Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Mam pytanko pod Wyrmcrest Temple (tam gdzie walczymy z Satharionem) są jeszcze trzy zamknięte portale, jakieś plany co do tego wyciekły?

Będą tam kolejni bossowie. Każdy w podobnym stylu (czyli trochę trashy i 1 smok). Kiedy wyjdą - nie wiadomo.

Aha jeszcze jedno w następnym patchu będzie quest tracking system który wygłąda identycznie jak ten z modu quest helper. Czy Blizzard da jakiś credit autorowi tego moda?

A niby czemu ma dać? ;o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżej tekst po polsku z battleneta.Hip hip Hurra ?

Patch 3.3 już w tym tygodniu

08 grudnia 2009 o 13:59 @ Sigmar

Plotki dotyczące daty wydania najnowszego patcha do World of Warcraft zostały potwierdzone! W czasie przerwy technicznej w tym tygodniu, zostanie dodana ostatnia większa aktualizacja oznaczona jako 3.3. Poniżej przedstawiamy krótką informację, którą na forum poświęconym World of Warcraft zamieścił Zarhym:

Fall of the Lich King, najnowsza, większa aktualizacja World of Warcraft nadchodzi! Bohaterowie Hordy i Przymierza stawili czoła wielu wyzwaniom, oraz ponieśli wielkie straty, w czasie swej walki z Plagą. Nadszedł jednak czas, na atak na potężną fortecę Icecrown Citadel i skonfrontowanie się z Królem Liszem w jego mroźnej siedzibie. Podążaj za Jainą Proudmoore, lub Sylvanas Winderunner przez Forge of Souls, Pit of Saron, oraz Halls of Reflection, aby osłabić armię Króla Lisza w całkiem nowych strefach instance. Dołącz do Ashen Verdict w ich szarży, na główne wrota Icecrown Citadel, aby zniszczyć najpotężniejszych liderów Plagi i ich podwładnych, w nowej strefie raid dla 10 i 25 graczy.

Fall of the Lich King wprowadza również możliwość tworzenia grup na strefy instance między serwerami, nowy system śledzenia celów zadań, który pomaga odnaleźć je na mapie i wiele więcej!

Dodatkowo, Zarhym poinformował, że wkrótce pojawi się trailer związany z Fall of the Lich King (wkrótce - nie w środku nocy w USA).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he no patcha się zasysa wcześniej :P ja czekam tylko aż odpalą serwery

Nowy LFG jest po prostu boski jeżeli chcemy iść z pugiem to trwa to kilka sekund

na Violet Hold HC znalezienie PT zajęło mi 5s Dosłownie

brakowało nam leczajki na nowe 5 osobówki szaman znalazł się w 3s po prostu bomba :D

no i wbudowany HQ też bajer :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat musiałem reinstal zrobić - nowy patch mi wywalał.

Jak tak oglądam co i jak to aż żałuję że mam tylko 31lvl ;( Kurczę ja już chcę dojść do tier 10 dla Huntera ;) (choć Shaman ma najlepszy jeśli chodzi o wygląd)

*****

Ktoś wie do której (mniej więcej) jest Maintance dziś? Pytam, bo strona Blizz mi nie chce działać (sam nie wiem czemu - może przez system na uczelni)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę udany patch, dungeon finder jest bardzo dobrym pomysłem. Zrobiłem z randomami wczoraj tyle heroików że nie mogłem nawet już myśleć o nich.

Nowe trzy instancje są bardzo dobre. Z bossa na bossa rośnie poziom trudności ale pomimo pugów dotarliśmy do końca Halls of Reflections ale tamtejszego spotkania nie udało się przetrwać.

Nie wiem jak wygląda rajd ale jeśli jest tak epicki i heroiczny jak te dungeony to musi być fantastyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt HoR jest strasznie przegięte na HC nasz Priest na 9/10 fal padł od 1 uderzenia oberwał crita za 25k

instancje są trudne i fajnie ;] poluje teraz na quest item żeby dostać w swoje łapki questowy miecz ;]

przynajmniej teraz znajduje się ludzi pomiędzy serwerami nie tylko na własnym przez co szybciej można znaleźć grupę

koniec z dobrowolnym kikiem kogoś opcja Vote to kick :D

i ten losowy Dialy na frosty xD istna loteria he he he

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero zaczynam z wowem i mam pytanie, otóż słyszałem ze da się expic na instancjach.. czy to prawda? Jeśli tak proszę o powiedzenie mi jak , Pozdrawiam

Czy jest jeszcze jakiś inny sposób na w miarę szybkie expienie z wyjątkiem questów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero zaczynam z wowem i mam pytanie, otóż słyszałem ze da się expic na instancjach.. czy to prawda? Jeśli tak proszę o powiedzenie mi jak , Pozdrawiam

Czy jest jeszcze jakiś inny sposób na w miarę szybkie expienie z wyjątkiem questów?

