Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA ? zgłaszajcie swoje pomysły!

Polecane posty

Konkurs związany z wakacjami i odstawieniem komputera/konsoli na jakiś czas: "co poza graniem" w którym różne dziwne rzeczy by sie fotografowało :P

lub "pokaż co czytasz" bo nie wierze że wszyscy tylko grają lub siedzą na forum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast konkursu foto zrobić, to co jeszcze nie było ocenianie - praca plastyczna na jakiś temat (np. ulubiona gra). Byłyby dozwolone komiksy, obrazki, figurki, obrazy z fotoshopa itp- ale wykonane własnoręcznie - nie tylko przerobiona grafika w fotoshop...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy premierach gier to może coś z Harrego Pottera w końcu jutro premiera ,

lub Ghostbusters: The Video Game (Pokaż jaki z ciebie duch/pogromca duchów) jutro też premiera :V

Najlepiej by zrobić coś dla konsolowców pokaż jak prezentuje się twoja konsola czy coś w tym stylu!

W końcu nei samym PC/Kompem czy też laptopem lub nedbookiem człowiek żyje!

Ja na przykład miałem PS2 i kupiłem Xbox360!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stwórz broń z byle czego (obojętnie jaką może być dystansowa)

2. Napisz wiersz o CDA (opisujący lub zachwalający)

3. Konkurs na faceta najlepiej ubranego w babskie ciuchy lub kobiety ubranej w męskie (dla odważnych)

4. Coś w stylu origami. Kto wykona najzabawniejszą, najciekawszą rzecz z papieru.

5. Najzabawniejsze zastosowanie przyborów szkolnych (póki co, nie są nam potrzebne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...