Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Nowy layout CDA 04/09

Polecane posty

Wydaje mi się, że zmiany dobrze zrobią CDA. Pismo powinno ewoluować. Pierwsze skojarzenie po przejrzeniu nowego numeru to ''Wow, ale unowocześnione''. Bardzo fajny wygląd, do tabelki się nie przyczepiam. Mnie ona się podoba. W zapowiedziach mogłoby być coś w stylu ''odczucia, oczekiwania itp. wraz ze wstępną oceną''. Przecież wiadomo, że recenzja wszystko zweryfikuje, ale zawsze jakieś info by było...

Layout CDA: 9/10 i znaczek jakości :thumbsup: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy layout wymiata. Jest bardziej nowocześnie. Fajnie, że pod "za pięć dwunasta" zrobiliście skalę zaawansowania gry oraz plusy i minusy bety. Ogólnie to jest tak :thumbsup: i będzie tak :thumbsup:

Tak już zostanie czy to tylko na urodziny? sorry głupie pytanie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest ta zielona obwódka dookoła cyfry (oceny końcowej). Fajnie podkreśla.

A może w tabeli ''stopień zaawansowania'' zrobić coś w stylu bardzo krótkiego podsumowania betatestera tj. redaktora, takiej opinii, wrażenia o produkcie. wiem, że to wszystko jest w tekście, ale to byłyby dosłownie dwa, trzy słowa. A znając redakcję CDA to na pewno wymyślą coś śmiesznego. Co Wy na taki pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, skala zaawansowania i plus i minusy przy beta testach. Za to też dziękuję i oby tak dalej (ja bym jeszcze dodał plusy i minusy przy zapowiedziach, aby chociaż troszeczkę "podsumować" zapowiedź, tak, aby można było zobaczyć opinię autora bez wgłębiania się w recenzję.).

Nie ma sensu dawac tam plusow/minusow, bo to nie jest podsumowanie gry, tylko obietnic co w niej ma byc, wiec

+ obiecali, ze bedzie dobra grafika

+ i grywalnosc ma byc swietna

+ a muzyka ma powalac

- - nie napisali nic o multi

Plusy i minusy sa wtedy, jak dana gre moglismy "pomacac" sami, chocby we wczesnej becie. To juz wtedy mnie jwiecej widac co moze byc dobre, a co nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj omal nie dostałem zwału serca!!! Tabelka z ocenami w recenzjach to jakaś pomyłka!!! Wiem, że to moje subiektywne odczucie, ale takiego koszmarku dawno nie widziałem! Dla mnie to 0/10. Reszta zmian jest ok, ale powalić to mnie nie powaliły.

P.S.

Zróbcie coś z tą tabelką bo aż muszę przekartkowywać szybko te strony - boję sie, że wypalą mi oczy :) Może zrobicie ankietę, bo widzę, że są różne opinie na tamet tej tabelki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując wszystko ładnie (nawet ramka na oceny przypadła mi do gustu..), ale tez liczyłem na nowy layout gamewalkera.

Hm, tam byly zmiany ale bardzo drobne. Pomyslimy o widoczniejszych.

Wczoraj omal nie dostałem zwału serca!!! Tabelka z ocenami w recenzjach to jakaś pomyłka!!! Wiem, że to moje subiektywne odczucie, ale takiego koszmarku dawno nie widziałem! Dla mnie to 0/10. Reszta zmian jest ok, ale powalić to mnie nie powaliły.

P.S.

Zróbcie coś z tą tabelką bo aż muszę przekartkowywać szybko te strony - boję sie, że wypalą mi oczy :) Może zrobicie ankietę, bo widzę, że są różne opinie na tamet tej tabelki.

Mowilem juz, ze ramki z ocena beda poprawione bo w druku wygladaja jednak inaczej niz na kompie. Poprawimy je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w AR też są zmiany. Może ledwo widoczne, ale ramki są bardziej metaliczne. Poza tym uważam, że warto robić zmiany layoutu. Po prostu każdy kolejny wygląda coraz nowocześniej. I nie wiem o co ludziom chodzi z tą tabelką i szybkim kartkowaniem. U mnie wszystko jest OK, ale to pewnie dlatego, że ściągnąłem sobie Patcha Oczy 3.1.2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest ok, jednak tak jak pozostałym totalnie nie podoba mi się nowa ramka z oceną, ale jak wspomnieliście zostanie to naprawione.

Druga sprawa to to, że jest OK :) Nie mam raczej zastrzeżeń i moim zdaniem tak może być.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem znaczki PEGI nie były wieksze we wcześniejszej wersji? Bo mogły by być ciut wieksze i wtedy wyglądały by lepiej (czyt. byłyby bardziej czytelne).

Rad bym też widziec gampley'e do każdej recenzowanej gry, bo trailerami to z netem ścigać się nie dacie rady.

W nastepnym nr beda zywsze kolory tych "tecz" w stopce - na bank.

A może tak w formie łagodnego przejścia tonalnego zamiast skokowej gradacji. W końcu ocene każdy z cyfry czyta a nie z kolorków.

Hehe i inną skalę od czewieni (wiadomo - gorące!) do brązu (też wiadomo co :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem krótko: bardzo podobają mi się informacje u góry strony przy początku każdej recki. Świetnie, że je rozbudowaliście, dodaliście PEGI i tak dalej. Podoba mi się także pomysł ramek ze stopniem zaawansowania danej bety. Na minus - te nieszczęsne tabelki z ocenami gier. Dla mnie są drastycznie sterylne i takie mniej... przebojowe od poprzednich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Jak zaopatrujecie się na ''Trzy słowa od ojca testującego'' :P Czyli na moją propozycję co do betatestów. Chodzi o post #30. Jeśli uważacie to za głupi pomysł piszcie. To jedynie propozycja.

Byłoby to w ramce stopień zaawansowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Jak zaopatrujecie się na ''Trzy słowa od ojca testującego'' :P Czyli na moją propozycję co do betatestów. Chodzi o post #30. Jeśli uważacie to za głupi pomysł piszcie. To jedynie propozycja.

Byłoby to w ramce stopień zaawansowania.

Przecież całe wrażenia są opisane w recenzji. Nie wiem po co je skracać. Według mnie plusy i minusy + ocena (bądź w przypadku bety stopień zaawansowania) to wystarczające informacje. Do tego jeśli autor recenzji będzie miał dla nas jakieś ciekawe i zabawne przemyślenie na pewno napisze o tym albo w samej recenzji, albo w dodatkowej ramce :] Pomysł zbędny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak byście mi powiedzieli że jest nowy layout to bym nie zauważył. no ale w końcu są oznaczenia pegi... chociaż według mnie wystarczyło by tylko określenie: Tylko dla dorosłych przy niektóych grach, ale rozwiązanie dobre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...