Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje tematów

Polecane posty

Temat który ja zamierzam zaproponować jest... Niszowy. Chodzi mianowicie o gry wydawnictwa Taktyka i Strategia http://www.taktykaistrategia.pl/ . Dla tych, którzy nie mieli jeszcze kontaktu (czyli dla większości) dodam, że są to rozgrywane w różnych systemach planszowe gry strategiczne (najczęściej drugowojenne). Te gry są tak szczegółowo opracowane (zasady i nie tylko), zawierają tyle tabel i modyfikatorów, że mogą być nieprzystępne dla zwykłych graczy. Czy zatem jakiś jeszcze hardkorowiec poprze pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuhajBej -> A czy byłbyś gotowy napisać własną recenzję systemu z opisem i porównaniem z innymi, najpopularniejszymi (wady i zalety)? Byłoby to naprawdę świetne, bo mógłbyś zachęcić innych do pogrania w ten system albo odpowiadać na pytania związane z nim. A kto wie, może dzięki temu znalazłbyś sobie współdyskutanta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehym, w sensie czy ktoś byłby chętny do dyskusji? Ja w sumie tak, choć podręcznika jako takiego nie mam. Interesuję się jednak tym systemem i coś tam można by o nim pogadać, ożywić trochę dział od strony innej niż sesje ;] Ciekawi mnie np. to, jak oceniają tłumaczenie ludzie posiadający polskie wydanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zaproponować karciankę Veto. Właściwie to na razie jeszcze nie gram - rozglądam się w temacie dopiero - ale chcę zacząć i grać z kilkoma kumplami (ew. od czasu do czasu na jakiś event pojechać) i miło byłoby móc pogadać o tym na tym forum :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Moderatorzy !

Proponuje założenie tematu o modelowaniu i malowaniu figurek WHFB, WH 40k, i tak dalej można by tam było zamieszczać zdjęcia zmodyfikowanych lub świetnie pomalowanych przez siebie figurek dawać porady dla początkujących (jakie farby i narzędzia wybrać, jak uzyskać jakiś efekt na figurce itp. ) lub dzielić się ciekawymi spostrzeżeniami z innymi. Jest to fajna sprawa i myśle że ktoś z forum może się tym interesuje a niektóre nawet amatorskie prace zapierają dech w piersiach.

Czy jest możliwość że takie coś zaistnieje ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma szansę jeżeli znajdzie się więcej chętnych... niemniej średnio go widzę :) i już tłumaczę dlaczego. Powód dla mnie jest jeden - równie dobrze o samym modelowaniu w danym systemie można rozmawiać w odpowiednim temacie np. figurki do Warhammera w tym - http://forum.cdaction.pl/Warhammer-Fantasy...tle-t37269.html. Cóż, to tylko moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też tak sobie pomyślałem ale tamten temat jest bardziej do rozmawiania na temat armii i strategii a nie o takich sprawach myślę że to mógłby być fajny pomysł.

@No kurde niech ktoś mnie popsze! :)

Edytowano przez MarcinCallOfCthulhu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zaproponować karciankę Veto. Właściwie to na razie jeszcze nie gram - rozglądam się w temacie dopiero - ale chcę zacząć i grać z kilkoma kumplami (ew. od czasu do czasu na jakiś event pojechać) i miło byłoby móc pogadać o tym na tym forum :trollface:

Drodzy Moderatorzy !

Proponuje założenie tematu o modelowaniu i malowaniu figurek WHFB, WH 40k, i tak dalej można by tam było zamieszczać zdjęcia zmodyfikowanych lub świetnie pomalowanych przez siebie figurek dawać porady dla początkujących (jakie farby i narzędzia wybrać, jak uzyskać jakiś efekt na figurce itp. ) lub dzielić się ciekawymi spostrzeżeniami z innymi. Jest to fajna sprawa i myśle że ktoś z forum może się tym interesuje a niektóre nawet amatorskie prace zapierają dech w piersiach.

Czy jest możliwość że takie coś zaistnieje ??

Popieram obie propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dosc obeznany w temacie Warhammer:Invasion LCG, więc jeśli powstałby temat o tej karciance mogę co-nieco napisać i udzielać porad nowicjuszom.

Mogę także opisywać co jakieś 2-3 dni inną kartę, a takze topowe decki.

Edytowano przez barry15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...