Skocz do zawartości
Cardinal

Komiksy II

Polecane posty

@RAZOR026

Tylko Deadpool filmowy miał takie atrybuty (tj. pazury). Z resztą filmowy nie ma praktycznie wiele wspólnego z komiksowym.

Po za tym Deadpool ma pojęcie, że jest komiksową postacią, nie wspominając o jego szaleństwie (praktycznie to socjopata).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RAZOR026 pomyliło ci się z synem Wolverine'a, który się nazywa Daken. :P

Deadpool nie ma żadnych innych supermocy poza healing factorem. Jak wspomniał Kruk7, Wade jest zdrowo walnięty i przez to unikatowy. Jego pierwsza seria, a dokładniej run Joe Kelly'ego pokazał, jak świetną jest on postacią i wykorzystano pełen jego potencjał. To, co obecnie robią z nim scenarzyści i redaktorzy Marvela to... może nie zakrawa na profanację postaci, bo zdarzają się lepsze i gorsze historie, ale na pewno nie jest to ten sam Deadpool co w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komiksowi socjopaci są bardzo "Barwnymi" postaciami. Zazwyczaj mają bogatą biografię. Co do jego mocy. Widziałem na screenie z gry że przystawiał komuś palec do głowy i ten ktoś stał się jakiś.taki czarny. I miał oczy jak Deadpool. I super wiadomość. W 2014 będzie nowy film o naszym "Pyskatym Najemniku".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhahahahahahhahaahha no normalnie z krzesła spadłem, jak to zobaczyłem.

DC przedstawiło nowy wygląd Lobo.

Masakra. DC pogrąża się w moich oczach coraz bardziej. Co to ma w ogóle być? Wydawnictwo podchodzi do swoich tytułów zdecydowanie zbyt poważnie.

Najlepsze jest to, że w DCnU już wystąpił Lobo. Bodajże w serii Deathstroke (pisanej przez Roba Liefielda...).

Nic tylko walnąć facepalma. I w sumie nabijać się z DC, że takie głupie decyzje podejmuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auć, to naprawdę Lobo? Nigdy nie byłem jego fanem, ale to naprawdę mocna zmiana.

Przypomina mi trochę Dantego z odświeżonego DMC i pewnie będzie podobna reakcja fanów co do nowego "image'u".

A może zrobią, że to "młody" Lobo albo coś w tym stylu (chociaż mogą to byc marzenia ściętej głowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już stanowczo za wiele! DC absolutnie przegięło. O ile dwa ostatnie arty wyglądają bardzo fajnie i byłbym nawet w stanie je zaakceptować (choć i tak nie jest to ten sam badass, co w oryginalnym uniwersum), o tyle to coś z pierwszego obrazu nawet nie przypomina za bardzo Lobo i gdyby nie ten news, z pewnością nie skojarzyłbym tego z "prawdziwym" ostatnim czarnianinem.

BRUTALNY ŚWIECIE, ZA CO?! T_T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę bronił nowego wyglądu Lobo żartowałem ;) Takie koncept-arty bardziej się nadają do nowej części Legacy of Kain niż przygód najgroźniejszego najemnika we wszechświecie. To ma być wygląd kogoś dla którego walka to sposób na życie, a mieszkańców swojej planety wybił w ramach zadania domowego jakie sam sobie postawił? To ma być Lobo, ktoś kto wrogów zabija lub tłucze na kwaśne jabłko, atrakcyjne kobiety porywa, bierze kasę, a za sobą zostawia tylko zgliszcza? To jakaś kpina, a nie prawdziwy Lobo. Wygląda jak kolejna wersja emo wampira jakich pełno w dzisiejszych czasach, niestety. Nawet Lil Lobo wyglądał odpowiednio szalenie i jak mniejsza wersja dużego siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak kolejna wersja emo wampira jakich pełno w dzisiejszych czasach, niestety.

