Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 05/2009 - pełniak numer dwa

Polecane posty

Dla tych, którzy nie mają czasu lub nie che się im zgadywać:

Ta gra to

Mage Knight Apocalypse

spełnia wszystkie kryteria, te z puzzli też (jest drużyna składająca się z człowieka,elfa,krasnoluda,wapirzycy i chyba ktoś jeszcze), co najważniejsze Smg napisał na markolfie: przeciez się nie zmarnuje (czy coś w tym stylu) odnośnie pełniaka z majowego Clicka, którym miał być Mage Knight

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15
A ja nie napiszę co to bo dostanę BANA...

Bo nie wiesz i się nie mądruj, bo w tej zabawie właśnie o to chodzi aby odgadnąć grę. Tylko posty nabijasz i spamujesz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba brać litery i wpisywać je do przeglądarki, do przecieków, np. jeśli jest VI-61, to trzeba wziąśc 61 literę z 6 wersu, co potwierdza liczba wersów (7) i najwyższa liczba rzymska (VII, czyli też 7). Tylko problem w tym, że nie zawsze się zgadza liczba liter :sad: Ale może moja myśl podsunie wam lepsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie mają czasu lub nie che się im zgadywać:

Ta gra to Mage Knight Apocalypse

spełnia wszystkie kryteria, te z puzzli też (jest drużyna składająca się z człowieka,elfa,krasnoluda,wapirzycy i chyba ktoś jeszcze), co najważniejsze Smg napisał na markolfie: przeciez się nie zmarnuje (czy coś w tym stylu) odnośnie pełniaka z majowego Clicka, którym miał być Mage Knight

jak coś ja nic nie mówię

czyli na 90% to nieprawda, dlacego?, bo smuggler często robi podpuch przy przeciekach.,..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojtek1
A ja nie napiszę co to bo dostanę BANA...

Bana to akurat powinieneś dostać już dawno za spamowanie i strzelanie tytułów..:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...