Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 05/2009 - pełniak numer dwa

Polecane posty

Chyba Gohst ogląda Brzydule a tak po zatym stare przecieki sa lepsze jest podpowiedzi i za 3h kolejna jego czesc przesada.

mi się nowa formuła podoba, bo w końcu sam mam okazję wziąć udział w przeciekach. Zazwyczaj zanim wróciłem do domu wszystko było już odgadnięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-cio osobowy RPG, fantasy wszystko się zgadza ;] (obym się mylił)

Tyle, że nie ma wersji PL.

Wiem ten obrazek to jest okładka numeru

i w tym numerze pewnie jest ta recenzja tej gry :)

ale to tylko domysł ;p

Fury of the sunwell to zdaje się instance z WoWa, a nie oddzielna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że błędy...

A co? Ghost to może jakaś maszyna do przecieków? Każdy człowiek może popełnić błąd. Nie dość, że Ghost przygotowuje dla nas te przecieki, to Ty mu błędy wytykasz? Ja dziękuję.

Oczywiście że może sie mylić ale w takim wypadku mógłby odwiedzać ten temat. Wówczas szybko by dostrzegł swą pomyłkę i ją wyprostował, a tak traciliśmy czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że może sie mylić ale w takim wypadku mógłby odwiedzać ten temat. Wówczas szybko by dostrzegł swą pomyłkę i ją wyprostował, a tak traciliśmy czas.

A nie pomyślałeś, że Ghost też musi wrócić do domu? Albo, że poza doglądaniem przecieków ma też inne zajęcie? :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W puzzle nie było błędów wyszło dokładnie tak jak miało wyjść to raz.

Dwa - trzy osoby mają teraz wyzerowane konta z postów.

Jak wybudują teleporter żebym się mógł z pracy do domu w sekundę dostać to niech te mądrale co się na forum do mnie wydzierały lepiej mi go kupią, bo następnym razem nie skończy się tylko na skasowaniu postów.

Od jutra jeden z użytkowników forum otrzyma dożywotni zakaz pisania postów w przeciekach.

I dla marudzących - udział w przeciekach nie jest obowiązkowy. Jak jutro w przeciekach zobaczę jakiś marudzący post - autor zaliczy ostrzeżenie.

Nie podoba się zabawa w przecieki? To do widzenia. Nikt nie trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ghost jak tu jesteś to się odezwij albo daj potpowiedź bo wydaje mi sie że mózgi już nam parują od tego zgadywania

najpierw to puzzle musimy ułożyć, a nie zgadywać.. podpowiedzi do układania potrzebujesz? :D

Ja jestem w trakcie układania ale jeszcze sporo do końca :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego jak ,,ostatnia część'' więc to ostatnia część sagi

Albo... ostatania część przecieku, albo ""to nie jest ostatnia część..."

fragment brzmi "już ostatnia część" więc raczej pierwsza propozycja ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...