Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #4: "Grasz? To pokaż!"

Polecane posty

JA nie pokusiłem się o posiłkowanie się kolegą, a to z takiej prostej przyczyny że wiem co to znaczy UCZCIWA rywalizacja. i tak naprawdę to raczej mało mnie obchodzi czy mi uwierzysz czy nie... mnie ciekawi tylko jedna rzecz, skoro twierdzisz że grałeś uczciwie to ludzie, którzy na Ciebie głosowali musieli mieć klapki na oczach. co jest takiego nadzwyczajnego w Twojej pracy że zasługuje ona na 1 miejsce w konkursie? sfotografować gry stojące na półce czy biurku potrafi każdy jeden. więc chyba to nie była uczciwa rywalizacja... i uprzedzam pytanie, nie nie mam żalu że nie wygrałem. od razu wiedziałem że nie mam większych szans, że inni wykażą się większą kreatywnością ode mnie. jak będę chciał to sobie tego Wheelmana kupię, stać mnie. w takim razie o co mi chodzi? o sam fakt oszustwa do jakiego tutaj doszło, bo nie wierzę że to była gra fair... pozdro :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja także nie pokusiłem się o posiłkowanie z kolegą, bo wiem że to byłoby nieuczciwe, choć chyba niektórzy nie rozumieją co to znaczy być "uczciwym" ... i również zgadzam się z wypowiedzią barthasa, nie wiem co jest takiego wyjątkowego w tej zwycięzkiej pracy...;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba nikt nie wie ja osobiście oceniłem tę pracę na 3 no ale co tu dużo gadać już po konkursie zwycięzcy są i nic już się nie zmieni a kto oszukiwał w głosowaniu to już sprawa jego sumienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A może po prostu ci, którzy wołali kolegów i walili innym po jedynkach zwyczajnie się powykańczali i późniejsze dawanie dych ich nie odratowało, a Hellraiser dostając oceny średnio 4 wskoczył na prowadzenie ? Oczywiście ja sobie tylko gdybam. Nerwowe oczekiwanie na zakończenie konkursu a zarazem dobrą zabawę psują forumowe hieny, które za wszelką cenę chcą zgarnąć wygraną. Sam się o tym przekonałem, kiedy w konkursie na Duke byłem chwilowo nawet na miejscu 3, po czym zostałem zdegradowany baaaardzo daleko.

Podczas trwania konkursu powinno się,

podsumowywując:

-sprawdzać uczestników konkursu, czy aby multikont nie mają

-niech tylko zarestrowani użytkownicy głosują

-stworzyć system głosowania, w którym można dawać tylko plusy (niepodoba mi się to nic nie daję)

Wiem, że taki system może powodować to, że 'koledzy' musieliby teraz założyć konto aby zagłosować ale jest jescze coś. Mianowicie, aby na koniec sprawdzić kto od kogo dostawał głosy. Jeśli większość osób od których jegomość dostał głos ma średnio 1 czy 2 posty to będzie to brzmieć bardzo jednoznacznie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zmianę systemu głosowania, na przykład na coś w stylu wybierania iluś tam zdjęć, gdzie wygrywało by to z największą ich ilością. Obecny system jak mi się zdaje nie spełnia oczekiwań, co widać chociażby po średnich ocen - ocb "najlepsze" [bez obrazy Hellraiser, ale chyba sam przyznasz, że było sporo lepszych fotek] zdjęcie ma ok. 4?! A ja nie wstawiłem zdjęcia, bo myślałem, że nie mam szans...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale kogo tu oskarżać- mnie, bo zapewniłem sobie poparcie znajomych,

Hah, podaj mi osobę, która nie pokusiła sie o posiłkowanie się kolegą. (zagłosujesz na mnie? ) NIE MA TAKIEJ OPCJI.

Pozostawię to może bez komentarza...

konkursy zazwyczaj są na najlepsze prace, a nie na największą ilość znajomych na których można liczyć + zmienne ip (to akurat względne)

Tak być powinno, ale niestety jest na odwrót...

Proponuję skończyć tę dyskusję. Nie ma sensu się kłócić, mamy zwycięzców po prawie uczciwym głosowaniu. Co się stało, to się stało. To nie był konkurs o nie wiadomo co, żeby warto było się wykłócać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 miejsce - żenada nie rozumiem co w tym zdjęciu było szczególnego? ale już 2 miejsce zasłużyło na nagrodę, bo ciekawie ułożone i wogule ;)

Ale dalej się upieram, ze to nagrody powinna przyznawać redakcja, użytkownicy ino mogą pisać która fotka im się podoba itp. a to redakcja miała by prawo głosu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, podaj mi osobę, która nie pokusiła sie o posiłkowanie się kolegą. (zagłosujesz na mnie? ) NIE MA TAKIEJ OPCJI.

