Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

#100 - wszytko było tam doskonałe od okładki do "tylnej" okładki 8) Do moich ulubioych zaliczają się też właśnie "trzynastki" i urodzinowe - i zawsze żałuję że nie mogę wysłać wam prezentu :oops:

Ależ możesz,czemu nie,kto Ci broni.Mógłbyśjeszcze mi coś przysłac?

ul.Reymonta *,Wrocław, Krystian Sła*******,chyba wystarczająco dużo potałem,hehe :lol:

PS.

BEZAPELACYJNIE NAJLEPSZY BYŁ JUBILEUSZOWY NA 10-LECIE

PS.2.Jak sie postaracie,to przeczytacie co jest w cytacie :lol2: fajna rymowanka mi wyszła :devil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy trzynasty 13/2001

:-k Kurcze,o co Ci chodzi koleś :?:

PS.Najlepszy dopiero przed nami :rotfl:

Zdaje mi sie że był jakiś specjalny nr. z czyms tam o Doomie 3... cos takiego pamietam ale nie jestem pewny czy to o tego mu chodzi. A wg mnie najlepszy nr. to ten w którym smug(aaaaaa)gg... gleeer... był pod odstrzałem, była także tam recka ŚWIĘTEGO WARHAMMERA 40 K : DAWN OF WAR... <szatański śmiech>... było jeszcze kilka dobrych ale żaden sie nie równał z tym... i w sumie jak czytałem ankiety GW-owe to się zdeczka uśmiałem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kelly Slater i RBR :jupi:

Możesz mi powiedziećco to za gry???

PS.The best number was CDA-ten years!!!!(with TiXoManiak 2006)

Kelly Slater Pro Surfer i bodajże Richard Burns Rally (jeżeli się nie myle...)

Dzięki!Znam obie gry,gralem troche (Kelly Slater PS mi sie nie spodobal), RBR sobie nie skojarzylem z Richard Burns RAlly ;)8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obu nieznam, ale polecam Warhammerka 40K Dawn of War, jak ktos niechce narazie w ciemno kupowac to niech wyszuka płytki z nr. 12/04 i w demko pogra, ale mowie że i tak można kupowac w ciemno, dla fanow RTSów wyśmienite, a i dla tych co nie preferują RTSów moze byc początkiem wielkiej kariery w swiecie gier tego typu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardzie ciepło wspominam numer (nie weim dokładnie który) z recenzja half-Life Blue Shift, Jakimś tam symulatorem pociagu, GW był wtedy taki jak dzisiaj, a moze i lepszy (nie wiem do końca jak mogliscie odejsć od utrzymania tego działu w takiej formie, na tak długi okres czasu). Wtedy Na listy odpowiadał tez JEDI. W ogóle to jak biore go do ręki i pościskam od razu mi sie cieplej na duszy robi;p A jak jeszcze poczytam to już normalnie w 7 niebie jestem;) - I tu nasuwa sie sie od razu. czy tamte numery miały lepszy klimat? MIAŁY inny klimat, który mi akóratnie bardziej do gustu pasował, wcześniejsze numery były takie Undergrundowe/// natomist dzisiejsze to masówka. Ale nie twierdze że zła;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony CDA- Numer I :) A dlaczego? Bo to od nigo się wszystko zaczęło, a i poczytać go mogłem, chociaż nigdy go nie kupiłem, bo gdy powstał, lat trzy miałem.

Przeczytaj :twisted: :twisted:

Ludzie :!: Myślicie, że tak trudno zaznaczyć tekst i zobaczyć co jest napisane, albo wziąść po prostu "cytuj" i przeczytać :?: Cool men :P

My life by like (ooh ahh) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO, każdy CDA jest tym najlepszym. Każdy numer ma coś, czego poprzedzie nie miały, i to jest piękne. Każdy numer jest dla mnie dobry, a szczególnie zapamietałem kilka z nich, np. ten, gdzie pełniakiem był Hitman 2, albo Bad Day LA, ale to by chiba pasowało do tematu na najlepszą grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga redakcjo! Prawie 2 lata temu w noworocznym CDA był kalendarz na ktorym były napisane dokladne daty ukazania się nowego numeru CDA w kiosku. Według mnie to był najlepszy numer. W tym roku w noworocznym numerze nie było juz takiego klanedarza. Apeluję o taki właśnie kalendarz na rok 2007.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer z pełną Fallout'a i Unreala. To urodzinowe były chyba...

Kupiłem je jako archiwalne egzemplarze. Pierwsze gry na pecetka, jakie miałem:) Pierwsze Rpg - Fallout2 - w jakie grałem. Od tego zaczęła się moja miłość do... Fallouta i Unreala. Miłość tak dzisiaj poniewierana (Unreal2 i Fallout3).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...