Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Oj niedopsz :)

Diablo jest jedną z tą gier, w które naprawdę warto pograć i jedną z tych gier, które mogą się spokojnie uplasować wśród tytułów takich jak - fallout 1,2 ; half life 1, doom 1,2 i innych tytułów charakteryzujących się czymś wyjątkowym.

Klimacik i grywalność - nieziemskie. Ale prawda jest taka, że z powodu praktycznego braku super grafy większość "nowoczesnych" graczy nawet nie chce patrzeć na te pozycje i zapewne nigdy nie zasmakuje tego w co grała kiedyś "elita" - peszek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y grywalnośc ma i wciąga gram od dawna przez tom gre stauem sie nou lajfem ;/ jesli d2 mialoby tylko singla to była by to kupa a nie gra mozliwosc rozgrywek wieloosobowych imo tlyko dzieki temu ta gra dalej istnieje xd

nie no ej... :)

Wiesz co to WIELKA i mała litera? No to poćwicz troszQ :D

Ja grałem przez jakiś czas tylko w singla, ale, jak każdą grę, tak multi i Diablo trzyma przy życiu.

I nie "istnieje", bo na mojej półce istnieje od dawna, tylko jest ciągle grane...

I to jak fajnie jest się spotkać z kumplami i powyrzynać troszke stworków, odrobić lekcje i pójść spać :) Odstresowuje :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P]zarówno w multi jak i w singleu daje radę...

Widać że nie poznałeś tej drugiej strony mocy =). O multi nie można powiedzieć że "daje radę"... W grze wieloosobowej dopiero tak naprawdę zabawa się zaczyna! Pograj, zobaczysz. Gwarantuje Ci 10x tyle grywalności co w singlu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo (tak samo jedynka jak i dwójka) nie tylko daje radę w Singlu co po prostu wymiata i nie tyle daje radę w multi, co rządzi w multi (do tego w multi dochodzi lepszy Cow Level, mocniejsze monsterki, Uber Diablo i wiele wiele innych ukrytych bajerków :D) :P Do dzisiaj nie udało mi się znaleźć diablopodobnej gry, która przykuła by mnie do monitora na tyle lat 8) Nawet osławiony Titan Quest :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Diablo II grywalność to ma wielką. Ale grałem tylko w trybie single. Multi jeszcze nigdy nie próbowałem. Ale, jak mówicie, skoro grywalnośc w multi jest dużo większa niż w single'u, to aż się boję odpalić tę grę w tym właśnie trybie, bo będę wówczas stracony na zawsze. XD

Poza tym właśnie nadarzyła się okazja: fearon oraz Biały zaproponowali mi grę w multi i jeszcze myślę nad tym, czy się zgodzić na to. Może dam wkrótce odpowiedź. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 the best (chociąz nie grałem w jedynke). Jak mi ktoś powie że Diablo 2 jast gópie to go :twisted: A poza tym w jedynce jest ztyrane kupowanie. Tibia tez jest gópia.

Tibia jest... Tibia jest... No, uznajmy że jest oryginalna :)

najwidoczniej w nia grasz, tam jest naprawdę wielu ludzi, którzy piszą podobnie do Ciebie (ta ortografia!) :D

Nikt Ci nie powie, że D2 jest głupie, bo wszyscy wiedzą, że nie jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 the best (chociąz nie grałem w jedynke). Jak mi ktoś powie że Diablo 2 jast gópie to go :twisted: A poza tym w jedynce jest ztyrane kupowanie. Tibia tez jest gópia.

Nikt Ci nie powie, że D2 jest głupie, bo wszyscy wiedzą, że nie jest :)

Niestety muszę stwierdzić że w Diablo także jest z tym tragicznie, jeżeli nie gorzej (w piszczela nie grałem). Niestety na polskich serwerach n00bów jest masa i nawet nie mówię o bykach ortograficznych (każdy pisze pomoże przez "rz", i to słynne "wogule", grrrr). Oprócz tego więszkość "graczy" to najzwyklejsi złodzieje, taxi zrobiłem tylko kilka razy, odechciało mi się, gdy czwarta osoba z rzędu spieprzyła z kuźni... Albo matoły które wolą zamiast grać, to chodzić po czatach i serwerach błagając o przedmioty, żenujące i irytujące zarazem... I te cudowne skróty, ludziom się już nawet nie chce sorry (w slangu "sry"), bądź ok (zamiast tego "k") napisać! No tak 2 litery i tak daleko od siebie na klawiaturze... Temat rzeka o którym można spory felieton napisać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 the best (chociąz nie grałem w jedynke). Jak mi ktoś powie że Diablo 2 jast gópie to go :twisted:

A poza tym w jedynce jest ztyrane kupowanie. Tibia tez jest gópia.

Tak a za to Pokemony sOM fajoskie, a?

Takie podejście do sprawy jest gorsze niż...

...w ogóle do niego nie podchodzenie (?).

Tibia jest fajna ale trzeba umieć w nią grać a nie

krążyć po depo i nawijać "Fre itens plx" lub coś podobnego...

