Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 05/2009 - pełniak numer dwa

Polecane posty

brawo, spuźniłeś sie o godzinę:)

przynajmniej coś zrobiłem.. ty tę godzinę powinieneś poświęcić na naukę ortografii ;]

ehh zabijcie mnie, bo się spóźniłem. Ja przynajmniej układałem zamiast odświeżać forum i czekać aż ktoś to zrobi za mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam, nie rzucajcie tylko bezsensownie tytułami, chyba już na początku zostało powiedziane, że to RPG, wydane również po polsku, z widokiem TPP i że to gra młodsza lub równa 2005, więc gdzie tu diablo,hę???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra rzymska to wers, a arabska to znak w danym wersie. Trzeba jednak liczyć również odstępy między tekstami. Mi wyszedł taki adres: http:www.cdaction.rdszukamkstarfleet.html . Niestety gdzieś się pomyliłem i nie działa :confused: .

Brawo:) Musimy iść w tym kierunku a nie zgadywać tytuły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie link, ale z ciekawości wpisałem pierwszą linijkę tekstu w mapy Google.

Wpisałem -02 -03 -12;36;44 i wyskoczyło mi kilka firm w Polsce. Dokładniej było 48 427 wyników xD. Jak wpisałem I-02,II-03,III-12;36;44 wyskoczyło mi jakieś miasto w Czechach, a dokładniej

Nova. Ale nie sądzę żeby o to chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Przypomina kryteria z poprzednich zagadek.

To jest RPG.

Czy gra jest z gatunku RPG z widokiem trzecioosobowym?

Tak

Czy ta gra została wydana w Polsce?

Tak

Czy była recenzja tej gry w CDA?

Tak

Czy gra jest nowa (czyli 05 rok i wyżej)

Tak

Czy została wydana w polskiej wersji językowej? ;)

Tak

Czy akcja gry dzieje się w świecie fantasy?

Tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Fleet- Gwiezdna Flota ze Star Treka http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiezdna_Flota

Próbowałem to wlepić w cda.pl/przeciek/rdblabla, nie działa. Próbowałem bez RD, też, bez RD + szukam też, gwiezdną flotę próbowałem, zostaje jeszcze RD Star Fleet i RD Gwiezdna Flota. Albo kombinować z kolejnością. A jak ktoś zna szyfr, niech poda, będzie łatwiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Fleet- Gwiezdna Flota ze Star Treka http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiezdna_Flota

Próbowałem to wlepić w cda.pl/przeciek/rdblabla, nie działa. Próbowałem bez RD, też, bez RD + szukam też, gwiezdną flotę próbowałem, zostaje jeszcze RD Star Fleet i RD Gwiezdna Flota. Albo kombinować z kolejnością. A jak ktoś zna szyfr, niech poda, będzie łatwiej.

może to RD poprawnie pl powinno być ?

w końcu po www.cdaction zwykle jest pl :)

ale co dalej - nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaj mi się ze w tyum http:www.cdaction.rdszukamkstarfleet.html bedzie plszukam ;] ale nadal jest błąd

ghost się pomylił chyba ;D bo jest www.cdaction.plszukamkstarfleet.html i powinno byc pl od szukam odzielone ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyślał ktoś o HellGate: London? bo mamy tutaj maga, wojownika itp. gra powstała przez byłych pracowników Billzarda(stąd ten obrazek z wow) a elfy i krasnoludy były dla ściemy :P w dodatku była recenzowana w CDA, i jest w wersji polskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę. Za bardzo mnie już oczy bolą od wpatrywania się i liczenia literka po literce. Ale tak trzeba robić i liczyć przecinki i wszystkie spacje.

Właśnie ja próbowałem i już szału dostaje od liczenia tych malutkich literek :/ Ale wiemy że tak to trzeba robić. Najlepiej podzielmy się i niech ktoś wpisuje co mu wyszło np. z 2 wersów tego szyfru i tak dalej... to w kocu posklejamy cały adres.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś z tym linkiem kombinowałem i przeszedłem na stronę forum cd-a, do postu Smugga z pełnymi wersjami gier jakie były w gazecie. Był tam "star fleet'' w podtytule jakiejś gry... Nie pamiętam jakiej.

I zabieramy sie za kolejne puzzle;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...