Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

powiedzcie jakimi postaciami gracie i na jakim są lvl'u

A popatrz sobie na poprzednią stronę... :wink:

ktos chce link do edytora postaci ???

Niby po co? Żebym z mojej napakowanej Zabójczyni zrobił jeszcze bardziej napakowaną Zabójczyni? XD To lepiej już daj sobie spokój...

A tak poza tym: są może jakieś informacje dotyczące Diablo III? Mam nadzieję, że wkrótce wyjdzie, i to nie pod nazwą "World of Diablo". :/

Coś czuję, że będę musiał gdzieś zajrzeć... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym: są może jakieś informacje dotyczące Diablo III? Mam nadzieję, że wkrótce wyjdzie, i to nie pod nazwą "World of Diablo". :/

Coś czuję, że będę musiał gdzieś zajrzeć... :wink:

Aż tak źle jeszcze nie jest,żeby wszystkie klasyki przerabiac na MMO :wink:

Wątpię,żeby na razie wyszły jakieś przecieki dotyczące DIII, Blizzard chyba woli na razie siedziec ciho.

P.S Ale widzicie, jak moje omeny się sprawdziły? Mówiłem że Diablo będzie następne? Ha? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby i nowe Diablo okazało się kompletną klapą (w co wątpię - Blizzard nie potrafi zrobić kompletnej klapy, ba nawet słabej gry nigdy moim zdaniem nie wypuścili) i tak ludzie je kupią, bo pojedzie na reputacji poprzednich części

Ale zanim dojdzie do pojawienia się Diablo III, miną dwa pokolenia i Duke Nukem Forever powstanie. No dobra.. Przesadzam, lecz zanim będziemy się bawić w trzecią część (jeśli w ogóle...), ze pięć lat minie. Taka już tradycja Blizzarda (długo coś robią, ale jak już powstanie...). Ja na razie poczekam na Hellgate: London (to, że powstanie na szczęście jest pewne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellgate: London? Może coś z tego będzie, ale nie wydaję mi się, żeby zdobyło taką sławę jak nasz "Diabełek". :)

Zauważ, że robią go ludzie, którzy stworzyli "Diabełka", a ci nie zawodzili. Tak samo (mam taką nadzieję) będzie i z Hellgate.

Na razie zajmujmy się częścią drugą, która wciąż (od sześciu lat?) jest nie do pokonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzicie, jak moje omeny się sprawdziły? Mówiłem że Diablo będzie następne? Ha? 8)
To, że kolejne Diablo będzie wie każdy. Kto by zabił kurę znoszącą złote jaja? xD

To że będzie to każdy mógł wiedzieć, ale kiedy, to już inna rzecz.Równie dobrze mogli się zająć kolejnym Starcraftem,Warcraftem, lub stworzyć jakiś zupełnie nowy projekt.

Zaś według moich(nieomylnych oczywiście xD ) proroctw to właśnie diabolek będzie 1st w kolejności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą... mnie się wydaje, że KOLEJNĄ grą Blizzarda nie będzie Diablo ]I[, a StarCraft... dlaczego?

Ano bo mamy, 4 cześci WarCrafta, 2 cześci Diablo i tylko 1 StarCrafta - do tego najstarszą bo z 1997 roku podczas gdy Diablo jest z 2000... fani raczej StarCrafta oburzyli by się gdyby wydano kolejne Diablo, poczuli by się jak odpadki... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą... mnie się wydaje, że KOLEJNĄ grą Blizzarda nie będzie Diablo ]I[, a StarCraft... dlaczego?

Ano bo mamy, 4 cześci WarCrafta, 2 cześci Diablo i tylko 1 StarCrafta - do tego najstarszą bo z 1997 roku podczas gdy Diablo jest z 2000... fani raczej StarCrafta oburzyli by się gdyby wydano kolejne Diablo, poczuli by się jak odpadki... :?