Jeżeli dopiero zaczynasz grać w WoWa odradzam ci taki sposób LVL no chyba że znajdziesz grupę na swoim LVL i z nią będziesz robił Dungony

dlaczego odradzam ci tak zwane boosty ? ponieważ przez takie coś tracisz jedną z najważniejszych rzeczy mianowicie nie będziesz miał zielonego pojęcia jak grać własną klasą poza podstawami wykonywanie questów jest również bardzo opłacalne

do 80 lvl łącznie robiąc questy i od 1-80 lvl robiąc questy bez problemu zgarnia się Gold pozwalający wykupywać skille, mouty, bagi w połączeniu z profesjami daje to więcej złota ;]

co do nowego patcha

wczoraj o dziwo po raz pierwszy od wbicia 80lvl zrobiłem wszystkie HEROIKI :D = 60 Emblem of Triumf

i tutaj fajna wiadomość na Random LFG można powtarzać instancje na których mamy Save co prawda tylko 1x ale zawsze

niestety skutkuje to tym że w ciągu nie całych 4 dni jesteśmy ubrani w najsłabszy T9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nowy to jestem ale na globalu, bo wcześniej grałem z powodów pieniężnych na privach i to ze 2 lata z podwyższonymi ratami ;/ No cóż teraz gdy mam kasę zapragnąłem sobie grać na globcu dlatego się pytam jak najszybciej wyexpie postać... chyba ze wstydu nie dodałem tego już na samym początku ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jednak podoba mi się obecna wyszukiwarka na dungeony. Pierwszego dnia nie mogłem się w niej połapać przez co nie połaziłem sobie na żadne insty. Teraz jak wlazłem sobie dziś to, w krótkim czasie przebiegłem z drużyną 3 podziemia. Fajnie, szczególnie, że znalazłem się tam, gdzie mnie jeszcze nie było. No i dzięki temu zakończy się era głąbów, który wpierw na pw pytają czy pójdę z nimi do miejsca X, a po przyjęciu zaproszenia, pytają czy będę tankować ; / (pomimo, że NIGDY nie zaznaczałem we wyszukiwarce siebie jako tanka, a sam jestem warrior arms).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę poprawić swoje obliczenia na upartego w t9 można się ubrać w 1 dzień (oczywiście najsłabsze) a Emblem of triumf jest nieskończona ilość gdyż wybierając opcje Heroik Dungeon można powtarzać daną instancje dzisiaj byłem 5x na nexus HC za każdym razem dostając 5 EoT + 2 za Random

jestem ciekaw czy to błąd blizzarda czy zamierzony cel jednak w takim układzie po co wprowadzać Cooldowny na HC wybierane przez nas

O widzę że nie tylko ja się szwendam po BLu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyny pozytyw tego nowego systemu LFG to teleportacja do instancji, auto-pugowanie to lipa zamiast mieć palasa w party dla buffa dostałem 3 DK i shamana na heal w niebieszczkach a czeka się prawie tak długo jak bez tego "rewolucyjnego wynalazku", nowe sety takie sobie T6 to to nie jest ale daje rade, świńskie ryje na naramkach warriora to lekka przesada, nowe instancje dobrze zrobione nie liczyć bugów z obracaniem mobów a co do rajdów to masa trashu i tylko 4 bossów dostępnych a kolejne kwatery odblokowywane co miesiąc to już przesada, mam mieszane uczucie co do tego patcha ale i tak jest lepiej niż w przypadku poprzedniego patcha i triala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to było bardzo dziwne bo Dungeon Finder nie daje do jednej grupy dwóch takich samych klas, dwoma charami nie wiele mi brakuje do Perky Puga a nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego jak powiedziałeś. Chociaż to możliwe jeśli ci DK zebrali się już razem i potrzebowali pozostałych dwóch osób, to DF nie miał wyjścia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy z tej torby, którą dostajemy za przejście insta przez wybrano losowo dungeon, wypada coś sensownego? Czy zawsze jakiś syf? Dwa razy wygrałem tego niebieskiego baga i 2 razy bubel nie pod moją klasę trafiłem. A jest to irytujące, bo jak zwykle debilne tanki uwielbiają rezygnować z grupy, gdy takowa jest gotowa iść na inst, przez co nawet i 2 godziny muszę czekać na zebranie ekipy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj wpiszesz dane zrobisz postać i po tobie xD znikasz z Realnego świata :P

to zależy jaką grę preferujesz wolisz grać sam czy może w grupie kopać przeciwnika 1 vs 1 czy może wpadać z uśmiechem w bandę 5 mobów i śmiać się że rysują ci tylko zbroje ;]

każda klasa jest dobra zależy jaki styl gry lubisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie mnie nie oslabiajcie, WoW to jeden wielki syf, wybil sie tylko dzieki temu ze jest oparty na Warcrafcie, bo Lineage 2 jest o 100% lepszym mmorpg, w wowie jest jakas dziecinna grafa, walka wyglada na zasadzie stukania mieczykiem ...

Zagrajcie sobie w Lineage 2 i zobaczycie co to znaczy prawdziwe mmorpg ...

Do tego zeby w ten syf zagrac trzeba najpierw kupic podstawowa wersje (50-70 zl) potem pierwszy dodatek (50-70zl) potem nastepny dodatek ... (100-120 zl) i wtedy mozesz sobie zagrac A NIE sorry zapomnialem o abonamencie siegajacym pewnie granice 50 zl miesiecznie i wszystko po to zeby zagrac w taki SYF!! Co do l2 jezeli chcesz grac na officjalu to idziesz do sklepu z grami komputerowymi i kupujesz najnowsza wersje Lineage 2 za 50-60 zl i masz tam prepaid na 30 dni... pozniej dokupujesz sobie tylko karty prepaid ... chociaz ja wolalem po prostu kupic gre ale nie grac na oficjalu (jest dosyc nudny, czasochlonne expienie) i wgrac patcha z jakiegos prywatnego serwa i pograc... Zaloze sie ze 3/4 zapalonych graczy WoWa nawet nie slyszalo o L2 i dlatego w niego nie graja...

Tutaj macie filmik(wiem nie wolno podawac linkow ale sorry) porwonujacy wowa do l2...

Otrzymujesz ostrzeżenie, za grę na prywatnych serwerach L2.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...