Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA ? zgłaszajcie swoje pomysły!

Polecane posty

Proponuję abyście zrobili konkurs na najlepszą alternatywną okładkę jakiejś znanej gry (na przykład GTA IV). Uczestnicy mogliby korzystać ze zdjęć i materiałów znalezionych na internecie i ułożyć z nich fajną okładkę i zamieścić ją w formie zdjęcia. Moglibyście wyróżnić np: trzy najbardziej oryginalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś ode mnie:

-"CDA boss" czyli fotomontaż z CDA jako bossa jakiejkolwiek gry

-"Świat przed CDA" czyli jak smutne było życie przed CDA

-"Pomysł na grę" czyli ilustracja wymyślonej przez nas gry i krótki opis

-"Edukacja, a CDA" bez komentarza

-"Legenda o CDA" czyli krótko opisany mit o CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HighScoRe

Ja wpadłem na taki pomysł:

- Żeby za pomocą obrazka/ów ( screen, manga, kredki xD itp.) lub krótkiej prezentacji typu video zapowiedź przedstawić CD- Action w śmiesznych lub mniej śmiesznych scenach z gier, filmów. Byłaby fajna reklama dla pisma jednocześnie i frajda przy robieniu xD ( oraz zbieraniu gwiazdek na youtubie :D). Muszę przyznać że sam wziąłbym w nim udział :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok....tylko prosze....bez fotek... bo mnie dyskryminujecie (jestem bez kabla:P) moze jakis wierszyk? hopsasa tralala gdy wstaje z rana juz stado dzieci po cda zawala kioski oblegaja

cda kupie tez ja xD

puenta nie wyszla ale tak serio myslalem nad...najglupsza mina??? bylo juz?:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pokaż, że masz w sobie coś z wojownika" (a najlepiej tego "growego") - czyli toporki / katany / łuki / Ak47 w dłooń i cykamy zdjęcia!

Co wy na to? :happy:

(jeśli taki pomysł już był - wybaczcie, za dużo do czytania dla mnie w tym temacie);

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzą wakacje, więc ja zorganizowałbym konkurs na '' Warjacje w wakacje '' czyli na to aby przysyłać zdjęcia lub filmiki ze zwariowanymi pomysłami na zajęcia podczas wakacji.

Jeśli ten pomysł już padł to trudno, ale i tak myślę że jest to dobry temat.

Warjacje w wakacje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może "Grasz? To pokaż na czym vol2" - w konkursie brałyby udział fotki komputerów, ale w takim sensie, że pokazywalibyśmy obudowy i ich wnętrza (np. mam fajną obudowę albo tuningowane wnętrze obudowy to pokazuję) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Monster"

oczywiście jak sama nazwa wskazuje konkurso przebierankowe, oczywiście za pomniejszego wojowniczego potwora....

lub

THE MEGA BOOOSSSS of total ZNISZCZENIE and ANIHILACJA....

artystyczna wizja takiegoż właśnie bosa, także jako konkurs kostiumowy z dozwoloną fotoszopką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. może konkurs w którym każdy ma za zadanie upodobnić się do jakiegoś bohatera filmowego. może to być batman czy jakiś brudny Harry. do wyboru do koloru. myślę że jest na tyle bohaterów,że konkurs bedzię ciekawy, i wpłynie spora liczba zgłoszeń. PS prosze o pozytywne rozpatrzenie Mojego pomysłu;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pierwsza moja propozycja została zauważona i już jutro zacznie się głosowanie, następną wymyślę ale nie teraz, gdzieś tak za tydzień, ale mam takie pytanie czy trzy nagrody (zestawy gier) to nie za mało?

Nie dało by się np. nagrodzić 10 osób oczywiście tylko pierwsze dwie + wybrana przez redakcję otrzymałyby po girece, a dla następnych 7 można by było dać np. breloczki z logo CD-Action, albo coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...