Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2009 zawartość

Polecane posty

To prawda. Pierwszysch recenzji nie można rozczytać. Szkoda. Mam jeszcze pytanie. Czy w recenzji Tomb Raider jest wystawiona ocena dla tej gry? Nie mogę się jej dopatrzeć. No a Unreal 10/10. Jeśli nie był jeszcze w CDA to może zagości. Fajnie by było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Pierwszysch recenzji nie można rozczytać. Szkoda. Mam jeszcze pytanie. Czy w recenzji Tomb Raider jest wystawiona ocena dla tej gry? Nie mogę się jej dopatrzeć. No a Unreal 10/10. Jeśli nie był jeszcze w CDA to może zagości. Fajnie by było.

Chyba wtedy nie bylo jeszcze ocen? Nie pamietam... sprawdze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer ? fajny jak zawsze ?. Czyli wiele się nie zmieniło ?

Tylko u mnie w Łodzi pojawiają się problemy z dostaniem czasopisma. Zlazłem po pracy ze 4 kioski i słyszałem jak za PRL ?nie ma? lub ?już nie ma?. Dopiero za 5 razem udało mi się go dorwać w swoje łapki, więc jestem szczęśliwym posiadaczem.

No i nie ma co ? na gwiazdkę zażyczę sobie prenumeratę ?

Pozdrowionka dla teamu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast tego bonus kodu z mamutem do AoC dalibyście do innej gry gdzie ludzie mają grę ale dla tego ze nie musza płacić co miech pięć dych na miech bo to się mija z celem. :) Może do Dawn of War 2? To ma większy wachlarz rozwoju pod tym względem. Są bonus kody (preorder) i darmowe i ma być ich więcej dodatkowe uzbrojenie i shematy na multi i co najważniejsze nie ma tej gry byle odsetek ludzi niż burszuje którym nie szkoda kasy walić na miesięczną grę itp :) To tylko moja sugestia bo np: ja z tego kodu nie skorzystam dla tego ze gry nie mam a jak kupie to będę musiał w nią grać na wariata i płacić za miech rozgrywki. AoC to fajna gra ale tekie upominki trafią zaledwie do kilku procent czytelników. Pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paindemonium - kurczak, czy ty kiedykolwiek burszuju pobierałeś w szkole naukę języka polskiego? Nie mam zielonego pojęcia coś ty wyskrobał. Ogólnie rozumiem, że jesteś zły, że z mamuta skorzystają inni ale niestety nie ty...

Co do magazynu. Tak jak przypuszczałem. BR nie pogram, przy legendzie chwilę pewnie spędzę od czasu do czasu skupiając się na overlocked. Zawartość pisma - recenzje do kitu, nic ciekawego dla mnie się nie znalazło - nawet Wolfenstein mnie zawiódł. Natomiast reszta...miodzio. Nowy wygląd (nie layout, nie design ale swojski wygląd) jest bardzo ciekawy i lepszy od poprzedniego, choć zgodzę się, że tabelka z oceną troszkę na czytelności straciła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mógł Cie zawieść Wolfenstein skoro nie było recenzji tylko zapowiedź? Owszem, zapowiedź dużo mówi, ale przecież producenci nie wyciągają wszystkich "asów" odrazu.

Mi numer się podoba, fajne recenzje i zapowiedzi. Overclockeda zainstalowałem, ale chyba mnie nie wciągnie. Jeszcze sobie coś z covera pewnie zainstaluje. Co do layoutu to mi się bardzo podoba. Jest taki nowoczesny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiódł mnie ponieważ już widać, że będzie to kolejna gra na popołudnie, a nie prawdziwy wolf. Inna rzecz, że przemawia przeze mnie pamięć do wolfa3D :) W ogóle jakoś ostatnio fajnych FPP nie ma jak dla mnie...wszystko takie...albo za krótkie (call of duty) albo mdłe (far cry). Ale już nie będę poruszał tego tematu bo nie ten dział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kraven2000 to tylko sugestia z językiem to mi tu nie wyjezdzaj i sam spadaj do szkoły ok? Może i by mi się chciało patrzeć na ortografię i przecinki ale wystarczy mi to na licencjacie gdzie już mam wystarczająco roboty pod tym względem. Piszę szybko i basta. Jeszcze raz powtórzę to tylko sugestia bo taki bonusik to skorzysta tylko garstka zapaleńców co nie mają z kasą robić. Pomysł fajny ze strony redakcji ale nie trafiony do większości czytelników. Na pewno dla tego bonusa będę biegł po Conana za stówkę by potem co miech sypać 50 zeli :) Troszkę mija się z celem. Ale pomysł fajny i mam nadzieję ze będzie więcej takich bonusów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo glownie o objetosc plikow, choc tutaj troszke faktycznie przegieto w druga strone. No coz, nastepnym razem jak bedziemy takie cos majstrowac, bedziemy juz mniej "oszczedni".

