Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #4: "Grasz? To pokaż!"

Polecane posty

jaki z tego morał? muszę kupić Wiedzmina bo nie mam ;) ale dobra nasza, kumpel chciał sprzedać :D

EOT

nie daj się wiedźminowi!... za punkty 1,2,6 oraz 7 masz ode mnie głos jak nadejdzie głosowania czas :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki z tego morał? muszę kupić Wiedzmina bo nie mam ;) ale dobra nasza, kumpel chciał sprzedać :D

EOT

nie daj się wiedźminowi!... za punkty 1,2,6 oraz 7 masz ode mnie głos jak nadejdzie głosowania czas :tongue:

trzymam Cię za słowo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokażcie nam swoje kolekcje oryginalnych gier. W pomysłowy sposób. Ustawcie tak, by było wiadomo, że to one są dla was najważniejsze.

Gothic tales

[fragmenty]

[...] "Król Gothic the Second przez kilkadziesiąt lat zarządzał krajem mlekiem i miodem płynącym (czyt. Polską). Teraz stary, schorowany przez fatalne sterowanie i jakiś taki niewyraźny z powodów graficznych przechodzi na emeryturę. Za sprawą obywateli Khórczaka, którzy swego władcę wychwalali, uwielbiali i kochali za głębię fabularną i nieliniowość, na ostatnie lata swego życia zostaje wysłany do Rzymu aby zajadać się słonecznikami i hodować grusze, a dwóch ziomów usługiwać mu będzie" [...]

*Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, król Gothic the Second ma zamiar zahaczyć o finał LM*

dsc00469.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z was nie załapało o co w tym konkursie chodzi ;] I po co wstawiać liste z grami ?? Jak narazie to nie mam na kogo głosować ;]. Szczerze. ;]

Mam swój pomysł ;] Ale boje się że ludzie i redakcja weźmie go zbyt na serio ;] Wiecie o co mi chodzi ;D xD xD ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z was nie załapało o co w tym konkursie chodzi ;] I po co wstawiać liste z grami ?? Jak narazie to nie mam na kogo głosować ;]. Szczerze. ;]

Mam swój pomysł ;] Ale boje się że ludzie i redakcja weźmie go zbyt na serio ;] Wiecie o co mi chodzi ;D xD xD ??

wal śmiało był już koleś który miał zdjęcie jak jest przysypany grami... musiałbyś go przebić żebyśmy wzięli cię nazbyt serio^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z was nie załapało o co w tym konkursie chodzi ;] I po co wstawiać liste z grami ?? Jak narazie to nie mam na kogo głosować ;]. Szczerze. ;]

Mam swój pomysł ;] Ale boje się że ludzie i redakcja weźmie go zbyt na serio ;] Wiecie o co mi chodzi ;D xD xD ??

Moje zdjęcie jest inne, a jak nie wierzysz to zobacz na stronę 2 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z was nie załapało o co w tym konkursie chodzi ;] I po co wstawiać liste z grami ?? Jak narazie to nie mam na kogo głosować ;]. Szczerze. ;]

Mam swój pomysł ;] Ale boje się że ludzie i redakcja weźmie go zbyt na serio ;] Wiecie o co mi chodzi ;D xD xD ??

Moje zdjęcie jest inne, a jak nie wierzysz to zobacz na stronę 2 ;]

404 - Not Found zrób update bo chętnie bym to zobaczył (chyba jak i reszta)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 wersje, Game-Mana (miała być Klara, ale jak go zwał, tak go zwał) :P. Jedna wraz z płytami CD-A, Druga bez (oczywiście pierwsza na konkurs). Figurka (?!) 2m długości heh

w1024.png

dsc02757.th.jpg

A listę zamieszczam jako dodatek ;P

CD-Actions 124-165

Neverwinter Nigths 1

TES: Oblivion

TES: Morrowind

Painkiller : Black Edition

Age of Empires Antologia

Ghost Recoon Advanced Warfighter

F.E.A.R Antologia

Toca Race Driver 3

Bioshock

GT Legends

Test Drive Unlimited wraz z Car Megapack

Pro Rally 2001 (BTW na XP mi nie działa :P)

Pro Rally Championship

Heroes IV

Jade Empire

Fahrenheit

Colin McRae Rally 1 (do dziś do niej wracam. Right one to Two Left :D)

Orange Box

Half Life GOTY

Total Immersion Racing

Deep Sea Tycoon

Richard Burns Rally

Enter The Matrix

Conflict Desert Storm 2

Need for Speed Underground 2

Trochę tego jest.

Ale osobiście paru osobom bym podkradł pare gier, prawie wszyscy wiedźmina exponują :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...