Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #4: "Grasz? To pokaż!"

Polecane posty

Gry, które są dla mnie ważne stoją w pionie. Niektóre to nie są może mega-hity, ale posiadają dla mnie wartość sentymentalną - na niektóre gry kasę dawał mi Św. P. dziadek w zamian za możliwość popatrzenia i oddania np. 2 strzałów ;):unsure:, albo wygrałem w konkursie. Posiadam parę kolekcjonerskich (również stoją). Na środku czaszka oznaczająca granie na maxa ;). W szufladce gry z różnych gazet (nie przywiązuje do nich większej wagi - traktuje jako zbędny dodatek do lektury ;)) - również z cda i półeczka z 2 ochroniarzami pilnującymi kolekcję CDA. Pozdrawiam

http://img33.imageshack.us/img33/7708/konkursp.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem zamiar ustawiać "wszystko co growe" na jedną wielką kupę co uprawia spora część uczestników konkursu, ale stwierdziłem że mój mały kącik z grami jest wystarczająco urokliwy. Szczerze mówiąc mógłbym tam upchnąć więcej (np kolekcję ukochanego CDA, czy mój kontroler od GH3 za który niestety nic nie dostałem za wygraną w 'pimp your myszka!' :( ) ale nie wydaje mi się aby tu chodziło o ilość :), a więc:

TA-DAM!

dscn2802.th.jpg

Dla ciekawskich:

Model AK-47 w skali 1:1 jest w całości wykonany z papieru i stanowi wynik trzech dni klejenia paluchów, oraz rzucania mięsem po pokoju :P

A redaktorom CDA gratuluję świetnej inicjatywy WWWeekendowych konkursów, bo to naprawdę świetny pomysł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja, głównie płyt z różnych czasopism, z naciskiem na CD-Action :)

W tle zapodział się kubeczek od Half-Life: Generacja, naprawdę świetny zestaw gier :) Darzę pierwszego "Halfa"

dużym sentymentem. STALKER na wierzchu - nagroda z konkursu SMS CD-Action. Trzy kolorowe płytki to Muppety: Wyspa skarbów :) A pod STALKER'em ukrywa się Rollercoaster Tycoon: Złota edycja - moja najuuulubieńsza gierca! Niestety nie zauważyłem w trakcie robienia zdjęcia, że zakopałem ją :( Gdzieś jeszcze tam są w sumie 3 oryginalne wersje Heroes of Might and Magic 3... (1 zakupiona gdy jeszcze była w miarę nowa, 2 wraz z dodatkami za 29,99 i 3'ecia była z jakimś czasopismem)

Ułożone w kształcie (mniej więcej, raczej mniej) kontrolerów które leżą obok (ten po prawej, trochę niezdarnie pomalowany to mój).

Jako fan Frets on Fire (na PC) i gier z serii Guitar Hero (PS2) doszedłem do wniosku, że trzeba tak to zrobić :D

img0822g.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jak poczytałem kilka stron to już nie chciałem zamieszczać mojego zdjęcia bo teraz wydaje się mało oryginalne, ale jak już się namęczyło to wrzucam. Zaznaczam że nie zdołałem zmieścić całej kolekcji na podłodze dlatego wielu gier z mojej kolekcji nie widać. Miałem trochę problemów z objęciem tego wszystkiego obiektywem ale dało radę, przy okazji zdałem sobie sprawę że ja na prawdę nie jestem normalny :D

http://img195.imageshack.us/my.php?image=dsci0270.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja skromna kolekcja:)

Przepraszam że w 2 zdjęciach ale nie zmieściły się wszystkie tytuły w obiektywie :biggrin:

No i też jestem patriotą bo mam "wiedźmina" :thumbsup:

Pozdrawiam całą redakcje cd-action i czytelników tego pięknego pisma :biggrin:

Na większości prac jest nasz rodzimy Wiedźmin! :D

Brawo!

