Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2009 zawartość

Polecane posty

Jupi jej! Wreszcie po półrocznej suszy kupię CDA(kryzys straszna rzecz, nie stać mnie na małe przyjemności =<) i to w dodatku numer, który współtworzyłem(zaszpanuje se, a co!) =D

Dzięki Ci Yilmaz za wciągnięcie mnie w tą spółkę :P

Co do zawartości, to dość interesująco się zapowiada ^^ Fajnie, że oceny i numery numerów wrócą do Covera ^^ Cóż... Sto lat ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) antologia AR - tozto bedzie jakies 500 stron!! Chryste panie :biggrin: gratuluje wytrwalosci podczas skanowania, a sam juz zacieram raczki - bedzie co czytac, oj bedzie :happy:

Ja na skanowanie tego wszystkiego specialnie wzialem urlop z pracy. Bylo ciezko, skaner jest juz do wywalenia( albo oddam go do serwisu, jeszcze na gwarancji jest:P). Szczesliwym trafem Gofer sie zgodzil na wspolpracę i tak powstal kod.

W sumie to do pełnej kolekcji AR brakuje może z 10 numerów:)

100 lat dla CDA!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to do pełnej kolekcji AR brakuje może z 10 numerów:)

czyli jakies 150 Akszyn-Redakszynow... szacuneczek :cool: a i bym zapomnial o 13 szczesliwych recenzjach... razem z AR to bedzie (mniej-wiecej) rownowartosc 4 numerow CD-Action, i to bez reklam. czaaad :bunny:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer :). Fajnie że jest demko Necrovisiona choć spodziewałem się go nieco wcześniej, a poza tym szacun za okładkę bez gościa/gościówy z bronią :biggrin:. No i Wszystkie ARy... przez was tez rok zawale :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy numerek jest całkiem niezły Tipsomaniak w nowej, może (z tego co wiem) nawet lepszej formie, na coverku demo necrovision, 2 dvd 9 czego chcieć więcej??? ;)

Natomiast w magazynie też wszystko należycie dobrze i na wysokim poziomie, nie będę więcej komentować, żałuję natomiast, że to mój 49 numer cda a nie 50, szkoda fajnie było by mieć 50 swój numer i w dodatku urodzinowy, cóż poczekam do następnego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...numer będzie świetny...naprawdę świetny...najlepszy od...hmm...odkąd zbieram CDA...i to nie przez pełniaki, w które swoją drogą grać nie będe, nie przez zawartość numeru, (świetną zawartość),nie przez naprawdę piękną okładke i nie przez drugą płytę DVD, tylko przez Tipsomaniaka. A dokładniej przez skany AR...To najlepsza rzecz jaką mogliście dać. Chyba czytacie w moich myślach, bo właśnie czegoś takiego oczekiwałem w numerze urodzinowym :icon_mrgreen: I to wszystko za jaką cenę! 16 zł...Numer mógłby kosztować i z 20 zł, a i tak wziąłbym bez zastanowienia....Tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak...

Jestem tu nowy i związku z tym iż nie mam uprawnień do robienia nowych tematów napiszę tutaj.

CDA rządzi!!!

Gry i zawartość pisma OK!

Ale brakuje mi nowych modów, albo gier które wydaliście X lat/miesięcy tamu...

Moglibyście raz do roku zrobić Dodatkowe pismo z najlepszymi grami które daliście w ostatnich miesiącach/latach i kilka najciekawszych recenzji i kawałów, według mnie to dobry pomysł a wy co o tym sądzicie???

Wejdźcie na www.niemamnie.pun.pl

(nie oczekujcie zbyt wiele ale się staram)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta, oj no tak płyty :biggrin: :

Legend: HoG- wypas, grałem w angielskie demo, a ponoć PL dużo lepsze. :woot: :thumbsup:

Overclocked- chętnie, chętnie. :tongue:

BloodRayne 2- rozczarowanie, i to duże. :down:

Dema:

NecroVision może zainstaluję. Niestety demko PQ ściągnąłem niedawno z neta...

Inne:

Fajnie, że kilka gameplayów, no i skany. Kilka pewnie sobie wydrukuję i poczytam na dobranoc.

Podsumowanie:

Zauważalnie lepsze pełniaki :brawa: Jednak rozczarował mnie ostatni, bo spodziewałem się jakiegoś hitu. Ale pozostałe fantastyczne.

Mało dem, mimo dwóch płyt! Liczyłem m.in. na HAWX i Watchmen.

Skany to duży plus.

Zawartości póki co nie komentuję, ale zapowiada się interesująco. Cieszę się też na myśl o dodatkowych tekstach redaktorów.

Tu pytania do pana Smugglera (lub innego redaktora).

Czy druga płyta to wyjątek na urodziny?

Czy te pełne wersje są najlepsze jakie byliście w stanie dać na tę chwilę? Czy coś zostawiliście na specjalny numer?

I dlaczego uważacie BR 2 za najlepszą pełną wersję? Bo premiera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ładnie. Szkoda, że Tipsomaniak na płycie (ale za to na drugiej!) więc wybaczam. Tekstowo może szału nie ma, ale i tak się poczyta (Still Life 2! Yes. :) Nareszcie). Co tu dużo mówić - więcej po kupieniu.

Dobra, no to podsumujmy pełniaki.

Toocony - raczej neeeext, ale dla fana gatunku - gratka. :) Może, może?

Overclocked - thriller psychologiczny? Przygodówka? Łykam bez popitki, IMO najciekawsza gra numeru.

