Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2009 zawartość

Polecane posty

Dla wszystkich ktorzy nie potrafia odblokowac mamuta w AoC.

1. wchodzicie na http://register.ageofconan.com

2.logujecie sie

3.wybieracie opcje Ulepszenie Abonamentu

4.wpisujecie kod z CDA, zatwierdzacie naciskajac duzy czerwony button ULEPSZ ABONAMENT

5.jezeli nie pomyliliscie kodu i pomyslnie ulepszyliscie abonament mamut jest na waszym koncie

6.wchodzicie do gry, w oknie chatu wpisujecie ta komende "/claim"

dzieki niej mamut oraz torba pojawia sie w waszym inventory

a jezeli chodzi o nowy nr pisma, to jak zwykle jestem zadowolony:)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poszedłem przed chwilą do kiosków czy może po południu dostarczyli, ale też nic.

Z tego co czytałem to dość dużo osób miało podobny problem co ja.

U mnie to samo, tzn egzemplarz swój mam, ale musiałem sie nalatać. W empiku w galerii nie było, w innym empiku też, w paru kioskach też nie było, mówię ocb?, przecież zawsze CD Action było wszędzie u mnie w dzień w którym miało być. W końcu znalazłem w jakimś kiosku. Chyba dostawcy się nie popisali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super numer! Ta okładka jest zarąbista ;) No i Legend: Hand of God! Gratuluję tak udanego numeru! Jedyne co mi nie pasuje to pęknięte pudełko z płytkami :) No ale to nie wasza...

EDIT: No i fajne podsumowanie konsoli przenośnych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem i musze się podzielic swoimi przemyśleniami :

+ BLOODRAYNE 2

świetna okładka płyty:)

"jak nas widzą"

redakcja w krzywym zwierciadle

(jak zwykle) dobre AR

naprawdę dobre DROBNE odświeżenie pisma widać, że nie chcecie zmieniac tego co dobre. Zmiany sa niewielkie ale za to istotne. do nowej stopki tylko trzeba sie bedzie przyzwyczaić.

-

mało recenzji dobrych tytułów ( jak dla mnie ) ( i wiem, że to nie od Was zalezy )

Ogólnie po zapowiedzi Smugglera widziałem WIELE lepszych numerów urodzinowych jednak po obejrzeniu tego juz nie jestem taki pewny. Ciekawe artykuly dobre odswiezenie. Poprostu dobra robota panowie :) i wszystkiego najlepszego z okazji kolejnych urodzin!! trzymajcie tak dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem; cover jest tutaj głównym daniem ;] Bądźmy szczerzy, jakoś specjalnie premier gier nie było to i szczególnych recenzji nie ma (przynajmniej dla mnie). Bloodrayne 2 wymiata :D (a szczególnie z modem :D:D), Legend całkiem przyzwoity, a Overlocked jeszcze nie instalowałem. Ogólnie jestem baaaardzo zadowolony, najlepszy numer odkąd kupuję. Bardzo podoba mi się duża ilość minifelietonów, lubię je :) Okładka genialna, a przy liście "Du ju understund" się dławiłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie w pewien sposob. Niestety musisz miec znajomego ktory ma gre, zainstaluje Ci ja w domu i da klucz trialowy (7dni).

No gdyby ktoś z moich znajomych miał klucz trialowy to bym już dawno z niego skorzystał....

@Edit

Chyba, że któryś z szanownych forumowiczów dysponuje buddy key'em....Byłbym bardzo wdzieczny za udostępnienie go ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wielki szacun dla redakcji! Numer rewelacyjny! No i te 2 płyty :). Pełniaki to i tak rzadko instaluje ale może Legende zobaczę. Tipsomaniak spoko. Trochę nowa szata graficzna też daję radę. Przejrzysta jest. Ten tekst primaaprilisowy też niezły :). Bardzo udany numer. No i sto lat dla CDA!!! :) No i szkoda że nie daliście jakiegoś bona do Guild Wars zamiast do AoC ale trudno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas.... Ale się nachodziłem za nowym CD-A. Na Krzykach, we Wrocławiu dopiero 6 kiosk, a dokładniej sklep, koleś, do pracy przyszedł pijany(sic!) ale numer zakupiłem. Won trawionego alkoholu mnie lekko przerażała, ale zakupiłem. Nawet nie zdążył wyładować go na wystawkę, bo skosiłem już ten nr. No i miał problemy z wydaniem reszty, więc "saloniku" na skrzyżowaniu Hallera z Powstańców Śląskich (przy przystanku 133) nie polecam, chyba, że ktoś lubi hardcore i lubi się nawąchać tego czego akurat napić się nie może :banana:

