Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Medal of Honor (seria)

Polecane posty

Owszem, dlatego też można skorzystać z porady bodajże CormaCa nt. wypożyczenia gry albo wparowania do kumpla, który ją posiada, bo spokojnie w 4h się ją opyka :D A mimo wszystko warto, bo to solidny FPS jak dla mnie, który z CoDem w kwestii SP nie może się jednak równać, ale mnie tam dostarczył funu. No i końcówka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna metoda, bardzo często przeze mnie praktykowana: do przejściu gry odsprzedajemy ją znajomemu bądź przez Allegro.

MOH ma całkiem fajne single, dramatycznie krótkie, ale w tym czasie dostajemy porządnego FPS-a ala CoD. Wydawać ponad 100 zł za to doświadczenie to głupota, ale jeśli jesteś zaradną i cwaną osobą możesz się grą nacieszyć i się jej pozbyć. Pierwsze tygodnie od premiery ułatwiają takie manewry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc czas na moja krótką recenzje na temat tej gry która skończyłem 5 min temu . Jak dla mnie gra naprawdę super , klimat oraz grafika na plus , fajne cut scenki , a przede wszystkim strasznie się wczułem w żołnierza z sił specjalnych. Na minus napewno długość gry bo chciało by się więcej. Ale wole mniej a lepiej niż więcej a gorzej no i skrypty czasem denerwowały , reszta na plus, jak dla mnie 8+/10 Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie przechodzenia, i muszę przyznać, że jak dla mnie gra jest średnia. Całe sterowanie, strzelanie - to wszystko wydaje się być takie trochę... drętwe? Grafika także IMO nie stoi aż na tak wysokim poziomie trudności, ale więcej powiem, jak ją skończę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy najnowszy Medal of Honor trzeba związać z kontem na Steam?

Na gram.pl jest promocja - dwie gry w cenie jednej. Nawet niezła okazja - ja daję ok. 70zł, kumpel drugie tyle, każdy ma swój egzemplarz, ja przechodzę sobie Medala i gram w multi, czekam aż promocja się skończy, po czym "okazyjnie" sprzedaję za 80zł. :)

Jedyne czego się obawiam to Steama, bo nie lubię sprzedawać gry razem z kontem, często wynikają z tego różne komplikacje....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż osobne konto EA dla Medala, pograj sobie trochę w multi, a później odsprzedaj grę z tym właśnie kontem, do którego ją przypisałeś. IMO jeśli ktoś kupuje grę dla przejścia i kilkudniowej eksploatacji, by później odsprzedać i odzyskać większą część kasy to taka metoda jest najlepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny na przejście całej gry + multi, które już właściwie świeci pustkami to jakaś kpina. Jeszcze dałoby radę, gdyby kosztowało z połowę tej ceny oficjalnej, ale 120 złotych za taki zestaw to lekka przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny na przejście całej gry + multi, które już właściwie świeci pustkami to jakaś kpina. Jeszcze dałoby radę, gdyby kosztowało z połowę tej ceny oficjalnej, ale 120 złotych za taki zestaw to lekka przesada.

Tak, to właśnie przez tę cenę nie kupiłem tej gry, a w przyszłości też raczej nie kupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że za tą cenę można kupić takie tutyły jak BC2, MW2, BO, czy gry z innych półek jak Batman: AA, czy Fallout: NV. Kupno Medala po jakiejkolwiek cenie się nie opłaca, chyba że chcesz potem drożej odsprzedać, ale to już inna kwestia. Po prostu są gry, które oferują dużo więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety na tle pozostałych dwóch gigantów na rynku FPS zarówno pod względem single jak i multi nowy "Medal" zwojować za wiele nie może :P Krótka kampania, w dodatku poza końcówką aż tak nie porywająca jak w BO, multi, które próbuje być czymś między MoH a CoD... tyle, że skazujące się na nijakość, brak jakiś nowych rozwiązań... IMO ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czyli w skrócie jedna z największych największa z porażek mijającego roku (obok The Force Unleashed 2, ale tutaj przynajmniej było miodnie, tyle że skandalicznie krótko i wtórnie), zważywszy na ogromną kampanię marketingową, która nadmuchała balonik oczekiwań do niebotycznych rozmiarów. Pamiętam dobrze jakiego smaka i jakie nadzieje wiązałem z nowym Medalem po pierwszej, oficjalnej zapowiedzi, następnie po obiecującym materiale z E3 - później było tylko gorzej: niemrawa beta i kolejne nadzieje, że to zostanie w znaczący sposób zmienione. Mówi się trudno i teraz już wiem, że nie warto czekać na kolejną odsłonę serii - zainteresuję się dopiero, gdy okaże się, że jest naprawdę dobra - koniec z hypem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W multi Medala grało mi się całkiem fajnie. Bronie mają naprawdę wyczuwalną moc, inaczej niż w BC2. Siekiera rządzi! :smile:

Inna sprawa jednak, że ta gra stoi w niezręcznym rozkroku między MW2 a BC2. I nie zatrzymałem się w niej na tyle długo, co w wcześniej wymienionych.

Multi ma jeden poważny exploit-karabiny maszynowe. Są na tyle mocne, że rozwalą każdego, nim zdąży zareagować. I są celne, i szybkostrzelne też.

A single ani nie wciąga, ani nie jest długi. Niezbyt dobry.

Szczęście, że dostałem tę grę na urodziny od kolegów, a nie kupowałem sam. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jadą po MoHu, a nikomu nie przeszkadza, że genialny dodatek do BFBC2 - Vietnam całkiem się w multi upodobnił właśnie do MoHa :)

Porównywanie do MW2 czy BO, mija się z celem, bo każda z tych gier to odgrzewany kotlet i również nie oferuje niczego ciekawego.

Fajna giera, może nie na lata, ale parę godzin można się pobawić bez bólu głowy i irytujących bugów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w z żalem i bólem się muszę przyznać, że nigdy w żadnego Moh'a nie grałem. Kupiłem dzisiaj jednak Airbone i z tego co gdzieś tam słyszałem gra jest totalnym crapem. Chodzi mi o to jak wam się grało w tą część.

PS Nie pytam się w temacie "Gry na prezent i nie tylko" bo po pierwsze: Zagląda tu więcej ludu. Po drugie grę już kupiłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...