Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2009 zawartość

Polecane posty

No musze stwierdzic ze dawno tak świetnego Cd-action nie było ;D Najlepszy oczywiście spisek redakcji. Potwierdza to że naprawdę jesteście tam świetnymi kumplami ;] I mam nadzieje że redaktor naczelny zbytnio się nie zdenerwował ;]

Na pewno byl ZDZIWIONY. Z mina srednia.

PS. Allora naprawdę nikt nie lubie ?? ;D

Te teksty czytac trzeba "na odwrot"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś chyba taki skan pierwszego numer, mam kilka starszych nr, m.in. nr 2,4 itd fajnie sie czyta, fajnie jakby na coverku cos takiego dali jak ten pierwszy, dla mnie bomba, myśli że młodsi ( i nie tylko czytelnicy) też by sie zainteresowali :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym bardzo, ale to bardzo podziękować za ten tekst o zabezpieczeniach anty pirackich i całej tej konieczności rejestracji gry i w ogóle (wybaczcie, ale po prostu nie pamiętam jego tytułu). Bardzo dobrze, że sprawa jest na tyle głośna, że ktoś o niej napisał. Co prawda to wciąż niewiele, ale mam nadzieję, ten głos protestu skierowany w stronę zabezpieczeń nie będzie jedynym. Tak trzymać!!!

No i teraz już na 100% wiadomo, że Smuggler to Ghost, chyba że to jakaś podpucha była. ;)

PS. Czy ktoś oprócz mnie zajrzał do freewaerwów i zainstalował Phun? Na początku sądziłem, że będę grał w każdego pełniaka po kolei, ale jak dosiadłem się do Phuna to nie ruszyłem jeszcze niczego innego! To jest kapitalne. :D Udało mi się nawet stworzyć dość zaawansowanego manekina udającego człowieka. Fajna kukła, na której można się wyżyć, teraz kończę mu robić samochód. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) No i teraz już na 100% wiadomo, że Smuggler to Ghost, chyba że to jakaś podpucha była. ;) (...)
Raczej nie, bo oznaczałoby to, że Ghost i Smuggler to multikonta, a zakładanie multikont jest niedozwolone na forum. Osobiście myślę, że Smuggler to... po prostu Smuggler., nikt inny :).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jeszcze rozwalił ostatni list w AR o piractwie i rysunek Lenca do niego. :biggrin: No właśnie tak trzeba to zrobić :biggrin: Co do skanów wszystkich nr CDA to niezły pomysł (Choć ja mam prawie wszystkie :tongue: ) Tylko kto to zrobi skoro Goofrowi skaner się zepsuł? :smile: W numerze 4/08 (150) były skany nr 1,50,100.

P.S. Potwierdzam że Legend nie wymaga shaderów 3.0. Ja mam Radeona HD Pro 2600 a on takich bajerów nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 8azyliszek.

Heh prawie robi wielką różnicę!;) skoro masz prawie wszystkie to może jeśli masz skaner zgłoś sie na ochotnika do redakcji jako kierownik nowego działu na coverku hehe

Fajnie jakby ktoś z redakcji mógł się na temat tego pomysłu wypowiedzieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo oznaczałoby to, że Ghost i Smuggler to multikonta, a zakładanie multikont jest niedozwolone na forum. Osobiście myślę, że Smuggler to... po prostu Smuggler., nikt inny :).

Wiesz... admin może więcej niż taki zwykły forumowicz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie udało mi się kupić nowy numer :). Wczoraj miałem z tym problemy, w moim mieście niestety nigdzie nie było, ale na szczęście dzisiaj jest już ok. Do numeru jeszcze nie zaglądałem, więc nie mogę go ocenić choć strasznie ciekawi mnie temat numeru oraz zapowiedź Street Fightera IV! Zajrzałem za to na płytę do Tipsomaniaka. Fajnie, że daliście te stare recenzje. Co prawda mam wszystkie numery od marca 1997 do czerwca 2001, więc 5 z tych recenzji już znałem, ale resztę z nich na pewno zaraz przeczytam :). Najbardziej interesuje mnie recenzja Wiedźmina i pierwszego TR.

P.S. Okładka wymiata, ale okładka od płyty jest jeszcze lepsza :devil: :chytry:

P.P.S. Zerknąłem na ceny gier w tych starych recenzjach i naprawdę dziwię się teraz czemu ludzie obecnie narzekają na ceny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 8azyliszek.

Heh prawie robi wielką różnicę!;) skoro masz prawie wszystkie to może jeśli masz skaner zgłoś sie na ochotnika do redakcji jako kierownik nowego działu na coverku hehe

Fajnie jakby ktoś z redakcji mógł się na temat tego pomysłu wypowiedzieć...

