Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

CD-A nie kupuje, nie kupowałem i raczej w najblizszej bliskości nie kupie. A czemu się wypowiadam? Bo akuat jeden z numerów nadawał się do kupna,

Oczywiście tylko i wyłącznie ze względu na pełniaki? Gratuluję podejścia. Nieważne co w numerze, o czym w numerze, wazne, co na coverze... Jesli wyłącznie po dodanych grach oceniasz czy numer nadaje sie do kupienia czy nie - to ja wspólczuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A nie kupuje, nie kupowałem i raczej w najblizszej bliskości nie kupie. A czemu się wypowiadam? Bo akuat jeden z numerów nadawał się do kupna,

Oczywiście tylko i wyłącznie ze względu na pełniaki? Gratuluję podejścia. Nieważne co w numerze, o czym w numerze, wazne, co na coverze... Jesli wyłącznie po dodanych grach oceniasz czy numer nadaje sie do kupienia czy nie - to ja wspólczuję...

To co jest w numerze jest najważniejsze - dlatego właśnie nie kupuje CDA. A numer 79 nadrabiał pełniakami, które trzymają naprawde niezły poziom i nawet teraz by się jako-tako obroniły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A nie kupuje, nie kupowałem i raczej w najblizszej bliskości nie kupie. A czemu się wypowiadam? Bo akuat jeden z numerów nadawał się do kupna,

Oczywiście tylko i wyłącznie ze względu na pełniaki? Gratuluję podejścia. Nieważne co w numerze, o czym w numerze, wazne, co na coverze... Jesli wyłącznie po dodanych grach oceniasz czy numer nadaje sie do kupienia czy nie - to ja wspólczuję...

To co jest w numerze jest najważniejsze - dlatego właśnie nie kupuje CDA.

>>>Szczerze mowiac to zdanie jest na tyle metne, ze mozna z niego wywiesc dwa zupelnie skrajne wnioski. Moglnys sie skonkretyzowac?

A numer 79 nadrabiał pełniakami, które trzymają naprawde niezły poziom i nawet teraz by się jako-tako obroniły

>>>Czy ja wiem? Dzis juz wygladaja nieimponujaco no i latek im przybylo. Obie gry bylyby dzis co najwyzej "dwojkami" tzn. gra dolaczona do HITA, ale lepsza niz ta trzecia, czy bonus na DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest w numerze jest najważniejsze - dlatego właśnie nie kupuje CDA.

>>>Szczerze mowiac to zdanie jest na tyle metne, ze mozna z niego wywiesc dwa zupelnie skrajne wnioski. Moglnys sie skonkretyzowac?

Hmm... Nie kupuje CDA, ponieważ jakos do mnie nie trafia (tak, tak... do smietników też wrzucacie, ale chodzi, że merytorycznie nie trafia). CDA można dobrze porównać do GTA: SA - wiele opcji, nie najgorsza oprawa i masy fanów. Ale jest troche przekombinowane, jak to powiedział już ktoś na tym forum.

Ja natomiast wole kupować GR (porównajmy do np. GTA: VC). Mniej opcji (brak płytek, uboższy lay), ale gra się w sumie podobnie i o to samo chodzi. Choć język i forma przekazu się jednak troche różni.

Wy staracie się trafić do wszystkich, przez co dla każdego jest coś miłego. Nie skupiacie się jednak na pojedynczej grupie osób, co pomogłoby dostosować się do jej oczekiwań, ale zmniejszyłoby ilość odbiorców. Ale cóż "Biznes is biznes"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

No dobra, bardzo dziekuje, ze wyjasniales czemu nie kupujesz CDA, to na pewno cenna informacja ale ja chcialem zebys sie ustosunkowal do wlasnego komentarza z ktorego wynika, ze niewiadomo co wynika :)

A przy okazji moze wlasnie odpowiesz na te pytania

1. Skoro CDA nie czytasz to czemu na nie narzekasz?

2. Jesli ci sie nie podoba, to co tutaj robisz?

3. Jesli kupujesz CDA dla pelniakow, to czemu marudzisz na tresc?

4. Jesli CDA nie czytasz, to skad wiesz, ze jest do bani i do tego CO NUMER coraz gorsze. Bo to oznacza przeciez, ze dokladnie analizujesz KAZDY KOLEJNY numer CDA, zeby narzekac, ze CORAZ gorsze.

