Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2009 zawartość

Polecane posty

Dzisiaj Ekszyn wychodzi, a u mnie w sklepie go NI MA!

Gdy pytam się sprzedawczyni kiedy będzie (wcześniej mówie, że powinien być dziś) z zakłopotaniem odpowiada: "Różnie przysyłają". Szczęście, że Tata dziś do Głogowa (miasto) jedzie to będe miał swój egzemplarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka wodna, wszyscy już mają tylko nie Ja WRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!! :zly:

Ja mam nowy numer, ale patrzę... i niema tipsomaniaka 0o A w wstępie, było wyraźnie napisane, że takowy powinien być :P

Gdybś umiał (cytuje Ramzela) "czytać ze zrozumieniem" wiedział byś, że jest na CoverDVD, nie mam CDA (jeszcze) a wiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
@Jonathan_Farmer

Jak ty masz takie problemy z pełniaki z CD-A...to współczuje ja nie miałem żadnych ;)

Wszyscy mają zwaloną wersję Rush for Berlin, gdzie nie działa kilka przycisków do uruchamiania zdolności specjalnych jednostek, ale Ty nie. Prezes Nicolas Games specjalnie zjawił się w redakcji CDA, żeby problem wyjaśniać, ale oczywiście Ciebie on nie dotyczy, bo masz wersję cudownie uzdrowioną, inną niż wszyscy.

Niemal (a podejrzewam, że w praktyce wszystkim) wszystkim Broken Sword 4 się nie instaluje z płyty i trzeba przegrywać na dysk twardy, zmieniać nazwę katalogu startowego i ustawiać tryb kompatybilności z Win2000, ale Tobie się instaluje. Cudowne dziecko? Czy po prostu nie instalowałeś tych pełniaków i tak sobie wysysasz z palca małe kłamstewka? (po kiego czorta to nie wiem)

Za to śledząc wątki o pełniakach z tego numeru widzę, że chyba tym razem obejdzie się bez większych problemów. Trzeba poczekać jeszcze z tydzień :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jonathan_Farmer

Jak ty masz takie problemy z pełniaki z CD-A...to współczuje ja nie miałem żadnych ;)

Wszyscy mają zwaloną wersję Rush for Berlin, gdzie nie działa kilka przycisków do uruchamiania zdolności specjalnych jednostek, ale Ty nie. Prezes Nicolas Games specjalnie zjawił się w redakcji CDA, żeby problem wyjaśniać, ale oczywiście Ciebie on nie dotyczy, bo masz wersję cudownie uzdrowioną, inną niż wszyscy.

Niemal (a podejrzewam, że w praktyce wszystkim) wszystkim Broken Sword 4 się nie instaluje z płyty i trzeba przegrywać na dysk twardy, zmieniać nazwę katalogu startowego i ustawiać tryb kompatybilności z Win2000, ale Tobie się instaluje. Cudowne dziecko? Czy po prostu nie instalowałeś tych pełniaków i tak sobie wysysasz z palca małe kłamstewka? (po kiego czorta to nie wiem)

Za to śledząc wątki o pełniakach z tego numeru widzę, że chyba tym razem obejdzie się bez większych problemów. Trzeba poczekać jeszcze z tydzień :cool:

Prezes Nicolasa był w redakcji w innej sprawie, ale że był, to przy okazji pocisnąłem go o ten problem z Rush For Berlin.

Codziennie przypominam mu się też mailowo.

Broken Sword IV. Problem z instalacją z płyty zdarzył się na jednym z 6 komputerów na których testowaliśmy tą grę. Przepraszam siedmiu, bo zapomniałem, że w domu też ją sprawdzałem.

Ponieważ okazało się, że na tym jednym komputerze wystarczyło przegrać pliki na dysk twardy, żeby instalacja zadziałała, taką też wskazówkę zamieściliśmy w piśmie. Generalnie u większości osób gra ta zainstalowała się z płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi odpowie na pytanie jakim cudem mój kolega kupił to CD-A już wczoraj, i to zapewne w godzinach przedpołudniowych? :)

Ktorys z dystrybutorow mial przedwczesny... wysył. :) To, ze premiera jest np. 17, nie oznacza, ze gdzies sie nie trafi wieczorem dnia poprzedniego, a w drugim miejscy rankiem dnia nastepnego. Zycie... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na razie przejrzalem tylko (no, przeczytalem Quake Live i bardzo fajny tekst o redakcji ;)) ale widac, ze nad wyraz udany. Pelniaki super, do tego zeskanowane AR w formie tipsomaniaka, miod cud i orzeszki. Troszke mniej podoba mi sie aktualny wyglad ocen przy recenzjach. tamten wydawal mi sie jednak troche lepszy i bardziej czytelny.

Co do okladki plyty to bardzo fajna, choc duzo bardziej sexy wyglada panna Rayne z pierwszej czesci BloodRayne. Ale tekst "Pier(w)si w Polsce" nadrabia z nawiazka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Prezes Nicolasa był w redakcji w innej sprawie, ale że był, to przy okazji pocisnąłem go o ten problem z Rush For Berlin.

Codziennie przypominam mu się też mailowo.

Mam nadzieję, że coś Ci odpisuje, a nie wrzucił adres do killfile za "spam" :wink: . Z posta w stosownym wątku nie wynikało po cóż on u was był, przyjąłem, że w celu właśnie wyjaśnienia skopanej wersji mastera jaką wam dostarczyli. Ostrzyłem sobie zęby na tę grę i szczerze powiedziawszy trochę się wkurzyłem. Cierpliwie czekam jednak na rozwiązanie problemu. A czy się doczekam(y)... :rolleyes: . Generalnie cieszę się, że nie porzuciłeś do końca tematu, czyli jest nadzieja.

Ponieważ okazało się, że na tym jednym komputerze wystarczyło przegrać pliki na dysk twardy, żeby instalacja zadziałała, taką też wskazówkę zamieściliśmy w piśmie. Generalnie u większości osób gra ta zainstalowała się z płyty.

Rozumiem, ale po ukazaniu się CDA skala problemu wykroczyła poza ten jeden feralny, redakcyjny komputer. Dzięki Bogu za forum i ludzką kreatywność :rolleyes: . Rozumiem też, że ciężko testować grę na kilkudziesięciu komputerach i że akurat na redakcyjnych poszła dość gładko. Akurat u mnie też zdecydowana większość gier z pism (w tym również z CDA) działa bezproblemowo.

Po prostu zgromadzenie się dwóch błędów w grach z poprzedniego numeru nastroiło mnie nieco nieufnie do tytułów z covera i obecnie wolę już poczekać na odzew czytelników, którzy mają za sobą instalację i odpalili grę.

A mój post raczej dotyczył tego, że użytkownikowi z cytowanego posta takie RfB działa bez problemu, choć wszyscy wiedzą, że nie działa poprawnie, bo nie może. Mógłby przynajmniej nie wprowadzać w błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...