Niestety rzeczywistość jest okrutna, i Blizzard stworzy... to co się będzie bardziej opłacało. Ostatnio wychodzą gierki "diablopodobne", o niekoniecznie dobrej jakości, ale ludzie i tak tęsknią do legendy Diablo, i to kupują. Oczywiście nie umniejszam StarCrafta, ale myślę że będzie większy popyt na kolejną część Diablo. Mało tego, uważam iż bardzo prawdopodobne jest że to będzie MMORPG...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety rzeczywistość jest okrutna, i Blizzard stworzy... to co się będzie bardziej opłacało. Ostatnio wychodzą gierki "diablopodobne", o niekoniecznie dobrej jakości, ale ludzie i tak tęsknią do legendy Diablo, i to kupują. Oczywiście nie umniejszam StarCrafta, ale myślę że będzie większy popyt na kolejną część Diablo. Mało tego, uważam iż bardzo prawdopodobne jest że to będzie MMORPG...

A moim zdaniem będzie trochę inaczej. Obstawiałbym jednak Starcrafta - scena pierwszego topnieje z każdym dniem, chociaż wciąż jeszcze się trzyma. Warcraft stoi mocno, D2 jeszcze lepiej. Po co wprowadzać nowe Diablo skoro na starym można jeszcze trochę kasy wyciąć. Gdyby nie byłoby tak dobrą grą to pewnie już dawno mielibyśmy sequel, a tak na razie musimy czekać aż ludzie przestaną grać w D2;)...

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie byłoby tak dobrą grą to pewnie już dawno mielibyśmy sequel, a tak na razie musimy czekać aż ludzie przestaną grać w D2;)...

Pzdr...

k_T...

Blizzard ma to do siebie, że wydaje grę jedną na kilka lat... a jak wiemy teraz gry tworzy się co raz wolniej - bo muszą byc bardziej szczegółowe, dokładniejsze, itp. Tak jak napisałeś: Scena StarCrafta topnieje, natomiast Diablo i WarCraft trzyba się mocno... a jak widać na różnych turniejach gier StarCraft trzyma swoją pozycję od dobrych kilku lat.

Więc, wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest właśnie stworzenie nowego SC... No bo jak to wygląda?

WarCraft

WarCraft II

Diablo

StarCraft

Diablo II

WarCraft III

World of WarCraft

... no i jak to wygląda? SC leży sobie wygodnie w samym środku... no wydaje mi się, że właśnie czas na niego... jakżo, że w potyczkach internetowych siła... StarCraft II może być MMORTSem w wielkim stylu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMORTS ? To już nie ... nie ... nie nie może być imho zły pomysł, mi by BARDZO, ale to BARDZO odpowiadało, aby Blizzard zrobił TYLKO i wyłącznie lifting starcrafta coś alla nowe wydanie Settlersów 2, nowa oprawa, a rozgrywka i zasady te same, coś pięknego, znowu bym odżył jeżeli chodzi o RTS'y ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej temat o Diablo, a nie ogólnie o grach Blizzarda. :wink:

A stworzenie Diablo III jest bardzo prawdopodobne... jeżeli nazwą go "World of Diablo" i zrobią z niego MMORPG-a. :evil:

Blizzard po prostu wie, że po stworzeniu World of Warcraft ma do czynienia z kurą znoszącą złote jaja. Wie, że MMORPG-i to przyszłość gier komputerowych oraz masa kasy na koncie firmy. Mnie zawsze odpowiada forma single playera i multiplayera w grze. W Diablo III pewnie zrobią tylko multiplayera. I o to się martwię.

Pamiętam do dziś, jak w Diablo II pocinałem w single'a i świetnie się przy tym bawiłem. Przeniesienie na front multiplayerowy będzie trudny. Ale w końcu prędzej czy później będę musiał to uczynić. Po prostu zabijanie potworów w takich grach mnie bardzo kręci, a to przede wszystkim właśnie w single'u.