No masz racje kolego bo Wiedźmin rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

post-67617-1242497411_thumb.jpg

post-67617-1242497447_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto skromna kolekcja moich gierek ;) Same tytuły na PC. Listę gier zamieszczam poniżej pod zdjęciami :)

p5160375.th.jpg

p5160376.th.jpg

p5160377.th.jpg

p5160378.th.jpg

p5160379.th.jpg

p5160380.th.jpg

p5160382.th.jpg

p5160386.th.jpg

Moja Kolekcja:

Crazy Taxi

Total overdose

Tony hawk's american wasteland

Tony hawk's 3

Tony hawk's 4

Prey

Delta force helikopter w ogniu

Turok

Stubbs The Zombie

Dark Messiah of might and magic

Heroes I - V ( + wszystkie dodatki do II, III i IV)

Ojciec chrzestny

Crysis

Medal of honor warchest (nie ma na zdjęciu)

Medal of honor Airborne

Call of duty

Call of duty II

Call of duty IV modern warfare

Call of duty V World at war

Half-Life

Half-Life blue shift

Half-Life opposing force

Half-Life II

Half-Life II episode one

Orange Box (Half-Life II episode three + TF 2 + portal)

Counter-Strike 1.6

Counter-Strike Condition zero

Counter-Strike Source

The Ship

King Kong

Fear

Fear extraction point

Fear perseus mandate

Fear II (nie ma na zdjęciu)

Fim speedway grand prix II

Playboy

Unreal tournament 2004

Unreal tournament III (nie ma na zdjęciu)

Wolfenstein

Bitwa o śródziemie

Bitwa o śródziemie II

Batllefield anthology

Batllefield II (nie ma na zdjęciu)

Batllefield 2142 (nie ma na zdjeciu)

Gta I - III

Gta Vice City

Gta IV

Worms 3D (nie ma na zdjęciu)

Swat IV

Full spectrum Warrior

Max Payne antologia

Hitman trylogia

Hitman krwawa forsa (nie ma na zdjęciu)

Pirates!

XIII

Infernal

Brothers in arms road to hill 30

Gears of war

Boiling point

Stalker + stalker czyste niebo (nie ma na zdjęciu)

Assasin creed (nie ma na zdjęciu)

Ghost Master

IGI II

Spider-man

Sąsiedzi z piekła rodem I + II

+ Guitar Hero III: Legens of Rock

+ Pełno gier z CDA ;) i innych pism :D

Gry których nie ma na zdjęciach są pożyczone :(

Pozdrawiam i zapraszam do głosowania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo fajna inicjatywa. W towarzystwie kolegów-piratów boję się mówić, że kupiłem coś za np. stówę, bo ''przecież mogłem ściągnąć''. A teraz kto jest górą? My, czyli uczciwi gracze, dzięki którym rynek istnieje. Co z tego, że nagrodę-z tego co pamiętam-dostaną 2 osoby. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami! A to, że CDA da dwóm szczęśliwcom nagrodę, to już inna sprawa.

PS Fajna praca opti! Ech, znowu się pogrążę. Nigdy nic nie wygrałem i pewnie dalej tak pozostanie. Kto nie ma szczęścia w konkursach ma szczęście...w czym innym. Jak dla mnie melon1992 to murowany kandydat do zwycięstwa. Opti według mnie plasuje się na drugim miejscu. Jak to mówią-liczy się pomysł. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mojego zestawu nic nie przebije xD

http://img200.imageshack.us/my.php?image=dscn2109.jpg

A tak już na poważnie, oto moja kapliczka ;) (to zdjęcie oczywiście jako konkursowe)

http://img40.imageshack.us/my.php?image=dscn2100.jpg

Wszystkiego niema, ale tak trochę tytułów starych, trochę nowych, trochę konsolowych i na środku gra, co prawda nie pecetowa i stara jak świat ale zdecydowanie najważniejsza ze wszystkich (IMHO- król wszystkich gier) , pudełeczko zresztą lśni jak nowe ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...