A co do D2. Gra jest świetna, co już mówiłem wcześniej xD

Aha, i tu pozwolę sobie jeszcze raz zacytować:

Diablo 2 the best (chociąz nie grałem w jedynke).

Jednym słowem (albo raczej kilkoma):

mówisz, że 2 jest fajna chociaż nie grałeś w jedynke... co z tego?

Czyli jak nie grałem w Gothic'a 1 (przykładowo) to jako większość powinienem uważać, że Gothic 2 jest głupi chociaż tak nie jest?

Nie Qmam :)

I znowu cytacik:

Diablo 2 the best (chociąz nie grałem w jedynke).

(...)

A poza tym w jedynce jest ztyrane kupowanie.

Skoro nie grałeś w 1 to skąd wiesz, jest w niej

(jak to napisałeś) ztyrane (chociaż to słowo nie istnieje ale tak jakoś napisałem xD )kupowanie, a?

Wróżka? XD

Tak więc koniec!

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo będę wówczas stracony na zawsze. XD

Jak ja się dorwałem do multi to zaczęła mi drastycznie spadać średnia :] Ale opłacało się, bo gra na Battle.necie jest po prostu cudowna.

A na Piekło radzę przeskoczyć, jak będziesz miał około 75 lvl. A na expowanie najlepsze są (TADAM!!)... Baalruny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skro jesteśmy przy temacie battleneta - ile osób gra przez internet w Diablo II? Otóż - tylko nie bic - ostatnio gralem w DII jakieś 5 lat temu i udał mi się dojśc do połowy pierwszego aktu, taki newb byłem...Więc teraz mam zamiar nadrobic tą zaległośc...można przejśc całą grę w COOPIE przez bn'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skro jesteśmy przy temacie battleneta - ile osób gra przez internet w Diablo II?

AAA_PL jakby co; hammer przodowy =). Tzn w ostatnich dniach jestem zajęty czym inny, ale od czasu do czasu wpadam na Battle.net. Wczoraj podpatrzyłem jak brat akurat grał, ile się zmieniło przez miesiąc! Ceny niektórych itemów są zawrotne, a już kończyłem zbierać na annihilusa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diablo jest suuuuuuuuuuuuuper szczegolnie te taliki (ale za to battle.net nie jest fajny)

LOL, już dużo słyszałem, że single jest do pupci, ale nie spotkałem nikogo, kto by powiedział to o BN... No, chyba że jakiś lamer ;)

Nie wiem czy lamer, czy po prostu (prosto z mostu) nie widział nawet tego; ale ja powtórzę znów: dopiero w battle.net się zaczyna zabawa i dopiero w multi możesz zdobyć naprawdę "fajne taliki". DC, o ile się nie mylę nie da się spotkać na singlu, a więc Annihilus odpada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 the best (chociąz nie grałem w jedynke). Jak mi ktoś powie że Diablo 2 jast gópie to go :twisted: A poza tym w jedynce jest ztyrane kupowanie. Tibia tez jest gópia.

IMO Diablo 1 ma dużo lepszy klimat... chociaż w D2 Akt 2 i Akt 3 rządzą ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BN jest fajnie, aczkolwiek nie tak fajnie jak na początkach D2. Dlaczego? Przez wszelakie pindleBot'y, mapHacki i tysiące cheaterów, dzięki którym postaci na niskich poziomach biegają sobie z enigmami, a 7lvl barb ma w skrzynce 20 SoJ'ów :evil: :x Przez takich buraków gra na BN wiele traci :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BN jest fajnie, aczkolwiek nie tak fajnie jak na początkach D2. Dlaczego? Przez wszelakie pindleBot'y, mapHacki i tysiące cheaterów, dzięki którym postaci na niskich poziomach biegają sobie z enigmami, a 7lvl barb ma w skrzynce 20 SoJ'ów :evil: :x Przez takich buraków gra na BN wiele traci :cry:

Ale takie cuda to tylko na OBN... Bo na CBN nie poczitujesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DC, o ile się nie mylę nie da się spotkać na singlu, a więc Annihilus odpada...

Nie da się, zresztą na BN też to takie proste nie jest :( Jeszcze Ubera nie spotkałem ,tak więc zbieram na Anni :]

Nie ucz ojca dzieci robić =). Torcha dla mojego paladyna mam, właściwie mam wszystko czego potrzebuje perf paladyn, oprócz annihilusa. Jestem w trakcie szukania życzliwego człowieka który go sprzeda ;).

Aha co do tego cheatowania... Dokładnie polega ono na tzw. "dupowaniu", czyli wykorzystywaniu błędów gry dzięki którym można kopiować runy. Najczęściej one po jakimś czasie znikają i to jest właśnie problem wszystkich uczciwych graczy. Wiem bo mnie także ten przypadek spotkał, z 3 istów, zrobiły się 2... Niestety w grach multi nigdy nie zabraknie analfabetów, dzieci, kretynów, cheaterów, duperów, i innych pseudograczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...