z nowym, większym parkiem maszyn, ofc otwartym światem, dopracowanym modelem jazdy w terenie (bardzo podobała mi się ta opcja w Unlimited 2, tyle, że jeździło się zbyt zręcznościowo) i grafiką na miarę 2012 roku.

Lecę poszukać modów do TD:U ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym zagrała w Wiedźmina na podstawie Sagi, oj, bym zagrała. Wyszłoby cholernie liniowo, ale co tam, widok Regisa byłby tego wart.

Jeszcze marzy mi się gra na podstawie Black Rock Shooter. Nie idzie mi tu o to niewiadomoco na PSP - bo fabularnie to się kupy nie trzyma - tylko o zwykłą bijatykę z postaciami z artów Huke'a. Black Gold Saw vs Dead Master, cóż to by była za walka... <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...