Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Nowy layout CDA 04/09

Polecane posty

Co do układu graficzne widzę, że zmiany nie są wielkie i tom i się podoba. Dzięki tym kosmetycznym zabiegom pismo czyta się jeszcze estetyczniej. A co do betatestów poziom zaawansowania to super pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie poważnie. Własnie porównałem stary layout z nowym i ten obecny jest o niebo lepszy. Poprzedni był taki zbyt delikatny, łagodny. Aktualny jest bardziej agresywny, rzekłbym nawet bardziej "grywalny" :tongue: . Zaczyna przypominać menu gier. Znaczek Pegi też w końcu znalazł dla siebie miejsce (dzięki temu jak mój syn bierze w ręce CDA mogę sprawdzając co czyta zabrać mówiąc "nie masz jeszcze 12 lat" :biggrin: ). Brakuje mi tylko miniaturek okładek gier, ale wszystkim nie dogodzicie. Bardzo dobrym pomysłem są też 'oceny' gier beta, od dawna za nimi patrze. Jednym zdaniem jest lepiej i oby udało Wam się utrzymać wzrost poziomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie poważnie. Własnie porównałem stary layout z nowym i ten obecny jest o niebo lepszy. Poprzedni był taki zbyt delikatny, łagodny. Aktualny jest bardziej agresywny, rzekłbym nawet bardziej "grywalny" :tongue: . Zaczyna przypominać menu gier. Znaczek Pegi też w końcu znalazł dla siebie miejsce (dzięki temu jak mój syn bierze w ręce CDA mogę sprawdzając co czyta zabrać mówiąc "nie masz jeszcze 12 lat" :biggrin: ). Brakuje mi tylko miniaturek okładek gier, ale wszystkim nie dogodzicie. Bardzo dobrym pomysłem są też 'oceny' gier beta, od dawna za nimi patrze. Jednym zdaniem jest lepiej i oby udało Wam się utrzymać wzrost poziomu.

Miniaturki okladek, mowisz? Do przemyslenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogólnie nowy layout może poza znaczkami pegi i poziomem zaawansowania w zapowiedziach to porażka. Stary layout był dużo bardziej elegancki i profesjonalny. Nowa stopka z ocenami kojarzy mi się z jakąś "Cybermychą", albo "Clickiem". Zawsze po CDA było widać, że to jednak pismo branżowe, a nie jakaś tam gazetka, a ta stopka wygląda po prostu głupio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni był taki zbyt delikatny, łagodny. Aktualny jest bardziej agresywny, rzekłbym nawet bardziej "grywalny" :tongue: .
Uważam, że jest dokładnie na odwrót - jeśli chodzi o kolorystykę, nowy layout jest "rozmemłany", stare kolory były bardziej "agresywne".

Brakuje mi tylko miniaturek okładek gier, ale wszystkim nie dogodzicie.
Przecież często jest tak, że gry mają różne wersje okładek, więc nie bardzo chyba da się tak zrobić... :tongue:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się natomiast podoba wszystko oprócz jednego.

Proszę szanownych redaktorów aby nie dawali tak strasznie jaskrawych kolorów stron. Ponieważ gdy czytałem recenzję Dantes Inferno to myślałem że dostanę jakiegoś oczopląsu :D To tylko taka drobna uwaga ale jednak razi w oczy :D

Pozdrawiam !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nowy layout bardzo podoba, choć stary też naprawdę spoko.

Brakuje mi tylko miniaturek okładek gier, ale wszystkim nie dogodzicie.

Dołączam się do prośby :)

Prosba bedzie rozwazana. :)

Na razie w tym CDA zobaczycie poprawione to, co wam najbardziej sie nie podobalo, czyli stopki, a w kolejnym znow troszke dorzezbilismy, z wlasnej inicjatywy i jestem pewien, ze to sie wam sposoba. Co? Nic takiego, przydatny drobiazg w stopce na gorze i fajny akcent na koncu tekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ramka z oceną końcową jest okropna. Ta stara bardziej do mnie przemawiała i była bardziej przejrzysta (chociaż obecna też jest przejrzysta ;)) Ale ogólnie jest ładnie. No... ale ta tabela odpycha :(

Dobry jest pomysł z PEGI. Ogólnie to tyle...

No i mam pomysł co do urodzinowych numerów. Nie lepiej robić takie w layoucie z pierwszych numerów CDA? ;)

To taka moja mała refleksja

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości- po co wam te miniaturki okładek? Pytam, bo nie mogę znaleźć rozsądnego wytłumaczenia dla ich obecności. W sklepie szukacie odpowiedniej gry po okładce czy po tytule? Nie czepiam się, ale jestem ciekawy. :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie te obrazki z pudełkiem z gier - dla mnie by było dobrze, aczkolwiek przeciwnik tej opinii powie, że obrazki te można spokojnie zobaczyć na stronie z reklamą z jakiegoś sklepu internetowego. No nic, niech ktoś jeszcze sie wypowie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze ma się wypowiedzieć? OK! ;) Powiem tyle. Obrazki nie będą mi na pewno przeszkadzały, ale ostatnio redaktorzy narzekali że nie ma miejsca w piśmie więc jak już mają być to niech to będzie jakaś normalna wielkość a nie taka jak znaczka PEGI :) Nawet fajnie będzie pooglądać jak graficznie producenci reklamują swoje tytuły w sklepach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości- po co wam te miniaturki okładek? Pytam, bo nie mogę znaleźć rozsądnego wytłumaczenia dla ich obecności. W sklepie szukacie odpowiedniej gry po okładce czy po tytule? Nie czepiam się, ale jestem ciekawy. :whistling:

Jak to po co?? Jak się już kończy przechodzić grę, to wypada przynajmniej wiedzieć jak wygląda PUDEŁKO, bo na torentach przecież go nie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

:biggrin:

Jeżeli o mnie chodzi to chociażby ze względów estetycznych, a po za tym dana gra będzie mi się ewidentnie kojarzyć z daną okładką i prawdopodobnie rzuci się w sklepie w oczy jako jedna z pierwszych, co może pomóc w poszukiwaniach. Zwłaszcza, że w sklepach często jest taki syf, iż ani gatunkowo ani po wydawcy nie można zlokalizować danego tytułu.

Zapoznaj się z zasadami pisania postów-cytowanie.-mateusz(stefan)

wiem wiem, ale mnie rozśmieszył. Jak byłem młody też byłem głupi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...