Legend - świeży, nowy hack n slash? Do tego ponoć dobry? Łyyykam. :)

BloodRayne 2 - Polska premiera, to się chwali. Choć poziomem moim zdaniem gorzej od poprzednich pełnych. Kto wie...? W sumie, jako odstresowywacz... Zagram, najwyżej stracę.

IMO najlepszy zestaw ostatnich lat, zróżnicowany gatunkowo (no i nie ma strategii.. znienawidzonego gatunku... ze strategii to tylko CoH). Znowu przygodówka (yay! Na dodatek w moim klimacie!), świeżutki hack n slash i na deser TPP. Liczyłem na Dark Messiaha, ale to by było za pięknie.

IMO (niestety, jak tego nie dodam to zaraz ktoś mnie zjedzie :P) lepszy był tylko zestaw sprzed bodaj dwóch lat - urodzinówka, ten z Enclave (lepsza klimatem od BloodRayne 2), Tomb Raiderem (akurat jestem fanem tej serii... więc 'wygrywa' z Overclockedem o mój czas, jeśli można porównywać te gry w ogóle), Space Empires (potężna średnia ocen, o wiele lepszy pełniak niż tycoony) no i Alone in the Dark - dobra gra, w moim klimacie. :)

Tak czy siak do wtorku, bo świetny numer się szykuje. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak...

Ale brakuje mi nowych modów, albo gier które wydaliście X lat/miesięcy tamu...

Nowe mody sa na biezaco na coverkach, a gry ktore wydalismy X lat temu to na allegro mozesz kupic

Moglibyście raz do roku zrobić Dodatkowe pismo z najlepszymi grami które daliście w ostatnich miesiącach/latach i kilka najciekawszych recenzji i kawałów, według mnie to dobry pomysł a wy co o tym sądzicie???

<<<Ze to bezsensowny pomysl z co najmniej 5 roznych powodow.

Tu pytania do pana Smugglera (lub innego redaktora).

Czy druga płyta to wyjątek na urodziny?

>>>Dowiesz sie za miesiac.

Czy te pełne wersje są najlepsze jakie byliście w stanie dać na tę chwilę?

>>>Na dana chwile tak, ale to nie oznacza, ze nie trafia sie dobre gry w inne miesiace.

I dlaczego uważacie BR 2 za najlepszą pełną wersję? Bo premiera?

Glownie z uwagi na to, ze a) polska premiera, b) ostra laska :) c) lepsza sresnia ocen od Legend.

Ale tak naprawde to uwazamy, ze tym razem dalismy trzy bardzo wyrownane poziomem gry i ciezko wskazac te najlepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA. Na ogolne zyczenie forumowiczow do Zawartosci Cover DVD powrocily oceny z CDA i dane w ktorym nr byla recenzja. Mam nadzieje, ze zadowoleni? :)

Ha i dobrze wyzebrane:) . Recki tez sa spoko ale pelniaki to tragedia co z tego ze 8

ja bym sie cholernie cieszyl jakby takie tragedie trafialy sie nam regularnie co miesiac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat pełnych wersji

BloodRayne 2 - zobaczę co to za gra

Legend: Hand of God PL - pełniak numeru; brawo

Overclocked PL - może zagram

5x Tycoon - zobaczę może któryś mi się spodoba, o ile nie skończy się niespodziewanie w połowie jak Pet Saloon

Jak dla mnie pełniaki świetne po raz pierwszy w tym roku, ale w końcu to numer urodzinowy więc można było się spodziewać.

Okładka zdecydowanie mi się nie podoba - niby numer urodzinowy a na okładce śmierć :yucky:

Oby nie było to prorocze i CDA nie upadł albo ktoś z redakcji nie umarł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer będzie moim zdaniem w pełni godny urodzin :) Czekam na dzień wydania nowego CDA jak mało kiedy. Chętnie przeczytam reckę EndWar i pogram w Legend. Szczególne podziękowania dla redakcji za skany starszych numerów! Będzie okazja zapoznać się z przegapionymi Actionami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo negocjowaliście te pełne wersje? Dużo Was kosztowały? Czy zapewniliście je sobie już wcześniej, a teraz BUM!? Dlaczego tylko 1zł. drożej mimo 2 DVD? Nie żebym narzekał :tongue: .

Pełniaki tragedia??? Dla mnie najlepszy zestaw od czasu Loki, Summer Athletics! Według mnie są na światowym poziomie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, widać że urodzinowy numer :tongue: Pełniaki super,a okładka chyba najlepsza jak do tej pory xD Fajnie by było gdyby od teraz zawsze były 2 płyty mimo większej ceny xD

A jeśli chodzi o te pudełko, to będzie ono takich samych rozmiarów jak poprzednie, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka zdecydowanie mi się nie podoba - niby numer urodzinowy a na okładce śmierć :yucky:

Oby nie było to prorocze i CDA nie upadł albo ktoś z redakcji nie umarł.

Nie smierc tylko duch hitlerowca czy inny demon. :)

Chętnie przeczytam reckę EndWar i pogram w Legend. Szczególne podziękowania dla redakcji za skany starszych numerów! Będzie okazja zapoznać się z przegapionymi Actionami :)

To nie sa skany calych nr tylko wybranych recenzji. Cale za to jest AR z lat `96-2008

Długo negocjowaliście te pełne wersje? Dużo Was kosztowały? Czy zapewniliście je sobie już wcześniej, a teraz BUM!? Dlaczego tylko 1zł. drożej mimo 2 DVD? Nie żebym narzekał :tongue: .

Na te pytanie nie moge odpowiedziec, ale jak ci za tanio to zawsze pare zl extra na adres redakcji mozesz przyslac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...