Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Medal of Honor (seria)

Polecane posty

Nie wiem czy ktoś śledzi albo na stronie pojawił się news, ale wczoraj do YouTuba dotarł pierwszy, właściwy

Warfightera ;) Wygląda nieźle aczkolwiek nie prezentuje sobą nic nowego, może tylko tym razem broń masowego rażenia nie będzie spinać całej fabuły. No i kolejne wcielenie Price'a - nie mają pomysłu na własnego bohatera? ;p Sorry, ale designem aż wali od niego sławnym kapitanem od stajni Acti/IW.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu by nie? :] GROM kontra SFOD-D? Spetnaz przeciwko Navy SEALS? W trybach typowo deathmatchowych każda kombinacja jest sensowna, bo nie chodzi o lore, ale o fakt, żeby szybciej napełnić kill count niż oponent. Pewnie dorzucą jeszcze jakiś terrorystów albo rebeliantów jeśli spróbują wprowadzić bardziej fabularyzowane tryby multi. Mogą też zrobić tak, że pod sztandarem jednej strony - BLUFOR - będą znajdować się wszystkie dostępne jednostki komandosów, z których wybierze sobie gracz zamiast tworzyć kilkanaście stron konfliktu (jak chyba zrobiono w jednym z dodatków do Battlefielda 2 :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja numer 2 bardzo dobra, ale pierwsza...

to spetsnaz vs seals miało sens w mw2, grze, w której w singlu też obie strony ze sobą walczyły. ale tak samo jak w pierwszym mohu, tak w tym, jest wyraźny podział na 'dobre' służby specjalne i 'złe' rebelie/talibów/terrorystów. raczej w takiej grze nie będzie dopuszczone bezsensowne fabularnie multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, jam grzeszny;p, ale w Medala z 2010 nie zagrałem. Po tych opiniach stwierdziłem, szkoda kasy. Jeszcze teraz mi kolega mówił, ( bo akurat gra), że po wejściu do pewnej lokacji, gra się zacina i ... nic. Więc całkiem ją sobie darowałem. Co do nowego, mam spore oczekiwania, ale nie przesadza. Po wszystkich obejrzanych, filmikach, zdjęciach i po przeczytaniu wszystkich możliwych informacji , stwierdzam, że jest nieźle :smile: . Szczególnie, że grom jest, wreszcie ktoś sobie o nas polakach przypomniał... no i dobrze! :cool: Bardziej, mi będzie raczej pasować i sądzę, że będzie lepsze od Batlefielda 3. Ale ostatecznie z twierdze jak zagram. Lepiej nie mówić hop :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Medal of Honor(2010) podobał się. Oceniłbym go na 7/10. Multi przypadło mi do gustu. Kampania za krótka, ale fajnie się grało. Wkurzały problemy ze skryptami. Mam nadzieję, że poprawią to w Medal of Honor: Warfighter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu przypadkach podanych w twoim poście nie zaryzykuję wiele jeśli powiem, że tak. Absolutne tak. Będę naprawdę cholernie zaskoczony jeśli EA nie sprawi, że najnowsza odsłona Medal of Honor doczeka się paru DLC, edycji limitowanej i pewnie Premium :P To ostatnie w sumie jest pewne, bo sprzedało się całkiem nieźle w Battlefield 3 i był nawet news na głównej stronie gdzie cytowano jakiegoś gościa z EA... albo i nie. Po prostu Premium dobrze się sprzedało więc będzie się pojawiać w następnych produkcjach spod szyldu EA ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwess

http://www.cdaction.pl/news-26872/e3-2012-medal-of-honor-warfighter---grom-i-nie-tylko-w-sieci-plus-gameplay-z-singla-wideo.html

W linku podanym wyżej 'znajduję się' gameplay z nadchodzącego MoH-a. Mam parę pytań odnoszących się do tego gameplaya i gry:

1. To było grane na PC, na padzie, tak? Bo jakoś mi się nie wydaję, aby tak wyglądał ten Medal na konsolach. Tak... zbyt ładnie jest jak na siedmioletnie maszynki do grania. ;)

2. Jak Wam się podobają bronie w Warfighterze? Osobiście jakoś nie przypadły mi do gustu. Niby poważna gra, a tu cel-shadingowe bronie.

