Jump to content

dante14

Forumowicze
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About dante14

 • Rank
  Hobbit
  Hobbit
 • Birthday 10/03/1993

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

3,635 profile views
 1. Rzeczywiście wystarczyło zabić Denaplouse z zakonu szpitalników, aby przejść do 4. bloku pamięci i tym samym uzyskać nową umiejętność: "Chwyt za krawędź". Za wszelką pomoc dziękuję i temat do zamknięcia.
 2. A pamiętasz może którego konkretnie lub chociaż, w którym to bloku pamięci? Jestem konkretnie w końcówce drugiego i jestem w Akce.
 3. Mam pytanie odnośnie wspinaczki, a raczej spadania podczas wspinaczki. W grze ciągle mi się wyświetla abym podczas spadania chwycił się krawędzi, ale sęk w tym, że nie wiem za cholerę jaki mam wcisnąć guzik i przez to ciągle ginę. Może ktoś pomóc? Jest to wersja PC.
 4. S.T.A.L.K.E.R. - Cień Czarnobyla (oczywiście gra) 1. - Rzucasz śrubami w każdą kałużę, bo uważasz, że to anomalia "Galareta" 2. - Dziwisz się, że śruby w plecaku kiedyś ci się kończą 3. - Myślisz, że twój sąsiad z łysiną, często przesiadujący w piwnicy to Sidorowicz (to z własnych doświadczeń ) 4. - Próbujesz "wydźiargać" sobie na ręcę napis S.T.A.L.K.E.R. 5. - Gdy już to zrobisz chwalisz się przed kolegami, że udało ci się przejść przez Mózgozwęglacz aż do centrum Zony i tam zostałeś "naznaczony" 6. - Gdy wchodzisz do metra to starasz się omijać anomalie, chodząc przy okazji w dziwny sposób zwracając na siebie uwagę innych "Stalkerów" 7. - Czemu ci wszyscy ludzie chodzą bez pancerzy - nie boją się promieniowania, czy co? 8. - I co do cholery robią w Zonie kobiety? Wiem, że niektóre słabe, ale staram się.
 5. dante14

  HDD i SSD

  "Poza tym do czego Ci taki dysk?" Tak jak pisałem: chciałem się dowiedzieć czy rzeczywiście np.windows i inne programy się szybciej ładują. Allor - dzięki za podpowiedź - na pewno skorzystam. (A co do chwalenia się: nie jestem taki "szpaner") Ogólnie nie ogarniałem tej nowej technologii SSD, ale co nieco przeczytałem i już nie potrzebuję więcej rad.
 6. dante14

  HDD i SSD

  Dziękuję za odpowiedzi. A co do tego, że drogie to pieniądze nie grają tu roli(oczywiście nie przesadzając).
 7. dante14

  HDD i SSD

  Mam zamiar kupić dysk hdd i ssd. Moje pytanie odnosi się do dysku ssd: Słyszałem, że dyski ssd są szybsze i stabilniejsze, a więc czy należy (mając oba rodzaje dysków) instalować widowsa na ssd bo się wtedy szybciej ładuje? I jaka powinna być mniej więcej wielkość tego dysku?
 8. Ehh sorry... Po prostu kodu nie mogłem rozszyfrować.
 9. Ja już skończyłem, ale nie wiem co z tymi liczbami.
 10. Na stronie z Animusem pojawiły się 4 nowe rzeczy do obejrzenia. Wystarczy kliknąć na to co pojawia się po filmiku na środku i macie te rzeczy do wydrukowania, które trzeba "połączyć" z kamerką internetową.
 11. Mnie się zdaje, że to jest zapis dźwiękowy ale nie jestem pewien ani nie mogę tego sprawdzić.
×
×
 • Create New...