Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Ukradłem ze sklepu Fallouta 1 i 2 (no dobra, pożyczyłem od kolegi) i mam pytanie: skąd można pobrać jakieś packi, które poprawiają tekstury, czy zmieniają rozdzielczość?

Powodzenia z poprawą tekstur w grze 2d;)

Co do rozdzielczości:

http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php...mp;file_id=1270

Na pewno działa z wersją EN + najnowszy patch oficjalny, bo sam tak używam i obsługuje idealnie nawet rozdzielczości panoramiczne. Do tego jeszcze poprawia rozwalony przez wyższe rozdziałki interfejs, dodając gustowny skórzany pas po bokach. Możesz znaleźć analogiczny do F1.

Jeśli masz wersję PL to jej nie ma pośród oficjalnie obsługiwanych, ale spróbować pewnie nie zaszkodzi. Z drugiej strony - zdecydowanie lepiej grać w wersję oryginalną ze słownikiem niż w PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zibi72w

Polecałbym Fallout Modding Centre,dużo ciekawych rzeczy do F1 i F2.Przyznam,że nie próbowałem ze zmianą rozdzielczości,więc się nie wypowiem,ale wersja Restorian Project no,no.

Moderator Rankin zamieścił nieco materiału o New Vegas szczerze powiem nie zerkam nigdzie,widziałem jedynie kilka fotek i to dość,żeby wiedzieć że kupię kiedy wyjdzie.Mój podziw i szacunek dla każdego maniaka Falloutów rośnie z każdym dniem.Najbardziej przykre,że w tym roku zaliczyłem już wszystkie części i w co ja teraz biedny będę grał?Niemniej jednak cieszy mnie ten mijający niestety urlopik z Falloutami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Some super mutants look similar to the ones in Fallout 3, while others are new. There is e.g. a female super mutant with a 1950s hairstyle who apparently is one of their leaders.

W żadnym do tej pory Falloucie nie widziałem kobiety Supermutanta, więc coś mi to nie ten teges. Na necie też nie znalazłem na ten temat informacji.

Resztę przejrzałem tylko, ale brzmi interesująco.

1. Mistrz konsultuje się z kobietą-supermutkiem w celu konsultacji - potwierdza, że Super Mutki są sterylne. Potem - w 2 - Marcus mówi, że natura robi swoje i po pewnym czasie soki płyną jak należy.

2. W Tacticu można wynająć z jedną lub dwie babki super mutantów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu wydania F3 jakoś nie specjalnie interesowałem wszelkimi nowinkami ze świata i dopiero teraz przypadkowo wpadłem na newsy odnośnie Las Vegas. Panowie, pamiętajmy że Obsidian to chłopaki z dawnego Black Isle. Już sam ten fakt napawa mnie ogromnym optymizmem. A jeżeli dodamy do tego newsy na temat poziomu "hardcore" którego zasad spodziewałem się już w oryginalnym F3 to po prostu sama micha się cieszy. Trzymam kciuki aż mi zsinieją, bo już widzę że LV zmusi mnie w końcu do powrotu na pustkowia od czasu F2. Haaaaalleeeeluyyyahhh!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zibi72w

Według mnie warto kupić.Bardzo dobra gra,dla Ciebie będzie o tyle korzystniej,że za stówkę kupisz grę i dodatki.Główna wada trójki w porównaniu do poprzedników:nie przymrozi Cię aż tak do krzesła(fotela),ale i tak są momenty,że szczena opada.Przynajmniej ja tak miałem.Powinno się Ci spodobać-polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem w końcu F3 i chwilę pograłem. Jedno mnie uderzyło.

Ten przeskok z symbolicznego 2D do szczegółowego 3D - bardzo dziwne uczucie! Wszystkie dialogi mówione oraz wrażenie przestrzeni zderzone z konwencją falloutową (m.in. wybór - gadamy, bijemy, okradamy) - ten przeskok był strasznie gwałtowny.