No widzisz, już 2 osoby podały, że nie prosiły o pomoc. No to teraz są 3, bo ja też do nich się dołączam :) A średnia mojej pracy to 3,4 coś więc dobrze jest ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko rozesłałem reklamę po znajomych (circa 10 osób). "słuchaj, jest taki fajny konkurs... Zobacz sobie" Tyle.

założeniem tego konkursu jest dobra zabawa wśród forumowiczów

Wątpię, czy ktoś się przy TYM dobrze bawił... Generalnie - żenua.

Gratuluję trafnego wybory redakcji, gdyż ta fotka też mi wpadła w oko :tongue: ale... MOMENT! Ta panienka ma obrączkę! :unsure: ...Ma gość fart :turned:

którzy tak zgnoili mnie i dawali złośliwie jedynki? (nie tylko mnie!)

Złośliwie jedynki? Jak zobaczyłem TAKIE zdjęcie na pierwszym miejscu, to jak mnie coś nie trafi... Przecież to pogwałcenie praw natury! Muszę pomóc to odkręcić - BUCH! 1. Tak to w moim przypadku wyglądało. :confused: Wcale bym się nie zdziwił, jakby z innymi było podobnie... :verymad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejnym konkursie nie wezmę udziału, bo nie daj Boże oskarżą mnie o różnorakie praktyki magiczne.

Pozdrawiam.

Jesli sie wysyla cos na konkurs, to cos konkretnego, a nie szajs, ktory mozna o kant ( wiecie czego) rozbic. Nawet, jesli bylbym twoim znajomym, to i tak nie zaglosowalbym na twoja prace, poniewaz jest totalnie beznadziejna, a nabijanie sobie statystyk bo ma sie duzo znajomych jest wedlug mnie jest dziecinne. tWoja zachlannoscia na Vina Diesla popsules cala konkursowa zabawe, w ktora wiele osob wlozylo duzo czasu i poswiecenia.

Faktycznie, nie bierz juz udzialu w konkursach, bo poziom twoich prac to zenada.

Ja na koniec powiem tylko tyle, ze mi bardzo spodobala sie praca Ostroboda, i jesli bedzie chcial, to na MOJ wlasny koszt przesle Mu oryginalna gre EA FIFA 06 od EA CLASSIC. Jest to moj sprzecow wobec twojego ( moim zdanien bynajmniej) oszustwa.

Edit: Konkurs moim zdaniem powinien zostac powtorzony z mozliwoscia glosowania tylko zarejestrowanych uzytkownikow sprzed maja 2009, badz z dorobkiem powyzej 20 postow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem za tym, aby to redaktorzy wybierali....

Teraz powstanie mnóstwo fejk-kont, które zostaną nabite do 20-30 postów - i będą spełniać wymogi. W ten sposób głosowanie także będzie "ustawiane". Wybór redaktorów CD-A + moderatorzy, admini = 100 % losowości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konkursu udziału brać nie brałem bo mam zdecydowanie za małą kolekcje,ale podzielam zdanie przedmówców o oszustwie w wykonaniu Hellraisera.I najlepiej by było jakby to sami redaktorzy wybierali 3 najlepsze prace bo chyba efekty tego co się stało są zauważalne.Cóż pozostaje mi życzyć Hellraiserowi tego aby Wheelman nie poszedł mu z powodów słabego kompa,a brejkowi i groszekdorocie żeby Vin Diesela na waszym monitorze było widać w Fulldetalach :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślę, że można tą " kłótnię" już zakończyć-- od 3 dni się kłócimy i tak nic nie wskóramy .... co było mineło, jednak niesmak po wynikach konkursu został ;//, szkoda mi tylko, że Ci, którzy zasłużyli na nagrodę, nie wygrali, ale cóż takie jest życie Panowie ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to nazywasz kłótnią ? :) Kłótnia polega zazwyczaj na niezgadzaniu się ze sobą kilku osób, a tu co kolejny sobie przytakuje :)

Co do hellraisera to nie wiem czumu na niego tak naskakujecie. Wygrał i tyle. To, czy wygrał uczciwie czy nie i tak jest bez znaczenia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...