Więc takiej metamorfozie serii mówię NIE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej temat o Diablo, a nie ogólnie o grach Blizzarda. :wink:

A stworzenie Diablo III jest bardzo prawdopodobne... jeżeli nazwą go "World of Diablo" i zrobią z niego MMORPG-a. :evil:

Blizzard po prostu wie, że po stworzeniu World of Warcraft ma do czynienia z kurą znoszącą złote jaja. Wie, że MMORPG-i to przyszłość gier komputerowych oraz masa kasy na koncie firmy. Mnie zawsze odpowiada forma single playera i multiplayera w grze. W Diablo III pewnie zrobią tylko multiplayera. I o to się martwię.

Pamiętam do dziś, jak w Diablo II pocinałem w single'a i świetnie się przy tym bawiłem. Przeniesienie na front multiplayerowy będzie trudny. Ale w końcu prędzej czy później będę musiał to uczynić. Po prostu zabijanie potworów w takich grach mnie bardzo kręci, a to przede wszystkim właśnie w single'u.

Więc takiej metamorfozie serii mówię NIE!

Sądzę,że Blizzard raczej takiego czegoś nie zrobi.Otóż WoW był czymś nowym, zupełnie nową gra, nie kontynuacją danej serii.Jeżeli chodzi o Diablo 3, to dostaniemy to samo co uprzednio, odpowiednio zmodywikowane.(w końcu o to chodzi w sequelach).Tak więc o singla martwic się raczej nie trzeba-musi byc i basta! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę,że Blizzard raczej takiego czegoś nie zrobi.Otóż WoW był czymś nowym, zupełnie nową gra, nie kontynuacją danej serii.Jeżeli chodzi o Diablo 3, to dostaniemy to samo co uprzednio, odpowiednio zmodywikowane.(w końcu o to chodzi w sequelach).Tak więc o singla martwic się raczej nie trzeba-musi byc i basta! :wink:

Może i masz rację. Ale na razie nic nie wiadomo o Diablo III. Szukałem na stronie Blizzarda o tej grze (fakt, że dosyć pobieżnie), szukałem, szukałem... i nic nie znalazłem. Wiem, że tej gry możemy się spodziewać już za kilka lat. Trzeba wytrzymać do tego czasu, a Blizzard właśnie robi dodatek do World of Warcraft, więc o Diablo III nie będzie wiadomo do końca tej dekady.

A może przez przypadek znaleźliście kiedyś informacje o tej grze? Chcielibyście się nimi podzielić?

Może też być taki temat: jaki ciąg dalszy fabuły serii proponujecie? Diablo II: Lord of Destruction nie dopowiedział paru rzeczy, np: co się stanie z Sanktuarium (nazwa świata gry) po zniszczeniu Kamienia Świata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Diablo (namber) 1 :D Klasyk w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu...

Jedna z moich pierwszych gier tego typu - gdy w nią zagrałem rozkochałem się w takich grach :D

Nigdy nie zapomnę - zacząłem grać (9 lat) i w bodajże 3 planszy był Butcher (?)... taki gruby, czerwony (różowy?) pan przypominający wyglądem mutanta z Doom'a rodem, z takim fajoskim tasaczkiem :D.

No i jak on wyskoczył, to ja jako iż 9-cio latek wykrzyknąłem: O KUR** DIABLO!!! 8)

Ogólnie gra była/jest świetna... teraz gdy pisze ten wątek <wątu-wątu> dzwonie do znajomej żeby wreszcie (po tych 2 latach) oddała mi moje Diablo 8) Z chęcią zainstaluję sobie to cudeńko na dysku xD

Gra musiała być idealna ponieważ wydał ją Blizzard (o ile mnie pamięć nie myli, Diablo to jedna z pierwszych gier Blizzarda) a on [blizzard] nie wyda gry dopóki wszystko nie będzie zapięte na ostatni guzik. I brava im za to :D .

To by było na tyle - wygadałem się :D

PoZdRo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Diablo (namber) 1 :D Klasyk w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu...

Nie znam niepozytywnego znaczenia słowa klasyk 8)

Zgadzam się, to klasyk, ale później mówisz, że gra jest idealna. Wcale nie. Ideał to troche więcej niż generowane losowo poziomy.

Ideałów nie ma :)

Jeśli gustujesz w eRPeGach, to ideałem jest Diablo, ale część DRUGA. Bardziej rozbudowana, ciekawsza.