Ale warto było. Nr bdb. Pełniaki to mnie tam wiszą koło d*py. Co prawda Legend zainstaluję. No i przejrzę te skany. Z samego czasopisma. Hm. TN: Wolfenstein, miło sie czytało, recenzja EndWar jednak mnie lekko przekonała do zakupu gry, mimo, że tylko 7/10. :) Empire już mam, a z recenzją się zgodzę, więc jest ok. Zaskoczył mnie DarkSector, i było to miłe zaskoczenie, niemiło za to wpłynął na mnie tekst o Shellshock 2. No ale, jedynka była bez polotu to i w przypadku dwójki na nic ciekawszego nie było co liczyć.

Co do felietonów, poprę Smuga, i dodam, że jescze denerwuje mnie reklama pewnego leku przeciwbólowego, gdzie nawijają I bum... I bum... I bum... Lub pewien baton, gdzie leci okrzyk KALMEL! no normalnie, chce się rzucić telewizor przez okno, a za nim pilota, może dogoni.

Tak więc podsumowując dziękuję za bardzo dobry numer :) Akurat mam powód by sobie zrobić przerwę w przygotowaniach do matury. Oby tak dalej ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus ode mnie dla Smugglera za dzisiejsze AR. Jest to bez wątpienia najlepsze wydanie tego kącika jakie kiedykolwiek widziałem! Wiele ciekawych/śmiesznych listów z jeszcze ciekawszymi/śmieszniejszymi odpowiedziami. Naprawdę, brawo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Jest to pierwszy numer w tym roku, na którego nie żałuję mojej ciężko zarobionej mamony :biggrin: . Jedyna pełna wersja, którą zainstalowałem to BloodRayne (z modem a jak :biggrin: ). I znalazłem również literówkę na stronie 29 w dziale GRAMY odnośnie gry NFS: SHI(F)T. Jaki?? Ano: "...wszystkie przeciążenia działające na ciało, a ZWASZCZA głowę kierowcy(...)". Hhhhmmm... czyżbyście zjedli literkę i chodziło o ZWŁASZCZA?? No nic :biggrin: ... i tak jak zawsze- dobra robota :thumbsup: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, dlaczego niema twojego zdjęcia numerze? Jak widzę najważniejsi są a ciebie nie :happy:

No jak nie ma, wszystkie zdjecia sa moje, bo ja je robilem.

Wielki plus ode mnie dla Smugglera za dzisiejsze AR. Jest to bez wątpienia najlepsze wydanie tego kącika jakie kiedykolwiek widziałem! Wiele ciekawych/śmiesznych listów z jeszcze ciekawszymi/śmieszniejszymi odpowiedziami. Naprawdę, brawo!

Hm, dziwne troszke. Naturalnie ciesze sie, ze ci sie tak podoba ale IMO bylo sporo lepszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, możliwe, że było wiele lepszych wydań, ale ja swój pierwszy numer CD-A kupiłem w sierpniu 2008 i miom zdaniem jest to najlepszy AR jaki powstał. Przy czytaniu listu zatytułowanego "Du ju understund?" i twojej odpowiedzi na niego wybuchłem śmiechem, co jeszcze nigdy przy CD-A mi się nie zdarzyło.

BTW Dlaczego w numerze nie ma zdjęcia przedstawiającego twoją osobę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, dlaczego niema twojego zdjęcia numerze? Jak widzę najważniejsi są a ciebie nie :happy:

Porządne (bez lekkiej deformacji) zdjęcia redakcji są w numerze 4/04 (także EGM). Oczywiście Smugga nie ma. A numeru 6/98 z innym zdjęciem redakcji na którym może on jest to akurat, jak na złość, nie mam :confused: Od dawna już nie było takiej obsuwy z pojawieniem się CDA w kioskach i to akurat musiał być numer urodzinowy. Smuggler nie patrz tak lekko i nie mów "to tylko jeden dzień zwłoki". Jak ci Polsat wciął tylko jeden odcinek 24 godzin to się strrasznie wkurzyłeś. A to przeciez był tylko jeden odcinek na 24. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...