Świetne porównanie. Nawet jeśli nieco żartobliwie, idealnie oddaje nowy wygląd Lobo. "Współczesny" emo wampir z małym dodatkiem science - fiction, wszystko. ;_;

Mam chyba to, o czym pisał SB.

http://tinyurl.com/n44c2bg

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten Lobo w Deathstroke'u to podróbka była ;) Nowy, emo, Lobo ma go odnaleźć i skopać tyłek za podszywanie się. A co do designu to na pewno ten Lobo nie przejdzie. Masa komentarzy fanów na Facebooku, Newsramie i innych stronach może odwiedzie włodarzy DC od tego szalonego pomysłu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do designu to na pewno ten Lobo nie przejdzie. Masa komentarzy fanów na Facebooku, Newsramie i innych stronach może odwiedzie włodarzy DC od tego szalonego pomysłu.

Możesz się bardzo niemiło zdziwić.

W zasadzie to ten art nie wygląda źle. Gdyby miał to być design innej, nowej postaci, powiedziałbym nawet, że bardzo mi się podoba. Właśnie innej. To coś po prostu nie pasuje do Lobo. :E

Jestem za tym, aby każdy wyraził swoją opinię, na temat przedstawionych artów - który z nich pasowałby wam najbardziej, jako odświeżony wygląd czarnianina? IMO ten najbardziej przypomina starego Lobo. Choć niewątpliwie wszyscy sądzimy, że najlepszy był jego oryginalny design, z klasycznego uniwersum.. :cheesy:

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rorschach obawiam się, że ten "nowy" Lobo już taki nie będzie, jak to opisałeś. Obawiam się, że DC podchodzi teraz do swoich komiksów na poważnie i nie ma tam miejsca na takich barwnych antybohaterów jak dawny Lobo. Przewiduję, że ten tutaj laluś będzie po prostu zwykłym najemnikiem. Jeśli się mylę, będę się cieszył, ale po ostatnich wpadkach DC Comics wszystko wskazuje na to, że oni przede wszystkim chcą wkurzyć swoich fanów. :) Nie wiem dlaczego, ale tak to wszystko po prostu odbieram.

Masa komentarzy fanów na Facebooku, Newsramie i innych stronach może odwiedzie włodarzy DC od tego szalonego pomysłu.

Kiedy DC Comics zmieniało swoje logo na to nowe, to też była masa krytyki ze strony internautów, nabijania się itp. I co? I kakao. :P

@SBob Nie, bardziej chodziło mi o Weapon XI czyli Wade Wilsona z Xmen Geneza Wolverine

A to jeszcze gorzej. :P Nie powinieneś się w takim wypadku w ogóle wypowiadać na temat Deadpoola. :D

Edytowano przez SilentBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być nowy Lobo???

Czy obecnie każdy superhero/supervillain (i ci pomiędzy) muszą wyglądać tak frajersko? Ledno co nowego Dantego z DMC przełknąłem. Myślałem z początku, że to odosobniony przykład. A tu, widzi mi się, że to jakaś choroba... Przykre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadom, że narzekania mogą nie pomóc i Lobo po terapii odchudzającej wejdzie na stałe do DCnU. Tak jak pisze SilentBob, DC lubi wkurzać swoich czytelników i coraz częściej mamy do czynienia z rożnymi zagrywkami, które są bezsensowne.

Edytowano przez Ryba2111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bob - Też mam niestety takie obawy. Lobo jest jedną z tych postaci z DC, które lubię najbardziej i jak się widzi takie pomysły to nóż się w kieszeni otwiera. Nowy wygląd tej postaci pasowałby do zimnokrwistego zabójcy, kosmicznego odpowiednika Deadshota, a nie do Lobo czyli postaci tak silnej jak Superman, nie bojącej się nikogo i niczego, która bardziej działa pod wpływem instynktów i własnych zachcianek niż kalkulacji i chętnie powalczy z kimkolwiek kto się nawinie. Lil Lobo jako część składu Young Justice poleciał na Apokolips w pościgu za Black Racerem, a gdy

został zabity przez Parademony

nawet tego nie zauważył, tylko rzucił się w dalszą pogoń. Jakoś nie słyszałem, żeby Marvel miał ochotę "odchudzić" Hulka i odjąć mu masy mięśniowej.