A jedynka była idealna w swoim czasie. Teraz, wg. mnie, dwójki nie położył nawet Titan Quest Frater ani inne tego typu coś :D.

Mówcie co chcecie, ja Diablo nadal mam na dysku. xD

To by było na tyle - wygadałem się :D

Znowu zresztą :P Zmień ten podpis :P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Grzesiek jest fanem gier Blizzarda. ;)

Widzę, że nie tylko ja ;)

Diablo, Warcraft . . . Pierwsze eRPeg'i i eRTeeS'y w które grałem.

Więc nie dziwić się, że je tak uwielbiam. :)

Blizzard ma to do siebie, że wypuszcza tytuły dopracowane.

A jeśli czegoś nie dopracuje, to szybko wypuszcza łatki.

Diablo, WoW, Warcraft, Starcraft. Wymieńcie chociaż jeden tytuł Blizzarda z podanych obok, w które ktoś z Was nie grał.

Ja grałem we wszystkie 8)

Co mi przypadło do gustu? Wszystko. I za to te gry kocham :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ludzie zważcie na to, że wszystkie dzisiejsze gry podobne do Diablo to... Diablo! Całkowite zgapienie pomysłu od Blizzarda.

Nie powiem - Diablo II jest lepsze, ale to jest KONTYNUACJA części pierwszej.

Diablo II by nie było gdyby nie Diablo (namber) I.

Także kocham wytwory Blizzarda :D jak chyba każdy szanujący się gracz.

Ale odbiliśmy od tematu (ale tylko troszeczkę kochani panowie moderatorzy :D ).

Padło pytanie (cytuję) "A jak sobie wyobrażacie nowego "Diabełka"? Na pewno będzie w 3D, ale jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.".

Nie, na pewno nie. Wyobrażacie sobie Diablo w grafice 3D? Ja nie :D .

I mam nadzieję, że Blizzardowi nie odbije i dalej Diablo będzie tworzone w grafice 2D. Wiem, że to staroświeckie ale po prostu tak mi się wydaje.

I tak zrobią jak będą uważać a większość forumowiczów mnie zbluzga za wolenie (?) w Diablo grafy 2D :D

To chyba na tyle, z tych ważniejszych :D

POZDRO! (Na przekór panu Grześkowi :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się! :D

Diablo będzie na pewno w pełnym 3D, przecież nie zrobią w rzucie izometrycznym.

Albo zrobią, ale będziemy mieli mimo to możliwość przybliżania/oddalania & obracania.

Nikt cię nie zbluzga. Wolność słowa i wyznania :P (DIABLO :twisted: ! ) xD

Nikt od tematu nie odbija. No, może troszQ, ale i tak wszystko jest tak, jak powinno.

Nie jestem "Pan". Mam tyle lat co ty :P (dreizehn aktualnie).

Także kocham wytwory Blizzarda Very Happy jak chyba każdy szanujący się gracz.

no właśnie, ale co jak ktoś gustuje w grach w stylu CoD? No więc właśnie :)

Ale my gramy. I grać będziemy. Tylko WoW jakiś taki nie teges . . . Abonament nie przypadł mi do gustu :evil:

Grafika w Diablo - ja się nie czepiam, ale zdarzały się rozmaite kFFiatki :P

Ogólnie gra ponadczasowa. Ze względu na grywalność, ale także na to, z jaka mocą przykuwa do monitora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam nadzieję, że Blizzardowi nie odbije i dalej Diablo będzie tworzone w grafice 2D. Wiem, że to staroświeckie ale po prostu tak mi się wydaje.

I tak zrobią jak będą uważać a większość forumowiczów mnie zbluzga za wolenie (?) w Diablo grafy 2D :D

Nie chodzi o bluzganie, a o sens takiego rozwiązania. Jak sobie wyobrażasz stworzenie dwuwymiarowej gry w dzisiejszych czasach? Przecież gra ma odnieść sukces pieniężny, a jednym z elementów tego sukcesu jest dobra grafika. Trochę by to dziwne wyglądało (mimo mej całej sympatii do 2D), gdyby pojawił się taki produkt, z taką grafiką jak chcesz, wydany przez taką firmę i w takich czasach.

