Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Wszystkie!

Przypadł mi do gust ten ze śmierdzącą podkładką

Głównie dlatego, że moja nie śmierdziała, a innych tak. :)

Wszystkie 13-te numery są super.

Wszystkie w których jest Guild Wars/WoW/inna sieciówka, i do tego eRPeG,

jest SUPER.

I w ogóle całe CDA jest super i nikt się ze mną kłócić o to nie ma prawa!

Oprócz redaktorów/Adminów/Moderatorów, których zdanie respektuję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm... Generalnie wszystkie "Trzynastki" są świetne :) poza tym nie zdarzyło mi się jeszcze spotkać z nr który podobał by mi się jakoś dużo bardziej od innych... Wszystkie są dobre... Ale mam nr (dzięki mojej błogosławionej siostrze) w którym jest PIERWSZY zamieszczony na AR list w którym Smugg kogoś zbluzgał :D CUUUDO! XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia najbardziej podobal mi sie setny numer CDA ale oczywiscie każdy urodzinowy jest super :lol: Ale i tak wszystkie mi sie podobają bo są robione z pasją i przez spoko redaktorów i póki co to każdy numer mi sie bedzie podobał :) Ale ja juz tak mam ze każdy następny podoba mi sie bardziej niż poprzedni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 typy i nie wiem ktory wybrac :( W razie czego napisze wszystkie :)

1. nr 13/05 z okladka Heroes V. Przepiekna okladka, tresc tez extra. :shock:

2. nr z Recenzja Quake'a 3 Arena. Dlaczego? Bo pierwszy przeczytany=najlepszy. Wiecie o co chodzi... 8)

3. Ten z przyszlosci. Miejmy nadzieje, ze bedzie taki, co wszystkim nie tylko szczeny opadna, ale tez uszy, nos, itd. :D

4. Nastepny. Zawsze mysle, ze ten nastepny bedzie najlepszy. Zwykle sie nie myle. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cdaction zbieram od października 2005 roku, więc moja wypowiedź będzie dotyczyła tych numerów, które mam. A więc. Najlepszym numerem wg mnie jest numer 13 z 2006 r. Po prostu jak dla mnie był najciekawszy i było tam najwięcej do czytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jako najlepsze padają numery z 2002/03. Nie posiadam tych numerów, więc musze powiedziec, że najlepszy jak dla mnie był numer 12/2005.(Quake4 recenzja). Dlaczego? Ponieważ był to mój pierwszy numer CDaction z jakim miałem okazję się spotkac. Co pierwsze, jest (przynajmniej dla mnie) najlepsze. :) Lubie do niego wracac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm najlepsze recenzje były w nr 13/2005(tym z Sufferingiem i opakowaniem na płytki-które służy mi do dziś)

Ale nie tylko liczą się recki , pełniaki też są ważne

Dla mnie najlepszym numerem jest ... żaden no bo w każdej chwili może być lepszy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...