Skocz do zawartości

CDA 06/2009


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Nie ukrywam, ze decyzja zeby CoJ trafil na coverka w tym numerze zapadla dopiero gdy sie okazalo, ze mamy CoJ II na prawach swiatowego 'ekskluzywa'. Mialo byc cos innego ale uznalismy, ze taki combos bedzie czyms dobrym i wartym uzycia.

Smugg, mam dwa pytania: czy ta gierka ukaże się jako pełniak w którymś z następnych CDA?; Czy miała być również głównym pełniakiem w najbliższym CDA, czy może miało być nim Sacred? (jeśli możesz o tym mówić :ninja:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś źle czytam czy w poście smuggler napisane jest - 7 pełniaków? Ja doszukałem się 6 - CoJ, Sacred, Helldorado i 3x brain training - 1+1+1+3=6 o co chodzi?

Może o to że Sacred Gold = Sacred + Sacred: Podziemia. Tak się mi przynajmniej wydaje :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich średnio udanych numerach ten zapowiada się fantastycznie. Na coverze Sacred, ktorego zawsze chciałem kupić ale jakoś zapominałem :D

Do tego ciekawe zapowiedzi i recenzje.

Palce lizać!

Szkoda, że trzeba tyle czekać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 strony i wszystko co w danej chwili moglismy na jej temat zdobyc.

Oby było coś nowego.

<<<<Hm, chyba ocene?

Dobra, dowiem się jak wyjdzie numer. :)

>>>TO sie nazywa naukowo SYNERGIA. Madre slowo, warte zapamietac. Oznacza tyle, ze jak odpowiednio dodasz 2+2 to mozesz dostac w wyniku 5, czyli ze odpowiednie dzialanie dwoch czynnikow daje wiekszy efekt niz gdybys zsumowal efekt ODDZIELNEGO ich dzialania. Cos jak popijanie antybiotykow [niektorych] wodka - w efekcie i jedno i drugie dziala MOCNIEJ. (Nie polecam tej metody wzmacniania skutkow zadnego tych produktow, mozna sie przekrecic!)

Dobrze wiedzieć. Częściej stosujcie tą SYNERGIĘ, bo się sprawdza, ale taki pech, że gra wcześniej była w Clicku i reklama u Was mnie zachęciła do kupna tamtego nr C.

>>>Nie az tak malo, policz. No ale na to redakcja nie ma wplywu.

Wiem, wiem. Dobrze, że jest dużo zapowiedzi.

>>>Ale i tak malo "ograny"

No to mam pecha, bo już grałem.

>>>Stary, SWIATOWY EKSKLUZYW nie zasluguje na okladke? Pierwsi na swiecie gramy i oceniamy te gre... :geek:

No fajnie, fajnie. Mam nadzieję, że gra jest dobra. Ale i tak bardziej czekam na MW2.

>>>Moze nie...?

No to zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki zdecydowanie najlepsze od bardzo dawna (nareszcie dobry FPS!), zawartość numeru również ciekawa.

Mimo że zawsze kupuję każdy nowy numer CDA, to teraz jestem PEWIEN, że jest warty każdej wydanej nań złotówki.

Rzekłem! :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlip, mogli zastosować Synergię przy I/2009 i dać PoP: T2T.

No, ale przynajmniej wiem, jaki jest powód. No i się trochę rozweseliłem, uff, to nie kryzys, a coś bardzo przemyślanego, choć powtórzonego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: numer naprawdę daję radę... ;)

Zaskoczył mnie cover z Call of Juarez na czele, cały czas chciałem w tą gierkę zagrać tym bardziej przed Więzami Krwi.

Najbardziej jednak do gustu przypada mi jeden z dwóch tematów numeru mianowicie Modern Warfare 2, czekam na tą grę i oby była jeszcze lepsza od poprzedniczki ;)

Kończąc, podziękuję redakcji za kolejny bardzo dobry numer - dzięki wielkie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, nie tylko świetny cover, ale i cały numer. Głodny jestem informacji o Diablo III podanych w rzetelnym źródle za jakie uważam CDA. O MMO też warto chyba poczytać, choć ja preferuję GW i inne FTP. Kasę już odłożyłem do woreczka z zamknięciem (nienawidzę jak nie mają grosza wydać przy kasie w kolporterze ;)) i trzymam kciuki, żeby ten weekend minął szybciochem :banana:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkrócej nowy numer można opisać dwoma słowami: jest dobrze. Rewelacji nie ma, no ale to raczej nie jest wina CDA :tongue: Trochę głupio, że CoJ już był wcześniej w innym piśmie, ale i tak pogram. Miło, że znów znalazło się miejsce na troszkę growej publicystki, chyba ankieta na coś się przydała :sweat: Zdziwił mnie natomiast in minus brak recenzji Speedway Ligi, gra miała premierę dobry miesiąc temu a ponoć z redakcji CDA do siedziby Techlandu daleko nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dociekliwiec i nie zauwazyl? :whistling:

"9.06.2009. To data premiery najnowszego CDA (130 stron, DVD 09, cena 14. 99 zł). Na pewno na dość długo ów numer pozostanie wam w pamięci, choćby z tej przyczyny, że jako pierwsi na świecie dorwaliśmy najnowszy Call of Juarez: Więzy Krwi. I to nie jakąś betę ale uczciwą, finalną wersję sklepową. I na 6 stronicach pokazujemy jej wady i zalety, tudzież wystawiamy odpowiednią ocenę. A żeby trzymać klimat to na coverku macie aż dwie gry osadzone w realiach ?dzikozachodnich?, w tym pierwszą część... Call of Juarez.