5. Jesli tylko "znajdujesz na smietniku" to po co podnosisz, jesli "tylko przegladam u kumpla" to jak na podst. PRZEJRZENIA mozesz podejmowac sie gruntowej oceny tekstow?

6. A skoro twierdzisz, ze jest CORAZ gorzej, to czemu mimo to ciagle to przegladasz? :) Masochizm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bardzo dziekuje, ze wyjasniales czemu nie kupujesz CDA, to na pewno cenna informacja ale ja chcialem zebys sie ustosunkowal do wlasnego komentarza z ktorego wynika, ze niewiadomo co wynika :)

A przy okazji moze wlasnie odpowiesz na te pytania

1. Skoro CDA nie czytasz to czemu na nie narzekasz?

<<< Ja tylko mówie, że nie kupuje

2. Jesli ci sie nie podoba, to co tutaj robisz?

<<< A czy musi mi się podobać, żebym tu był? Niczym rząd PiS'u nie tolerujecie myślących inaczej?

3. Jesli kupujesz CDA dla pelniakow, to czemu marudzisz na tresc?

<<< Nie kupuje

4. Jesli CDA nie czytasz, to skad wiesz, ze jest do bani i do tego CO NUMER coraz gorsze. Bo to oznacza przeciez, ze dokladnie analizujesz KAZDY KOLEJNY numer CDA, zeby narzekac, ze CORAZ gorsze.

<<< patrz punkt 1 i 5

5. Jesli tylko "znajdujesz na smietniku" to po co podnosisz, jesli "tylko przegladam u kumpla" to jak na podst. PRZEJRZENIA mozesz podejmowac sie gruntowej oceny tekstow?

<<< Czasami kumpel ma CDA więc jeden-dwa artykuły przeczytam, aby zobaczyć inny punkt widzenia na daną sprawę, lub zobaczyć co tam nowego wychodzi na rynek. Recenzje mi za bardzo nie podchodzą... I pisze ten osąd nie na podstawie przejrzenia, tylko przeczytania takowych recenzji.

6. A skoro twierdzisz, ze jest CORAZ gorzej, to czemu mimo to ciagle to przegladasz? :)

<<< Aby zobaczyć co o danej grze/programie/sprzęcie sądzą inni

Masochizm?

<<< Tak... mam takie ciekawe fetysze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bardzo dziekuje, ze wyjasniales czemu nie kupujesz CDA, to na pewno cenna informacja ale ja chcialem zebys sie ustosunkowal do wlasnego komentarza z ktorego wynika, ze niewiadomo co wynika :)

A przy okazji moze wlasnie odpowiesz na te pytania

1. Skoro CDA nie czytasz to czemu na nie narzekasz?

<<< Ja tylko mówie, że nie kupuje

2. Jesli ci sie nie podoba, to co tutaj robisz?

<<< A czy musi mi się podobać, żebym tu był? Niczym rząd PiS'u nie tolerujecie myślących inaczej?

3. Jesli kupujesz CDA dla pelniakow, to czemu marudzisz na tresc?

<<< Nie kupuje

4. Jesli CDA nie czytasz, to skad wiesz, ze jest do bani i do tego CO NUMER coraz gorsze. Bo to oznacza przeciez, ze dokladnie analizujesz KAZDY KOLEJNY numer CDA, zeby narzekac, ze CORAZ gorsze.

<<< patrz punkt 1 i 5

Plączesz się w zeznaniach na odpowiedź pierwszą odpowiadasz, że tylko mówisz że nie kupujesz, a już w 3 że nie kupujesz...kręcisz strasznie i sam zaprzeczasz sobie.

Bo coś w tym CDA jednak jest że cie tak ciągnie...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plączesz się w zeznaniach na odpowiedź pierwszą odpowiadasz, że tylko mówisz że nie kupujesz, a już w 3 że nie kupujesz...kręcisz strasznie i sam zaprzeczasz sobie.

