Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Nowy layout CDA 04/09

Polecane posty

Jak dla mnie najważniejsze się nie zmieniło-teksty. Tabelka to tylko ocena i parę plusów i minusów, tak więc jest mniej ważna. Nie mniej jednak również uważam, że jest mało czytelna. Trochę żywsze kolory na pewno by pomogły, bo ta obecna jak na mój gust za ciemna. Oprócz tego wszystko w najlepszym porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cover DVD - tu wita nas początek zmian, który jest najlepszy. Bardzo dobrze wyważone kolory, ramki itp. słowem: aż chce się zatrzymać dłużej w tym dziale :)

Newsy - zmiany jak zmiany, nie przeszkadzają mi absolutnie

No i ramki z ocenami... zgadzam się z kolegami wyżej, są zwyczajnie brzydkie, może to kwestia przyzwyczajenia - ale ogólne wrażenie jest takie sobie...

Podsumowując: Cover DVD - idealna zmiana, Newsy - obojętnie, Ramki - zmienić na poprzednie/inne :sweat:

(Numeru jeszcze dokładnie nie czytałem, więc być może były jeszcze jakieś zmiany, których nie zauważyłem, ale te są chyba najważniejsze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezone nie znaczy dobre. Kto powiedzial, ze trzeba zmieniac layout?

Mi sie nie podoba, zwlaszcza impreza pod nazwa "Ocena Koncowa". Moze to dlatego, ze to moje pierwsze CDA od kilku miesiecy, ale moja reakcja byla raczej chlodna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mi się podoba, choć w sumie tabelkę [?] oceny końcowej można trochę dopracować. Za mało też imo kaszanka odróżnia się od reszty, kolory są teraz prawie identyczne. I jeszcze co do ocen - widzę tam tylko 9 stopni czy jak to się zwie. Ogólnie jednak zmiany imo in plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, skala zaawansowania i plus i minusy przy beta testach. Za to też dziękuję i oby tak dalej (ja bym jeszcze dodał plusy i minusy przy zapowiedziach, aby chociaż troszeczkę "podsumować" zapowiedź, tak, aby można było zobaczyć opinię autora bez wgłębiania się w recenzję.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...