PS. Lobo to ulubiona postać z uniwersum DC Stana Lee. Włodarze DC nie mają serca dla starszego pana... najpierw Marvel funduje mu numer z ciężką chorobą Spider-Mana, a teraz coś takiego.

Edytowano przez Rorschach
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Obecny wątek Octaviusa w Pajączku to jest dopiero beznadziejny pomysł. Lobo to samo. Dlaczego co przychodzi nowy gościu, to zaraz wszystko chce robić po swojemu i psuje wszystko na maxa!? Bo on ma taki artystyczny umysł i wizje i beznadziejne pomysły. Chudy Lobo jest jeszcze koszmarniejszy niż brunet Dante. On mi bardziej na doktora Smasona z Marvela wygląda, niż na Lobo. A i to byłby za chudy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Lobo ? Właśnie straciłem drugi najlepszy autorytet. Zawsze go wielbiłem i biłem pokłony ale teraz wygląda jakby ktoś zabił dawnego Lobo, kopnął go w 4 litery i wrzucił do rowu. Zakopał go w tym rowie na kilka dobrych wieków. Wybudził z kolejnego kopa tym razem w twarz. A później jeszcze nastrzelał mu z Baseballa serię prosto w łeb. Co oni z nim zrobili ? (Odgłosy płaczu :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd tej postaci pasowałby do zimnokrwistego zabójcy, kosmicznego odpowiednika Deadshota, a nie do Lobo czyli postaci tak silnej jak Superman, nie bojącej się nikogo i niczego, która bardziej działa pod wpływem instynktów i własnych zachcianek niż kalkulacji

Niestety nie. Zaprezentowany wygląd postaci jest gdzieś pomiędzy starym Lobo, a inteligentnym, logicznym, zimnym i bezwzględnym Łowcą Nagród. Nie nadaje się więc dobrze ani do tego, ani do tego. Gdybyśmy mieli otrzymać przerażającego, niemoralnego i pracującego dla tego, kto płaci najwięcej odpowiednika Bane'a z ST:TCW, już bardziej pasowałby ten design.

pomysł z Superior Spider-manem jest ciekawym i orginalnym pomysłem

Oryginalny na pewno. Nie zmienia to jednak faktu, że był to pomysł niezwykle wręcz głupi. Pozbawienie herosa jego prawdziwej tożsamości, serio?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Zaprezentowany wygląd postaci jest gdzieś pomiędzy starym Lobo, a inteligentnym, logicznym, zimnym i bezwzględnym Łowcą Nagród. Nie nadaje się więc dobrze ani do tego, ani do tego. Gdybyśmy mieli otrzymać przerażającego, niemoralnego i pracującego dla tego, kto płaci najwięcej odpowiednika Bane'a z ST:TCW, już bardziej pasowałby ten design

Ze starym Lobo to ten ma wspólny co najwyżej kolor oczu i skóry. Obojętne jaki szkic i tak wygląda jakby się urwał z wybiegu dla modelek/modeli albo z planu filmu o emo-wampirach. Poza tym, Lobo nie jest w ścisłym znaczeniu tego słowa, "niemoralny". Kieruje się swoim własnym kodeksem honorowym, w TAS:JL chciał nawet dołączyć do Justice League, a jego mniejsza wersja, Lil Lobo, jak już wspominałem, był członkiem Young Justice. Lobo się różni od Bane'a pod wieloma względami. Poza tym, uzbrojenie i katana? Really? Lobo jakiego znam wystarczał wierny motocykl i hak na łańcuchu i gołe ręce.