CDA nie kupuje... a skoro ty zdanie "Ja tylko mówie, ze nie kupuje" rozumiesz, ze ja "tylko sobie mówie, a CDA kupuje" to nie moja wina. Chodziło mi o to, że "nie mówie, ze nie czytam, tylko, że nie kupuje".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bardzo dziekuje, ze wyjasniales czemu nie kupujesz CDA, to na pewno cenna informacja ale ja chcialem zebys sie ustosunkowal do wlasnego komentarza z ktorego wynika, ze niewiadomo co wynika :)

A przy okazji moze wlasnie odpowiesz na te pytania

1. Skoro CDA nie czytasz to czemu na nie narzekasz?

<<< Ja tylko mówie, że nie kupuje

###Rozumiem "tylko mowisz" a tak naprawde kupujesz. Fan udajacyantyfana, albo kryptofan :)

2. Jesli ci sie nie podoba, to co tutaj robisz?

<<< A czy musi mi się podobać, żebym tu był? Niczym rząd PiS'u nie tolerujecie myślących inaczej?

###Widzisz, jak komus g... nieladnie pachnie, to raczej rzadko sie widzi, zeby ktos sie tym nacieral. (I daruj se finezyjna riposte, ze 'skoro sam uwazasz, ze CDA to g...' bo ja to rzucam jako PRZYKLAD a nie porownanie). Dla przykladu jak ja nie lubie mangi, to mnie na forach magowych nie znajdziesz, bo co bede tam robil - mowil fanom mangi, ze sa glupi, bo takie g... ogladaja?Albo oznajmial im, ze JA nie lubie mangi? A kogo to w sumie procz mnie obchodzi? :)

Dlatego dziwi mnie obecnosc kogos, kto twierdzi, ze CDA nie lubi na forum CDA. Naturalnie - chcesz byc, to se badz (tylko regulaminu sie trzymaj) ale nie ukrywam, ze widze tu jakas sprzecznosc pomiedzy czynami i deklaracjami.

3. Jesli kupujesz CDA dla pelniakow, to czemu marudzisz na tresc?

<<< Nie kupuje.

###Tylko tak mowisz. :D

4. Jesli CDA nie czytasz, to skad wiesz, ze jest do bani i do tego CO NUMER coraz gorsze. Bo to oznacza przeciez, ze dokladnie analizujesz KAZDY KOLEJNY numer CDA, zeby narzekac, ze CORAZ gorsze.

<<< patrz punkt 1 i 5

###Czyli "nie kupuje, ale tylko tak mowie, a u kolegi pilnie czytam, choc uwazam, ze CDA jest strasznie do bani". Wszystko jasne :)

5. Jesli tylko "znajdujesz na smietniku" to po co podnosisz, jesli "tylko przegladam u kumpla" to jak na podst. PRZEJRZENIA mozesz podejmowac sie gruntowej oceny tekstow?

<<< Czasami kumpel ma CDA więc jeden-dwa artykuły przeczytam, aby zobaczyć inny punkt widzenia na daną sprawę, lub zobaczyć co tam nowego wychodzi na rynek. Recenzje mi za bardzo nie podchodzą... I pisze ten osąd nie na podstawie przejrzenia, tylko przeczytania takowych recenzji.

###No to powiedz mi dlaczego to robisz, skoro ci tak bardzo te nasze teksty nie podchodza. Tego mimo wszystko nie rozumiem. Przypominasz goscia, ktory grzebe zapalka w bolacym zebie i placze, ze go to boli.

6. A skoro twierdzisz, ze jest CORAZ gorzej, to czemu mimo to ciagle to przegladasz? :)

<<< Aby zobaczyć co o danej grze/programie/sprzęcie sądzą inni

###To naprawde nie mozesz zobaczyc tego w Play czy Cybermysze dla przykladu? Toz na pewno sa tam lepsze teksty niz w CDA.

Masochizm?

<<< Tak... mam takie ciekawe fetysze

###To duzo wyjasnia. W razie czego 0- jako masochista - KOPNIECIE z forum przyjmiesz z radoscia, jak mniemam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra' date=' bardzo dziekuje, ze wyjasniales czemu nie kupujesz CDA, to na pewno cenna informacja ale ja chcialem zebys sie ustosunkowal do wlasnego komentarza z ktorego wynika, ze niewiadomo co wynika :)

A przy okazji moze wlasnie odpowiesz na te pytania

1. Skoro CDA nie czytasz to czemu na nie narzekasz?

<<< Ja tylko mówie, że nie kupuje

###Rozumiem "tylko mowisz" a tak naprawde kupujesz. Fan udajacyantyfana, albo kryptofan :)

[/quote']

Kurde... nie kupuje i, nie "tylko mówie", że nie kupuje, ale tylko "mówie, że nie kupuje".

