Jump to content

Sarge

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. Ech, przegapiłem Humble Bundle Weekly Sale z przygodówkami od Telltale Games;/... Czy jest jakakolwiek szansa, żebym mógł odkupić od kogoś klucze do tych gier, które były za minimum 1 dolara (The Walking Dead już mam)? Może znacie jakąś stronę/forum, gdzie ludzie sprzedają takie klucze ?
 2. Ja mam w takim razie pytanie, czy będzie można zagrać w Medal of Honor: Warfighter na PC przed oficjalną premierą (choćby w kampanię)? Wiem, że na Steamie jest zawsze blokada do północy lub 1:00 w nocy w premierę, ale czy na Originie obowiązuje ta sama zasada?
 3. Też już pograłem parę godzin na PS3 ( ) i jeśli chcecie kupić wersję na PC, to macie na co czekać. Rozgrywka rzeczywiście jest wymagająca i troszkę różni się od tej z poprzednich części. Dużo zmienia wprowadzenie systemu osłon i bardziej realistycznej fizyki. Teraz Max rzucając sie na boki bardzo długo się podnosi, przez co po takim skoku jest przez kilka sekund wystawiony na ostrzał, więc sam preferuję raczej strzelanie zza osłon, co w poprzednich częściach było dla mnie nie do pomyślenia - tam ciągle się rzucaliśmy:). Cały czas trzeba bardzo uważać, bo zazwyczaj kilka strzałów wystarcza, aby Max zginął, a checkpointy rozlokowane są stosunkowo rzadko. Do tego wszystkiego historia również jest opowiadana ciekawie, choć pewne osoby może drażnić fakt, że Max występuje tutaj często jako taka "jednoosobowa armia", która pokonuje na swojej drodze setki przeciwników. Oczywiście w pierwszych dwóch częściach też zabijaliśmy mnóstwo wrogów, ale chyba jakoś tam nie było to tak odczuwalne. Ogólne wrażenia są jednak bardzo na plus:).
 4. Kupiłem grę wczoraj i też miałem problemy z instalacją, ale po północy się udało . Po pierwsze na dużą pochwałę zasługuje zawartość samego opakowania - niby zwykla edycja, a mamy 120-stronicowy poradnik, mapę świata, czy ścieżkę dźwiękową (dla zainteresowanych Unboxing: http://youtu.be/1PmhtKNi9us ). Spodziewałem się samej gry z jakąś instrukcją, a tu miłe zaskoczenie . Na razie mam za sobą pierwsze 20 minut zabawy ( http://youtu.be/zd7dw_cl8S4 ), właśnie wypłynąłem statkiem na pierwszą wyspę i jestem ciekaw jak to będzie wyglądało dalej. Z pierwszą częścią Risen nie miałem wprawdzie do czynienia, ale słyszałem, że w kontynuacji nie ma zbyt wielu powiązań. Mam więc nadzieję, że fabuła będzie dla mnie odpowiednio zrozumiała...
 5. Wychodzi 3.57 na łebka, więc ja jestem jak najbardziej za. Ja też jestem za . Wziąłbym dwa egzemplarze (jeden dla znajomego), więc już mamy komplet .
×
×
 • Create New...