Nie, żebym nie lubił grafiki 2D, po prostu wydanie gry w takiej technologii nie ma sensu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrz - Diablo II. Grafika - świetna chociaż 2D. Sama ta grafika:

1) Ułatwia granie (m.in. łatwo się nawalało)

2) Jest (tak jakby) znakiem rozpoznawczym Diablo (moim zdaniem).

Może i ładniej by wyglądało gdyby kamera była zza pleców bohatera ale ja tego nie widze. To już nie byłoby już to samo Diablo.

To jest moje zdanie i możecie się ze mną nie zgadzać ale ja tego po prostu nie widzę...

Można snuć wiele teorii na temat tego jak będzie wyglądać Diablo III ale ja wiem jedno. Jeżeli wyjdzie część 3 to na 100% się nie zawiedziemy. Blizzard nie wydałby czegoś co jest niedopracowane :D

PoZdRo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ładniej by wyglądało gdyby kamera była zza pleców bohatera ale ja tego nie widze. To już nie byłoby już to samo Diablo.

A czy ja miałem na myśli widok zza pleców? Grafika może być trójwymiarowa, a kamera ustawiona izometrycznie, jak w poprzedniczkach. Czy jest to złe?

Można snuć wiele teorii na temat tego jak będzie wyglądać Diablo III ale ja wiem jedno. Jeżeli wyjdzie część 3 to na 100% się nie zawiedziemy. Blizzard nie wydałby czegoś co jest niedopracowane :D

Czyli nawet grafika 3D nie będzie przeszkadzała? :) Masz zaufanie do tej firmy (tak, jak większość graczy), więc nawet jakby przerobili na "trójce" najdziwniejsze pomysły i tak pewnie ją kupisz (tak, jak i większość graczy, ze mną włącznie :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrz - Diablo II. Grafika - świetna chociaż 2D. Sama ta grafika:

1) Ułatwia granie (m.in. łatwo się nawalało)

2) Jest (tak jakby) znakiem rozpoznawczym Diablo (moim zdaniem).

Może i ładniej by wyglądało gdyby kamera była zza pleców bohatera ale ja tego nie widze. To już nie byłoby już to samo Diablo.

Ech...ludzie i ludziska.Era 2D już minęła i nie ma co liczyc na D3 w 2D.Jezeli chodzi o kwestie grafiki to zgadzam się z Fearonem-3D i izometryka.Bo spójrzcie na takie NwN- izometryczne i w 3D(grafika w NwN swego czasu była naprawdę powalająca).

Da się zrobic? A jakże!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja miałem na myśli widok zza pleców? Grafika może być trójwymiarowa, a kamera ustawiona izometrycznie, jak w poprzedniczkach. Czy jest to złe?

Ja tam nie uważam, że trójwymiar byłby zły. Mnie tam to nie przeszkadza. Pasowałby i rzut izometryczny, i swobodne obracanie kamery (jak we Fratrze).

Czyli nawet grafika 3D nie będzie przeszkadzała? :) Masz zaufanie do tej firmy (tak, jak większość graczy), więc nawet jakby przerobili na "trójce" najdziwniejsze pomysły i tak pewnie ją kupisz (tak, jak i większość graczy, ze mną włącznie :)).

Ja też pewnie bym kupił. Tylko ciekawe, czy pieniędzy by mi starczyło. :) Jakbym wiedział, kiedy ta gra wyjdzie, to na serio bym sobie odkładał pieniądze w wypłat (już to robię, ale powinienem potem tym bardziej).

Ale popatrz - Diablo II. Grafika - świetna chociaż 2D. Sama ta grafika:

1) Ułatwia granie (m.in. łatwo się nawalało)

2) Jest (tak jakby) znakiem rozpoznawczym Diablo (moim zdaniem).

Jakby się odpowiednio zrobiło w 3D, to i tak nie byłoby problemów. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...