Zeby było jasne - CDA nigdy nie kupiłem

a u kolegi pilnie czytam

Nie u kolegi' date=' i nie pilnie...

No to powiedz mi dlaczego to robisz, skoro ci tak bardzo te nasze teksty nie podchodza. Tego mimo wszystko nie rozumiem

Aby stwierdzić, czy mi się coś nie podoba najpierw musze to zobaczyć, prezczytać. Tak więc zobaczyłem, przeczytałem i stwierdzam, zę mi się nie podoba. A czemu robie to dalej? aby zobaczyć inny punkt widzenia.

To naprawde nie mozesz zobaczyc tego w Play czy Cybermysze?

Mogę' date=' i tak też robie[/url']

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... nie kupuje i' date=' nie "tylko mówie", że nie kupuje, ale tylko "mówie, że nie kupuje".

Zeby było jasne - CDA nigdy nie kupiłem

>>>No i dobrze nikt ci nie każe kupować, ale jeśli już chcesz krytykować, to powinienneś kupić, żeby mieć argumenty, co ci się dokładnie nie podoba, anie CDA jest be i do [beeep'] recki są też be, itd,itp...

a u kolegi pilnie czytam

Nie u kolegi' date=' i nie pilnie...

>>>We wcześniejszym poście pisałeś, że owszem u kolegi.....więc skoro nie kupujesz i nie czytasz u kolegi, to co? Wygrzebujesz z makulatury?

No to powiedz mi dlaczego to robisz, skoro ci tak bardzo te nasze teksty nie podchodza. Tego mimo wszystko nie rozumiem

Aby stwierdzić, czy mi się coś nie podoba najpierw musze to zobaczyć, prezczytać. Tak więc zobaczyłem, przeczytałem i stwierdzam, zę mi się nie podoba. A czemu robie to dalej? aby zobaczyć inny punkt widzenia.

>>>Czyli nie podoba ci się nie styl recenzji' date=' a inna niż tobie się wydaje ocena???

A poza tym co ci się dokładnie nie podoba? Wszystko? Recenzje to tylko 50% CDA, Ja czytam najpierw AR, Na Luzie, GameWalkera, owszem cos moze mi sie nie podobać, ale ty wypowiadasz się tak jakbyś nie miał CDA w ręku....:/

To naprawde nie mozesz zobaczyc tego w Play czy Cybermysze?[/quote']

Mogę, i tak też robie[/quote/]

>>>No tak zwłascza że tam recki są super...

W ogóle to chyba zaczynamy zapominać o temacie, więc SZanowny Adminie, nie karaj mnie za posta, już nie będe, ale tutaj nie mogłem pozostać bez odpowiedzi....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... nie kupuje i' date=' nie "tylko mówie", że nie kupuje, ale tylko "mówie, że nie kupuje".

Zeby było jasne - CDA nigdy nie kupiłem[/quote']

>>>No i dobrze nikt ci nie każe kupować, ale jeśli już chcesz krytykować, to powinienneś kupić, żeby mieć argumenty, co ci się dokładnie nie podoba, anie CDA jest be i do pupci recki są też be, itd,itp...

Kłania się czytanko ze zrozumieniem:

"Tak więc zobaczyłem, przeczytałem i stwierdzam, zę mi się nie podoba. A czemu robie to dalej? aby zobaczyć inny punkt widzenia. "

a u kolegi pilnie czytam

Nie u kolegi' date=' i nie pilnie...[/quote']

>>>We wcześniejszym poście pisałeś, że owszem u kolegi.....więc skoro nie kupujesz i nie czytasz u kolegi, to co? Wygrzebujesz z makulatury?

Kolega ów, często po zakupie CDA przynosi je do placówki edukacyjnej, do której uczęszczam

>>>Czyli nie podoba ci się nie styl recenzji' date=' a inna niż tobie się wydaje ocena???

A poza tym co ci się dokładnie nie podoba? Wszystko? Recenzje to tylko 50% CDA, Ja czytam najpierw AR, Na Luzie, GameWalkera, owszem cos moze mi sie nie podobać, ale ty wypowiadasz się tak jakbyś nie miał CDA w ręku....:/[/quote']

Nie podoba mi się styl niekórych recenzji i zapowiedzi... nie trafia do mnie. A oceny? każdy ma swoje... każdy ma obiektywne...

To naprawde nie mozesz zobaczyc tego w Play czy Cybermysze?

