Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2009 zawartość

Polecane posty

Pod koniec przecieków było "Pełna zapowiedź jutro", więc o co chodzi?

Rozumiem, że wynika to z poważniejszych powodów, niż Wasze lenistwo, no ale mogliście od razu rzec "co jest pięć, co jest dziesięć"? Macie zamiar czymś zaskoczyć nas, konkurencję, czy ktoś powiedział "Nie puścimy teraz, tylko później" i już?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec przecieków było "Pełna zapowiedź jutro", więc o co chodzi?

O to chodzi, ze Ghost nie wiedzial, ze nastepnego dnia nie bedzie zapowiedzi.

czy ktoś powiedział "Nie puścimy teraz, tylko później" i już?

W uproszczeniu tak wlasnie bylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff..piszę z opóźnieniem. Praktycznie numer przeczytany miałem 5 dni po premierze, ale niedawno zainstalowałem (po raz pierwszy odkąd kupuje CDA, czyli od 2 lat :D ) Legenda i musze podziękować za tego pełniaka. Pierwsze moje podejście do H'n'S i od razu udane :P Jabłczyńska rządzi ^^

Zawartość pisma jak zwykle rozbrajająca. Wielki plus za zmiany w szacie graficznej i altenatywny tekst o was (potrzebowałem tego na poprawe humoru :) ).

Terz czeka mna zapowiedź nowego numeru. Do usłyszenia! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nowego numeru nie mam (nie mogę się do kiosku wybrać, dopóki się siorka nie obudzi, bo się jeszcze obudzi jak mnie nie będzie i się przestraszy, albo co), Ale z tego co czytam, zmienili znowu pudełko - to dobrze, moim zdaniem. Tamte były takie... tandetne jakieś, cały czas miałem wrażenie, że mi się zaraz w rękach rozlecą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nowego numeru nie mam (nie mogę się do kiosku wybrać, dopóki się siorka nie obudzi, bo się jeszcze obudzi jak mnie nie będzie i się przestraszy, albo co), Ale z tego co czytam, zmienili znowu pudełko - to dobrze, moim zdaniem. Tamte były takie... tandetne jakieś, cały czas miałem wrażenie, że mi się zaraz w rękach rozlecą.

Podobnie jak ja. Codziennie idę do sklepu i nie ma CDA :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...