Nie ukrywam, ze decyzja zeby CoJ trafil na coverka w tym numerze zapadla dopiero gdy sie okazalo, ze mamy CoJ II na prawach swiatowego 'ekskluzywa'. Mialo byc cos innego ale uznalismy, ze taki combos bedzie czyms dobrym i wartym uzycia.

Zauważyć oczywiście zauważył. Sęk w tym, że nie uznał tego za wyjaśnienie dlaczego CoJ stał się 'perełką' pełnych wersji.

Choć teraz, bez zbędnych emocji, ale za to w pełni świadomie przyznaję, że dobrze się stało, że CoJ trafił na cover. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juhu! Już we wtorek dowiem się, czy warto było zamawiać CoJ; Więzy Krwi. Miło, że na płycie jest pierwsza część, gdyż jeszcze się z nią nie zapoznałem. No i jest też Sacred, grałem dotąd tylko w demo, ale mi się spodobało. Szkoda, nie ma recenzji gier Speedway Liga i Terminator: Salvation. Poczytam o Killing Floor, które jest rzekomo zerżnięte z Left 4 Dead i mój kolega się tym podnieca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetny numer, na rozpoczęcie (już prawie, prawie :D) wakacji.

Artykuły o Modern Warfare 2 i Call of Juarez: Więzy Krwi (ciekawe jak panom i panią z Techlandu wyszło), przeczytam zaraz po zobaczeniu jako jest ta "Najgorsza gra świata" ;).

Co do recenzji to same znakomitości w tym numerze, nowe Simy i świetny Wolverine już zacieram rączki i trenuje oczy na pochłanianie tekstu.

Po przeczytaniu wszystkiego, zacznie się zabawa z zawartością covera.

CoJ i Sacred Gold, na pewno wyląduje na moim twardzielu, Helldorado raczej nie, podobnie jak Brain Treningi, chodź jak skończę Mass Effect (ponownie) to ponownie rozpatrzę instalacje tych tytułów.

Byle do wtorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkrócej nowy numer można opisać dwoma słowami: jest dobrze. Rewelacji nie ma, no ale to raczej nie jest wina CDA :tongue: Trochę głupio, że CoJ już był wcześniej w innym piśmie, ale i tak pogram. Miło, że znów znalazło się miejsce na troszkę growej publicystki, chyba ankieta na coś się przydała :sweat: Zdziwił mnie natomiast in minus brak recenzji Speedway Ligi, gra miała premierę dobry miesiąc temu a ponoć z redakcji CDA do siedziby Techlandu daleko nie jest...

Gra jest ciagle w graniu, w menadzera nie gra sie jak w FPS 2 dni tylko ze 2 tygodnie a lepiej z miesiac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ciagle w graniu, w menadzera nie gra sie jak w FPS 2 dni tylko ze 2 tygodnie a lepiej z miesiac.

To pojechałeś po bandzie teraz, nazwanie Speedway Ligi menedżerem to chyba DROBNA przesada :biggrin: Oprócz troszkę bardziej niż zwykle rozbudowanego garażu nie mamy tu nic związanego z gatunkiem menadżerów. Grę zakupiłem już dawno ( i w sumie nie żałuję), ale jestem ciekaw jak wypadnie w CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No genialnie! Najlepszy numer w tym roku. Począwszy od zarombistej okładki, poprzez Modern Warfare 2 ( przeszłem dziesięć razy ), Simsy 3 :icon_twisted: itd. . Windowsa 7 zamierzam kupić. Pełniaki mnie zaskoczyły: Call of Juarez, Helldorado i Sacred starczą mi na całe wakacje. Szkoda, że tak mało stron. Było by więcej reklam i makulatury( szkoda że 1kg stoi po 1gr )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem udany numer... i znów powód, by zmar... wydać 15 zł. To się nam szykuje iście kowbojska uczta...

Począwszy od zarombistej okładki, poprzez Modern Warfare 2 ( przeszłem dziesięć razy ),

Zazdroszczę... ale to chyba jakąś alfę masz, jesteś testerem? :blink: Albo nie wiesz co piszesz..

Było by więcej reklam i makulatury( szkoda że 1kg stoi po 1gr )

Co za uzasadnienie :happy: To już lepiej znajomemu odsprzedać za przysłowiowe parę złotych niż na makulaturę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer pod wzgledem tekstow zapowiada sie wysmienicie. Recki CoJ 2 i X-Men Origins: Wolverine, tematy numeru o Modern Warfare 2 i Borderlands oraz zapowiedz Six Days in Fallujah. Co do pelniakow to takze jestem zachwycony! Nawet nie wiecie jak dlugo czekalem na CoJ na coverze! Helldorado i Sacred tez zapewne zainstaluje z ciekawosci. Chyba najlepszy numer CDA w tym roku :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pare osob powiedziało - jeden z najlepszych numerow. :thumbsup:

Super pełniaki ale troche przesadzilisie z tym kowbojskim klimatem - choc Call of Juarez to strzal w 10!!! No i te recencje i temat numeru! Nie moge sie doczekac jak pochlone caly tekst o Modern Warfare 2.Ciekawe czy znowu cos zmieniliscie w szacie graficznej...?:P

Jedyne zastrzezenie do CDAto to ,ze dzial w GW "czytelnicy dla czytelnikow" jest za krotki :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...