Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA ? zgłaszajcie swoje pomysły!

Polecane posty

czy może być konkurs na wideo? aby krótko zrecenzować grę? ciekawie by było, "zrecenzujcie kaszankę"

a zdjęcia - konkurs na userbar CDA - tylko żeby można było użyć GIMP-a czy coś...

weekendowo przygotowane stanowisko komputerowe - czyli co robimy i jak się przygotowujemy do soboty przy kompie ;D

konkurs "system antywłamaniowy domowej roboty' to by się przydało na video. demonstracja co zrobić w razie napadu :)

a nagrody? gry. Takie "pod temat", jak zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki pomysł: aby pokazać swoje biurko\stanowisko do grania (wiem było już takie coś) lecz oddmienoośćią będzie to, że wymagane będą 2 zdjęcia: 1 rano, przy świetle słońca(żarówki) a drugie nocą. No wiecie jakieś fosforyzujące znaki czy łuna księżyca wpadająca przez okno:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może konkurs "Who watches Watchmen", do wygrania np. za 1. miejsce gra Watchmen The End is Nigh part 1 i 2, za drugie np part 2, a redakcja wybiera, kto dostanie part 1 (albo na odwrót)

Konkurs oczywiście ma polegać na pokazaniu siebie jako któregoś Strażnika.

Może mój pomysł się przyjmie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćpałeś? Jeśli nie, to lepiej zacznij, drogi użytkowniku Forum Actionum, bo z kreatywnością to u was kiepściutko...

Konkurs, jeśli jeszcze nie zauważyliście musi być związany z grą.

Gra musi być związana z jej niedawną premierą w Polsce.

Więc i koncepcja konkursu/zdjęcia musi nawiązywać do gry, a nie jakichś tematów z nienacka.

Jeśli o mnie chodzi to sorka ;)

Tak więc kolejny pomysł który może mnie zrehabilituje:P

O ile się nie mylę niedługo premiera Manhut 2 więc może pokazać jacy z nas mordercy ;)

No ale to "trochę" brutalna gra więc może Dragon Age: Początek? Pokazać jacy z nas żołnierze:P

Tylko mnie nie osądzajcie zbyt surowo:P

Bluegardo- masz rację ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystianow a czasem niepisze się Manhunt 2.

Ja mam pomysł trzeba było by się przebrac za jakiegoś żołnierza i do buszu a nastepnie fotka a do wygrania było by Operation Flashpoint : DR. Lub przebrac się za maga/łowce/rycerza/pospulstwo/najemnika a do wygrania Risen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję konkurs, w którym uczestnicy mieliby za zadanie odtworzenie znanej sceny z jakiejś gry komputerowej (razem z dialogami). Tytuł gry mógłby być dowolny albo zaproponowany przez redakcję. Formą pracy konkursowej mogłaby być animacja, zdjęcie albo film (tego typu co reklamy w konkursie związanym z AC II) :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to redakcja wybiera najlepsze prace a użytkownikom zostanie tylko komentować na forum, tudzież w newsie o głosowaniu. Jak ktoś obserwuje co działo się z obecnym konkursem, to wie skąd taki pomysł. Nie wiem jak wy ale ja jestem w stanie zaufać wyrokom redakcji :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćpałeś? Jeśli nie, to lepiej zacznij, drogi użytkowniku Forum Actionum, bo z kreatywnością to u was kiepściutko...

Konkurs, jeśli jeszcze nie zauważyliście musi być związany z grą.

Gra musi być związana z jej niedawną premierą w Polsce.

Więc i koncepcja konkursu/zdjęcia musi nawiązywać do gry, a nie jakichś tematów z nienacka.

Jeśli o mnie chodzi to sorka ;)

Tak więc kolejny pomysł który może mnie zrehabilituje:P

O ile się nie mylę niedługo premiera Manhut 2 więc może pokazać jacy z nas mordercy ;)

No ale to "trochę" brutalna gra więc może Dragon Age: Początek? Pokazać jacy z nas żołnierze:P

Tylko mnie nie osądzajcie zbyt surowo:P

Bluegardo- masz rację ;)

eee... Dragon Age: Początek - Wcale 'niebrutalna' gra:/ A ja mam taki pomysł, żeby przebrać się za kosmitę strasznego jak cholera, albo zaaranżować się jak Shepard i cyknąć fotkę. Albo nakręcić film wojny na jakiejś planecie gdzie strzelają do siebie ludzie i kosmici (może być parodia), Albo animacja wojny statkami DO WYGRANIA PRE ORDER MASS EFECT 2!!!!! Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kanapeczka

A ja proponuje konkurs na fotkę pt. Życie sarmaty:D Do wygrania gra Mount & Blade Ogniem i Mieczem:D:D:D

A ja proponuje konkurs na fotkę pt. Życie sarmaty:D Do wygrania gra Mount & Blade Ogniem i Mieczem:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ciekawym konkursem byłby konkurs pt. "Jestem muzykalny", do wygrania Guitar hero, albo konkurs "Ghost Rider". Do wygrania jakaś gra o zniszczeniu, np. Overlord.

Zaznaczam, że nie czytałem poprzednich stron tematu i jeśli ww. pomysły już się pojawily to przepraszam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kanapeczka

Pomysłów jest multum:

a) Pokaż siebie radzącego sobie podczas epoki lodowcowej ; nagroda - Cryoastasis: Arktyczny Sen

B) Zaprojektuj własny skafander i zaprezentuj z nim jakąś ciekawą moc ; nagroda - Crysis: Maximum Edition

c) Jak wygląda według ciebie koszmar wojny ; nagroda - Call of Duty: Modern Warfare 2, lub Operation Flashpoint: Dragon Rising, lub ARMA II

d) Pokaż najgorsze lęki na statku kosmicznym ; nagroda - Dead Space

e) Pokaż, że sam możesz być strażnikiem ; nagroda - Watchmen

f) Jesteś lepszy od Kubicy?! Pokaż to! ; nagroda - Need For Speed: Shift

g) I ty możesz zostać mistrzem Tenisa! ; nagroda - Virtua Tenis 2009

h) Atakują Cię duchy? Walcz z nimi! ; nagroda - Ghostbusters: The Video Game

i) Zrób maksymalną rozpierdółkę! ; nagroda - Prototype

Wystarczy ruszyć głową i można wymyślić inne konkursy niż takie jak: "Wolicie fantasy czy sci-fi"?! No bez jaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...