3D prowokowało efekt inskrpycji kierujący na klimaty filmów postaspo. A tu nagle konwencja falloutowa, jeszcze z 2D!

Niesamowite wrażenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście kiedyś modów do F3 ? Ja mam 1, całkowicie zmieniający gre. Zwiększa pozom trudności, dodaje działanie pancerzy, zmniejsza szybkość lvl (na 9 lvl ukończyłem gre i to mając zaliczone prawie wszystkie poboczne questy), dodaje nowe bronie i stroje, muzyke z F2 i inne bajery. Naprawdę warto zobaczyć, a niedługo dostaniemy wersję 3.0 modu z opisami przedmiotów jak w starych Falloutach, nowymi questami i wieloma innymi rzeczami.

http://hrothgar.pl/topics56/fallout-3-proj...golne-vt752.htm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przycinasz sobie tak o 3/4 fun jaki może dać Ci taka gra jak Fallout 3. Czy Oblivion. Albo Morrowind. F3 i Obli stały się w pełni grywalne dopiero jako obłożyłem ciężko kilkunastoma modami :).

Po raz któryś zareklamuje tu The Cube Experimental jako argument na poparcie mojego toku myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale Vanilla F3 i Oblivion są dla mnie i tak mocno niestabilne (w sensie, na moim sprzęcie). Mody nie robią aż takiej różnicy a pozytywy jakie dają rekompensują co dziesięciominutowe wypady do windowsa :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zibi72w

Jeśli chodzi o mody do Fallout 3 używałem głównie podmieniających tekstury(efektowniejsza śmierć,atrakcyjniejsze kobiece postacie),jeśli chodzi o mody do Obliviona to trochę ich nazbierałem,mam ich(spakowanych) grubo ponad 6 GB.Najfajniejszy jest...dodający worek bez dna(można do niego włożyć nieograniczoną liczbę złomu i rupieci).

Zdrowy69 zagraj koniecznie w dwójkę-poznasz efekt przymarzniętego tyłka do krzesła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zibi72w

Najdziwniejszy jest związany z skrzypcami Agaty(robiłem go tuż przed końcem gry-nieco to komiczne,gdy postać full wypas biegnie po skrzypki).Jedynki tylko dlatego nie poleciłem,gdyż trzeba specyficznego podejścia.Największy kłopot(według mnie oczywiście)polega na trzy cyfrowym liczniku kasy i braku opcji weź wszystko-w dwójce licznik kasy jest większy,ale jak dobrze będziesz zbierać (i kraść-tak,to bardzo ważna czynność w tej grze)to i tego będzie mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że totalnie odbiłem się od Falloutów, a i trzecia część z początku mnie nie oczarowała. Z resztą nie oczarowała mnie wcale- w 3 grało mi się świetnie, ale ta gra była jakaś bez szlifu. A do tego dochodzi jeszcze bardzo krótki wątek główny i niezbyt porywające zakończenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zibi72w

Bartossy jak by Ci to napisać,żeby nie urazić?Do Falloutów trzeba trochę podejścia,dać szanse,prawdziwy smak tych gier poznasz gdy zaliczysz co najmniej dwa-trzy razy(każdą z nich).

Zdrowy69 lubię wkurzać gościa,który leci na Sierrę Pietrowną(nie pamiętam czy dobrze napisałem jej imię i nazwisko-ale to ta wariatka od Q-Coli).

Jeśli chodzi o dwójkę to najchętniej rozwalam wszystkie rodziny mafijne,no i moment kiedy załatwię prezydenta.

W jedynce najlepiej czatuje się mi na złodzieja wody i wymyślanie sposobów śmierci,oczywiście Opiekuna też rozwalam,niech ma drań za swoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go przez przypadek zabiłem :) A sejwa mi się nie chciało wczytywać. :jezyk2:

Tego od Sierry.

Mam pytanko zibi72w. Otóż jak przejść tą misję w unii ?No wież tą z tymi byłymi niewolnikami? :mellow: Bo jak już jestem w centrum handlowym to nikt tam na mnie nie czeka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...