Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Mam takie pytanie.

Jak już mówiłem, chcę grać w WoW-a. Jednak, po długiej praktyce u kumpla, wyczaiłem, że talenty rozdaję się raz, a potem trzeba płacić. Natomiast na PvE i na PvP potrzebne są inne talenty. A podobno, jest jakaś umiejętność, że zmienia ci otalentowanie, jednym kliknięciem. To prawda? Chciałem sobie zrobić priesta pvp/pve.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 50g maksymalnie jeżeli zrobisz sobie profesje zbieracką mining/herbalizm/skining tak jak to w swoim poradniku opisuje luneyy to Golda ci nie zabraknie z questow w northed spokojnie idzie wyciągnąć 5000g od 70-80 lvl jeżeli nie wydajemy na prawo i lewo a zakupy planujemy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy gracz w WoWa, niezaciągający się, grający tylko dla przyjemności.

Jeśli mamy w jednym momencie dwa talenty to czy jest sens łączenia miningu/craftingu (eee... wyrabianiu sobie zbroi no) z enchantingiem? Czy itemy powstałe w naszej obróbce są tak niepotrzebne i tak do [beeep], że nadają się tylko do nabijania sobie kiesy?

Przy okazji - quest Tome of Valor (czy co to jest - przeczytane z książki od palka w każdym razie) dla palka zakończyłem na ochronie pola pewnej babeczki. Oczywiście coś mi nie poszło (nie wiem dlaczego) i abandonowałem quest. Kiedy próbowałem ponownie, questu nie mogłem już dorwać od tego palka. Jest jakiś sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda z profesji craftingu pozwala na wytworzenie przedmiotów jak najbardziej konkurencyjnych z tymi z raidów, nie jednokrotnie wybieranych jako BiS (Best in Slot) (np. Merlin's Robe dla maga) - oczywiście, ci, którzy mają czas i są w gildiach bez problemu farmiących 25-man HMs mogą się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, ale będą w mniejszości :wink:

Problemem może być zdobycie samych receptur/wzorców jako, że te zazwyczaj spadają z raidów (i nie za często - szczególnie jeśli jesteś w 'casual raiding guild') lub, jak w przypadku ICC, wymagają zdobycia odpowiedniej reputacji z frakcją powiązaną z danym raidem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie CD keyów do stworzenia konta i updatowania go na dodatki.

Czy jak kupię WoWa + dodatki to CD - Keye dostaje razem z grą, czy muszę kupić osobno, gdzieś na allegro lub coś takiego ? jeśli muszę kupić osobno to czy można w empiku kupić. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko głównie do tych którzy grają na Avalonie, jak usunąć postać ? Kiedy klikam Delete Charakters, nie ma możliwości wciśnięcia OK.

Natomiast nie ma problemu z usunięciem postaci na legalnych serwerach. Otrzymujesz ostrzeżenie za granie na pirackich serwerach WoW.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja kiedyś też grałem w ten tego na tym... :D 2 dni temu odpaliłem 10-cio dniowego Triala mam 20 lvl druidem i alch i herb na 90 lvl, jutro wigilia więc WoW będzie czekał pod choinką :) Do ludzi którzy grają na privach i siedzą cicho: Gorąco polecam globca, a że drogo? Nikt wam nie każe co 2miechy kupować pre paida :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wow maniacy merry xxxmas.

Zireael znów mnie zabiłeś. Chce ktoś dziwne ciekawostki o World of Warcraft? Tak! Wal do Zireael'a.

Dzięki. Widać że ten toon to jakiś alt ale moim zdaniem taki sposób na levelowanie po prostu zabija grę. Ja zacząłem grać kilka lat temu i wbijanie do 70 a póżniej 80 wspominam bardzo miło. Nie spieszyłem się czytałem każdy quest i zagłębiałem się w storyline. Polecam to, niektóre linie questowe są naprawdę epickie. Na początku mojej przygody z wow najbardziej podobał mi się łańcuch o Silithid który tak naprawdę ciągnie się przez całą podróż do levelu 60. W vanilla wow doprowadzało to do epickiego server event Opening The Gates Of Ahn'Qiraj. Trochę żałuje że nie było żadnego wydarzenia związanego z otwarciem bram Ice Crown Citadel. Blizzard chyba zgubił epicki polot :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wow maniacy merry xxxmas.

Zireael znów mnie zabiłeś. Chce ktoś dziwne ciekawostki o World of Warcraft? Tak! Wal do Zireael'a.

Bez przesady info było jak byk na mmo-champion, które od momentu ujawnienia przez nich Cataclysmu przeglądam regularnie. Poza tym jak się siedzi do trzeciej w nocy to szuka się różnych rzeczy.

Ale koleś musiał mieć nerwy ze stali,a jeśli chodzi o grind w wowie to przytoczę cytat z urodzinowego tipsomaniaka, gdzie Sleeskee pisze : "O ile oba dzieła NCsoftu (GW i L2 przyp. mój) można postawić na przeciwnych krańcach, World of Warcraft należałoby umieścić gdzieś pośrodku (acz bliżej L2). Z jednej strony, dostajemy typowy grind, z drugiej - multum questów polegających na grindzie. Większość zadań sprowadza się do typowego "zabij 10 nieumarłych i przynieś ich napletki", tudzież pozbierania porozrzucanego po lokacjach stuffu. Całość jest jednak na tyle przemyślana, że odczuwa się pewną konsekwencję w działaniu i uczestniczenia w czymś większym."

Chociaż niestety,gdy już wprowadzono qh in game,to większość ludzi już w ogóle nie czyta questów.

edit : W tym roku maturka,a ja jescze w WoWa pocinam ech ... Chyba będę musiał zamrozić sobie konto,a tak to jeśli Cataclysm wyjdzie wiosną to nie zdążę zabić Arthasa ;/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP:

Z tego co pisali na MMO-Champion, Arthas ma być do ubicia dopiero w Kwietniu. Powód jest taki że drzwi do następnych kwater cytadeli będą otwierane po kolei. Teraz ma być w styczniu the plagueworks otwarte.

A tak z ciekawości, czytam MMO-champion ale kompletnie nic nie kumam po angielsku dotyczących klas <mój angielski średni :/ > i tutaj pytanie, możecie dodać zmiany w klasach w tym patchu na plusy i minusy u. Warriora, huntera, shamana, druida, maga lub warlocka ? z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym że "suche" bicie mobów zabija grę... głupi (bez obrazy) fishing ,a cieszy:) lubię sobie podczas robienia jakiegoś questa przysiąść przy sadzawce i połowić, albo jak mam sicknessa pozbierać herby :D

To się nazywa RP, od tego są specjalne serwery i specjalni gracze. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...