Wam też się one nie podobają, czy tylko mi one tak nie pasują ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Nasuwa mnie jedno pytanie do was w sprawie trailera o Warfighter, jest on dodany do płytek w najnowszym CDA, czy ogladając jego początek nie skojarzyliście, że jest on bardzo podobny do początku gry Medal of Honor:Wojna na Pacyfiku?, plaża podobna, tryb rozgrywki też, np.bohater również jak w starym MoH, przedziera się przez ostrzał pod mostem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w rzekomą betę multi MoH i pierwsze co się rzuca w oczy - to build z Gamescomu. Te same błędy, na które narzekały osoby, które miały okazję zagrać w Kolonii. System spawnów jest zepsuty, masa błędów w wyświetlaniu grafiki, brak niektórych animacji, znikające modele (goście latający bez broni znani z BF3 powracają - rly Frostbite2?). Widać też mnóstwo nieprzemyślanych decyzji. System unlocków, narodowości i klas jest bardzo mało przejrzysty i zbugowany do granic możliwości. Mój szturmowiec GROM nie dostawał żadnych unlocków, a gdy po przerwie znowu włączyłem grę wróciłem na 1 lvl. Sama rozgrywka też taka "meh". Nie za bardzo rozumiem istoty trybu HotSpot. Niby mamy na mapie pojedyncze cele, które mamy zniszczyć jako atakujący. Jeśli zniszczymy 3 cele - wygrywamy. Jeśli 3 cele zostaną obronione - wygrywają obrońcy. W teorii wygląda to nieźle, ale atak w tym trybie jest bajecznie prosty. Na jakieś 10-15 rund w obronie udało nam się wygrać tylko raz i to dzięki dość mocno skoordynowanej współpracy. Gra z randomami bez komunikacji głosowej kończyła się szybkim 0:3. Nie wiem czy było to spowodowane specyfiką mapy Sarajevo Stadium czy problemami z balansem, ale jeśli w końcowej wersji na każdej mapie będzie to tak wyglądać to nie będzie dobrze. Kolejna upierdliwa sprawa - łatwość z jaką można dostrzec przeciwnika. Wystarczy, że ktoś przebiegnie za krzakiem przez ułamek sekundy pojawiając się na naszym ekranie i widzimy jego pozycję dzięki wyświetlającemu się nad jego głową nickowi. W innych sytuacjach gdy ktoś zabije naszego towarzysza z Fireteam to widzimy przeciwnika przez całą mapę i mnóstwo przeszkód dzięki temu, że jego sylwetka jest podświetlona na czerwono. Tragedia. No i Frostbite 2 potwierdza, że jest silnikiem, który wybitnie nie lubi konsol. Gra wygląda jeszcze gorzej niż BF3 co jest sporym osiągnięciem.

Pomimo tej wybitnie nie udanej "bety" pewnie sobie sprawię wersję na PC. Liczę, że dostępny na 360 build mocno odbiega od tego co pewnie na dniach trafi do tłoczni. Lubię takie hybrydy CoD i BF. MoH sprzed dwóch lat czy Homefront podobały mi się w sieci bardziej niż BF3 czy coroczny kabaret od Activision.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/29370

Zajawka multiplayerowa na nadchodzący wielkimi krokami launch Warfightera ;] Powiem, że wygląda to całkiem nieźle, ale przez szereg czynników raczej nie zmieni mojego nastawienia do FPSów jako takich, bo a) po prostu czuję znużenie powielanymi schematami, b) pewnie znowu będzie masa cyrków z modelem DLC (już jeden map pack jest zapowiedziany jako bonus przedpremierowy), c) Battlefield 3 mi pokazał, że zmieniony - i bez dwóch zdań naprawdę wyglądający świetnie (przynajmniej na trailerach) - silnik graficzny to nie wszystko, żeby gra faktycznie była lepsza. Z ciekawości raczej sprawdzę sobie kampanię dla pojedynczego gracza, żeby obadać co zmienili, co zostawili i w jakim kierunku poszedł feeling - czy faktycznie więcej adrenaliny/skryptów/eksplozji czy jednak nie ;) Przekonam się w sumie już za chwilę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w takim razie pytanie, czy będzie można zagrać w Medal of Honor: Warfighter na PC przed oficjalną premierą (choćby w kampanię)? Wiem, że na Steamie jest zawsze blokada do północy lub 1:00 w nocy w premierę, ale czy na Originie obowiązuje ta sama zasada?

Pytałem się kumpla to odwalił taki sam myk jak przy premierze BF3 - zmienił sobie VPNem IP z polskiego na amerykańskie i już na Battlelogu wyświetliła się informacja "ma dostęp do MoH: Warfighter".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...