Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #4: "Grasz? To pokaż!"

Polecane posty

dscn0002.th.jpg

Dla gier najlepsze miejsce na łóżku. Ja mogę się zadowolić twardą podłogą. Pamiętajcie: nic nie daje tyle przyjemności (no dobra, jedna rzecz daje... ;-) ) co zadbane i wyspane ORYGINALNE gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą półkę z kucykiem wyróżnienie jak nic się należy xDDD

Wiesz to jest jedna z najbarwniejszych gier w jakie grałem :tongue:

A poza tym, nic tak nie odpręża po fragowaniu, jak kucyki XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie poukładane.. a co do tego co można dawać.. są tu fotki z grami na pegazusa ps2 bodaj na ps3 i jakby chciał to i na x360 sie doszuka.. ułóż to co masz jakoś sensownie i powinno być dobrze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i z konkursu w którym mieliśmy w sposób "ciekawy" wyeksponować nasze oryginalne gierki zrobił się konkurs "pochwal się tym co masz". co fotka teraz to ludzie eksponują ale niekoniecznie tylko gry... bo i kompa wypasionego za czypiendziesiąt (3500 ;) ) musi być widać i konsole wszystkie jakie mamy w domu i 15 padów do tego + kierownica :P ech chyba nie taki był pierwotny zamysł tego konkursu co? też mogę ustawić kompa, postawić obok niego notebooka i PS2 i jeszcze PSP a nawet wygrzebać SNESa i złomodorca z szafy tylko po co? ;) przeczytajcie jeszcze raz zasady konkursu co poniektórzy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja moją kolekcje też wrzuce ;)

Kompa nie pokaże bo to obraz nędzy i rozpaczy ;D

Nie ma nowych gier z wiadomego powodu ... złomek by eksplodował na ich widok, te ledwie co odpala.

http://img31.imageshack.us/my.php?image=20090515111.jpg

http://img42.imageshack.us/my.php?image=20090515110.jpg

Zdjęcia robione z telefonu więc jakość nie najlepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie "skromna" ta Twoja kolekcja ;) ledwo się na zdjęciu mieści :P

nie no kupuję Wiedźmaka, wszyscy mają to ja też będę miał :P zresztą ostatnio się zacząłem przekonywać do RPGów więc się nie zmarnuje :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kupuję Wiedźmaka, wszyscy mają to ja też będę miał :P

nienawidzę takiego podejścia... wszyscy mają to ja też... sorry, musiałem to napisać - nie przychodzi mi teraz jakiś sensowniejszy przykład do głowy, ale takie jest moje zdanie... :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kupuję Wiedźmaka, wszyscy mają to ja też będę miał :P

nienawidzę takiego podejścia... wszyscy mają to ja też... sorry, musiałem to napisać - nie przychodzi mi teraz jakiś sensowniejszy przykład do głowy, ale takie jest moje zdanie... :unsure:

a na żartach się Waćpan zna? :wink:

niektórzy to zaraz na poważnie wszystko :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...