Mogę' date=' i tak też robie[/quote']

>>>No tak zwłascza że tam recki są super...

Może i nie są na wysokim poziomie (niższym na pewno niż CDA), ale są poniekąd innym spojżeniem na daną grę. Nie można oceniać przecież czegoś na podstawie jednej opinii... czym ich więcej, tym większa jest nasza wiedza o tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz i tak się zaplątałeś, że na koniec przyznajesz, że recki są na niższym poziomie w innych czasopismach niż te w CDA.

Dobrze że nie opierasz się na jednej opini i masz własne zdanie ale wobec tego bezsensem byłoby wypominanie CDA, że recenzje są złe bo nie mają takiej oceny jaką dałbyś im ty.

Zawsze możesz przecież przekonać się czy recenzent miał rację grając w demo które jest umieszczone na płycie CDA lub w necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym numerem byl 100. Fajny klimat, troszke o redakcji, dobre pelniaki. Okladka tez mi sie podobala... ;] a tak w ogole to kazdy numer mi sie podoba... tak jak czytam inne pisma tak tylko cda nigdy mnie nie zawiodlo :P wiec oby tak dalej i do drugiej 100, ktorej nie dizyje heheh pozdroofki dla redakcji/moderatorow/forumowiczow. PEACE!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz i tak się zaplątałeś, że na koniec przyznajesz, że recki są na niższym poziomie w innych czasopismach niż te w CDA.

<<< co nie zmienia faktu, ze nie lubie recenzji z CDA, bo według mnie sa na niskim poziomie. Nie twierdze, że są najgorsze

Dobrze że nie opierasz się na jednej opini i masz własne zdanie ale wobec tego bezsensem byłoby wypominanie CDA, że recenzje są złe bo nie mają takiej oceny jaką dałbyś im ty.

<<< A kto tak powiedział?

Zawsze możesz przecież przekonać się czy recenzent miał rację grając w demo które jest umieszczone na płycie CDA lub w necie.

<<< Nie zawsze moge... przy moim sprzęcie raczej rzadko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to raczej wszystkie numery są dobre lecz kiedyś dziwiły mnie te fajne błędy jak stawialiście ocenę to plus to był minus a minus to plus. Poza tym tutaj mieliśmy pisac o tym, który numer dla nas jest najlepszy a nie jakieś kłutnie : smuggler vs. serafin (to brzmi jakby Alien vs. Predator ) :!:

Ostatecznie nie moge się zdecydować które cd-a jest najlepszee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

###Widzisz, jak komus g... nieladnie pachnie, to raczej rzadko sie widzi, zeby ktos sie tym nacieral. (I daruj se finezyjna riposte, ze 'skoro sam uwazasz, ze CDA to g...' bo ja to rzucam jako PRZYKLAD a nie porownanie). Dla przykladu jak ja nie lubie mangi, to mnie na forach magowych nie znajdziesz, bo co bede tam robil - mowil fanom mangi, ze sa glupi, bo takie g... ogladaja?Albo oznajmial im, ze JA nie lubie mangi? A kogo to w sumie procz mnie obchodzi? :)

Dlatego dziwi mnie obecnosc kogos, kto twierdzi, ze CDA nie lubi na forum CDA. Naturalnie - chcesz byc, to se badz (tylko regulaminu sie trzymaj) ale nie ukrywam, ze widze tu jakas sprzecznosc pomiedzy czynami i deklaracjami.

(...)

Moim zdaniem obecnośc serafina jest rzeczą nawet dobrą. Bo w sumie, dobrze jest znać opinię kogoś, kto CDA nie lubi A jest normalny i nie bluzga wszystkiego dookoła na każdym kroku, bo daje to inny punkt widzenia. Zwłaszcza że Serafin próbuje przynajmniej motywować swe opinie, tylko wg mnie się z deka zamotał (ja sie samym czytaniem zgubiłem wśród mnóstwa cytaów i różnych dopisków). Pamiętajmy że tacy są "wyżej" niż ci którzy pisza w tym stylu:

Smugler gupi jetses a Cda to guwno nie kupuje tego shtia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi najbardziej podoba się zawsze najnowszy numer Cd-Action. Dlaczego? Otóż pismo cały czas ewoluuje i z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepsze. Gdy już myślę, że nie można mnie bardziej zaskoczyć, wychodzi nowy numer Cd-Action i strzalem jeszcze większego karpia niż ostatnim razem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...