Hehe no tak 2xDVD i oszczędzać miejsce trzeba. Trzeba było podzielić te "tajkuny" na dwie paczki i dawkować stopniowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy zadaję to pytanie w dobrym miejscu, ale...

Czy jest szansa, że w następnym CD-A znajdzie się ten mod do Medievala 2, o którym pisaliści w tym modulatorze? Bardzo by się przydał, ale jest ciut duży i nie mam go przez to za bardzo jak ściągnąć.

I drugie pytanie. Chodzi o list pt: "Do ju understund", a konkretnie o fragment odpowiedzi Smugglera:

"...spadnie na ciebie takie wielkie pudło. Przykro mi."

Ten fragment nie raz przewinął się przez strony CD-A, ale jeśli się nie mylę to wziął się on z pewnego opowiadania o tytule, bodajże "Majstersztyks", z pewnego Na luzie. Dobrze mi się zdaje, że to stamtąd pochodzi? Co jest w tym fragmencie takiego, że tak często (według mnie) go używacie? Żeby nie było to tekst jak i opowiadanie są/były kapitalne (dowodem jest to, że jeszcze o nich pamiętam. :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paindemonium- przeczytaj swój post nie tylko pod kątem ortografii ale przede wszystkim stylu i ogólnie "czytelności" wypowiedzi. Przykro mi, ale nie da się tego przeczytać normalnie, trzeba sporo się zastanawiać co autor miał na myśli. Jeśli chodzi o licencjat, gratuluję! Nie robi to na mnie co prawda wrażenia (już nie), ale gratuluję :) Tylko pamiętaj, że tytuł zawodowy (jak i każdy inny) nie daje ci prawa do uważania się za kogoś lepszego. Tak naprawdę, nakłada on na Ciebie dodatkowo obowiązek do chociażby, poprawnego używania języka ojczystego nawet w sytuacji "kiedy mi się nie chce lub mi się śpieszy". Peace and se..love :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom..większość numeru już przeczytana, więc czas wydać opinię...

Po pierwsze-zmiany w wyglądzie.Ogólnie w większości poprawiło się na lepsze, jednak nie podobają mi się nowe wersje tabelek z ocenami. Poprzednie były po prostu ładniejsze :icon_mrgreen:

Po drugie-recenzje...Coś cienko w tym miesiącu...ani jedna recenzja mnie nie zaciekawiła. Nawet kasznaka w tym miesiącu jakaś taka nieciekawa...

Po trzecie-okładka. W tym roku jak na razie zdecydowanie najlepsza.

Tyle

EDIT

Chodziło mi o to że recenzja nieciekawa napisana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, za ten numer to się wam należą brawa, dwie przyzwoite gry (w tym overclocked bardziej niż przyzwoity ) i to w miarę nowe (Legend wyszedł bardzo niedawno temu). Nie no normalnie jestem pod ogromnym wrażeniem. :D Zawartość pisma też może być, rozbawiła mnie zato strona 93 hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 7 recenzji, artykuł o przenośnych konsolkach oraz tekst Sumggler'a na temat aparatów i nie będzie co czytać.

Mam tylko pytanie do redaktorów (albo tylko do QN'IK'a). Czy mi się wydawało czy ktoś jeszcze prócz Qn'ika był w siedzibie Raven? Coś mi tak wyglądało, jakby ktoś jeszcze tam był. Ogólnie poza tym numer świetny, ale najbardziej spodobał mi się właśnie ten materiał.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...