Swoją drogą, ciężko ocenić w jakim kierunku idzie New 52 z DC. Z jednej strony jest naprawdę fajny run Scotta Snydera z Batmanem zaczynający się "Trybunałem Sów" i czytałem pochlebne recenzje o "Green Lantern New 52 vol.1 - Sinestro" i mam w planach to przeczytać, a na dodatek New 52 stało się okazją by dać osobne serie tym, którzy wcześniej nie mieli tyle szczęścia jak Deathstroke'owi czy Red Lanterns. A z drugiej strony mamy takie numery jak ten z Lobo, słabą fabularnie Justice League i średniego Supermana, a dochodzą do tego kolejne jak zmiany w wyglądzie kobiet z DC. Aż chce się zrobić jak Jackie Chan na słynnym memie. http://2.bp.blogspot.com/-h0Gb9XxBKV4/UF6kkMZoQPI/AAAAAAAAK5o/w9Jhpr-H4-I/s400/DC+new+52+sex+symbols.jpg - c'mon... Amanda "The Wall" Waller jako czarnoskóra szczupła modelka? (na memie pierwsza od lewej), o nowym wyglądzie Harley Quinn czy Starfire to nawet nie wspomnę.

Właściwie powinienem napisać to w temacie o DC Cinematic Universe ale takie plotki jak zmiana Jimmy'ego Olsena w Man of Steel 2 na Jennę Olsen to też jakaś porażka. Tak samo Ben Affleck jako Batman.

Na szczęście mam jeszcze sporo komiksów na liście "do kupienia" poza New 52 więc nie muszę się spieszyć z przekonaniem się w co to wszystko wyewoluuje.

@SilentBob - do wydawnictwa Image przekonuje mnie także komiks, o którym niedawno usłyszałem czyli dobra, pełnokrwista (dosłownie) miniseria od lat 18 czyli "The Strange Talent of Luther Strode" i jej kontynuacja, "The Legend of Luther Strode". Recenzje czytałem pochlebne zatem wylądował na liscie zakupów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

WHAT!? WHAT!? WHAT!? (By South Park)

Na chudą Amandę Waller w stylu Hallie Berry może być tylko jedna odpowiedź!

:D:P

Jak zawsze miałem rację jeśli chodzi o New52.

"New is always better". Jaaaaasne :) "True Story Bro"

Ale podejrzewam, że Rorschach dofinansuje Muchę, bo "Long Halloween" się zbliża.

http://www.batcave.com.pl/2013/08/w-oczekiwaniu-na-dlugie-halloween-jeph-loeb-i-tim-sale/

Ktoś tu jeszcze zamierza to kupić? Jedyne 80-90 zł. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne. Prawdopodobnie kupię. Byle tylko nie było wpadki jak ze Czterema Jeźdźcami, gdzie co druga strona była sklejona. Wiem, że moje obawy są dość bezpodstawne (tam był pośpiech), ale raz się zdarzyło i niesmak pozostał.

Btw., ktoś czytał w oryginale ten komiks? Jakieś opinie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starym Lobo to ten ma wspólny co najwyżej kolor oczu i skóry. Obojętne jaki szkic i tak wygląda jakby się urwał z wybiegu dla modelek/modeli albo z planu filmu o emo-wampirach. Poza tym, Lobo nie jest w ścisłym znaczeniu tego słowa, "niemoralny". Kieruje się swoim własnym kodeksem honorowym (...) Lobo się różni od Bane'a pod wieloma względami. Poza tym, uzbrojenie i katana? Really? Lobo jakiego znam wystarczał wierny motocykl i hak na łańcuchu i gołe ręce.

Nie napisałem, że tamten art sprawdziłby się lepiej, jako design nowego Lobo. Powiedziałem jedynie, że bardziej pasuje on do zimnego i niemoralnego Łowcy Nagród, ale wcale nie twierdziłem i nie twierdzę, że nasz czarnianin taki jest. cheesy.gif

http://2.bp.blogspot...sex symbols.jpg - c'mon... Amanda "The Wall" Waller jako czarnoskóra szczupła modelka? (na memie pierwsza od lewej), o nowym wyglądzie Harley Quinn czy Starfire to nawet nie wspomnę.

Mnie to akurat bardzo odpowiada. Szczególnie Starfire. trollface.gif

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...