Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA ? zgłaszajcie swoje pomysły!

Polecane posty

Może:

- Jesteś zbudowany z Biomasy?? Pokaż to! Nagroda - Prototype.

- Moc w tobie jest wielka! Pokaż, co potrafisz! Nagroda - Star Wars: The Force Unlashead: The Ultimate Sith Edition

- Udowodnij, że pochodzisz z zaświatów! Nagroda - Ghostbusters: The Video Game

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nikt nie przebije-może i było jako temat ale fajne-> Gry na Żywo!

Już widzę Wiedźmina walczącego z BigDaddym na realu....tylko że zamiast zdjęcia zamiścić filmik. Albo Mutanty wokół nas i S.T.A.L.K.E.R. ZP

do wygrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pomysł:

Konkurs "Who watches Watchmen", do wygrania np. za 1. miejsce gra Watchmen The End is Nigh part 1 i 2, za drugie np part 2, a redakcja wybiera, kto dostanie part 1 (albo na odwrót)

Konkurs oczywiście ma polegać na pokazaniu siebie jako któregoś Strażnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kanapeczka
na zdjęcie, zwyczajnie zdjęcie... tyle, że bez żadnych zasad, można robić wszystko - sklejać wiele zdjęć w jedno, dodawać opisy, edytować...idt

NAGRODA: profesjonalny program do obróbki zdjęć. ;-)

Okej... PHOTOshopa też używajmy ^^ Pewnie wcale taki konkurs nie przyciągnął by takich grafików, lub gości od obróbki zdjęć ^^ Coś czuję, że bardzo Ci potrzebny jest program do obróbki zdjęć... TO MOŻE GO KUPISZ, A NIE LICZYSZ, ŻE WYGRASZ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...A może coś takiego:

-Najdziwniejsze czytanie CDA -np.do góry nogami

-Twoja ulubiona gra i CDA -np.no chyba nie mam

-Zabawa z CDA - np.jak balujesz z CDA

Innych pomysłów nie pamiętam, za wszystki szczerze dziękuje.

Bo naprawdę jakoś do głowy żaden pomysł nie chciał wejśc prócz tych trzech.

A zresztą sami wybierajcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysł:

Żeby w konkursie trzeba by dać zdjęcie lub filmik, związane z tytułem dowolnej gry, nie koniecznie związane z samą grą.

Na przykład Assassin's Creed powiedzmy wyraz Assassin's słowo te rzeczownik oznacza mordercę, zamachowca (itd.) więc na obrazku można pokazać jakiegoś gostka w zbroi, który stoi nad jakimś ciałem, albo jakiś gostek celuje do kogoś ze snajperki czy kałacha (itd.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład Assassin's Creed powiedzmy wyraz Assassin's słowo te rzeczownik oznacza mordercę, zamachowca (itd.) więc na obrazku można pokazać jakiegoś gostka w zbroi

Widziałeś kolego zamachowca w zbroi? Bo ja sobie nie wyobrażam terrorysty w zbroi jeźdźca husarii ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pomysł:

Konkurs "Who watches Watchmen", do wygrania np. za 1. miejsce gra Watchmen The End is Nigh part 1 i 2, za drugie np part 2, a redakcja wybiera, kto dostanie part 1 (albo na odwrót)

Konkurs oczywiście ma polegać na pokazaniu siebie jako któregoś Strażnika.

O! świetny pomysł, tylko ze nagrody pojawiły sie juz w CDA :/ Ach Rorschach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kolego zamachowca w zbroi? Bo ja sobie nie wyobrażam terrorysty w zbroi jeźdźca husarii ^^

Chodziło mi raczej, o kogoś w stylu rycerza który kogoś zamordował...(tak właściwie tu bardziej chodziło o większe podobieństwo do przeciwników z Assassin's Creed(w końcu mają zbroje :P xD))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...