Masz rację, ja mógłbym zacząć, choć myślałem żeby to rozłożyć na 12 osób (po jednym roku).Ale do końca maja muszę napisać pracę magisterską a jeszcze nie zacząłem :confused: No i czy redakcja chciałaby publikować moje skany na stronie hmmm.... Ale mogę obiecać że od czerwca zacznę skanować moje CDA.O kurczę nie wyślę próbki skanu, bo mój limit na załączniki wykorzystałem dając tapetę z J.Jabłczyńską z Legend:HoG.Jak go odnowić??? Ktoś wie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... admin może więcej niż taki zwykły forumowicz. :)

No jasne, że może więcej, ale zsumuj sobie posty Ghosta i Smugglera - kto tyle wyrobi?

A jeszcze: Która z gier na coverze zajmuje te 7 GIGA? Z układy na płykach wynikałoby, że to Overclocked...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nowego CD-A. Tak jak pisałem wcześniej świetna okładka ( pisma ) a od płyty też choć mało brakowało a by mama zobaczyła i kłopoty by były ( uratowała mnie srebrna folia ). Właśnie przejrzałem kartki i jest OK. Płyta też spoko.

Moja ocena: 9+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO nowy layout ssie - mi sie naprawde nie podoba - zbyt podobny do śvisty - wg mnie porażka prosze wróćcie do starego

a co do całej reszty to supcio - swietny numer

a i dostawca - tez wczoraj z godzine chodziłem po bydgoszczy w poszukiwaniu ukochanego akszyna - w 99% kiosków nie było - byłyu albo stare numery ale wogóle - w jednym pani powiedziała że już wyprzadała - pierwszy raz tak szybko jej zszedł. Kupiłem w pasmanteri tylko tam mieli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkim!! jestem tutaj nowy i post to mój pierwszy, więc przywitam się tutaj!! (ocieplarni żadnej nie zauważyłem również) ED wita Was również :D hio hio.

dobra teraz na temat - numer nabyłem już wczoraj, przejrzałem "na szybko" jak na razie. temat numeru przeczytałem... ciekawe czy Wolf nowy będzie przełomowy... cóż... wygląda na to że nie... motyw z "welonem" trochę taki... stary... z soul riverem mi się kojarzy... a to już gra, no powoli 10 letnia... dobrze ale wracając do tematu. jak na razie najbardziej zaintrygowała mnie gierka "the path" - głównie ze względu na jej oryginalność... dalej bionic comando... ostrzę sobie pazury również na Street fightera... zaraz sobie przeczytam game walkera (zwykle to od niego zaczynam lekturę całego cda... no ale tym razem inaczej się potoczyło... dalej - zdziwił mnie fakt że jest tylko jedna mega długa recenzja. ominę ją raczej, bo strategii nie lubię - tak chyba zacznę od kaszanki - bliski jest ten dział memu sercu :) hio hio dalej jeszcze się nie zagłębiałem. poczytam dzić.

co do dvd to bardzo dobra rzecz że są 2 krążki. pełniaki i tak mi nie ruszą :) hio hio no ale nic z tym nie zrobię... przejrzałem na samym początku fotki Smugglera, action maga i chyba na chwilę obecną to wszystko - czasu nie miałem :)

ogólnie numer ciekawy - największy plus (jak na razie) dużo zapowiedzi, ciekawych dodać trzeba. no i 2xDVD :D

pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego layoutu- mógłby być odprobinkę jaśniejszy- zwłaszcza na tych "tabelkach" na krańcu strony- po prostu gdy będę chciał jakąś konkretną recezję znaleźć, nie znajdę jej, bo tytułu nie będę widział. :) A w tabelce z ocenami, kolory ocen cząstkowych mogłyby być odrobinę żywsze.

Bardzo cieszę się, że zawitał dział "publicystyka", jednakże byłbym bardziej zadowolony, gdyby nie było związany tylko z graniem i mógłby być "współtworzony" również przez innych- czytelników, ale już w takich "bojach" wprawionych, chyba wiadomo o co chodzi. :) Bardzo podobał mi sie tekst Marcina Przybyłka- daje trochę do pomyślenia. Reszta też jest w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to pytanie już było, ale, czyżby CDA wprowadziło dziewięciostopniową skalę ocen? Bo w nowej stopce "tęcza" ma tylko 9... chmmm... pól, podziałek, czy jak to określić. A tak nawiasem - fajnie, że w tych 13 najważniejszych tekstach dodaliście nadprogramowo recenzję Another World (edycji z 2007 roku). A nowy laylout fajny, wszędzie kosmetyczne zmiany ("trójwymiarowe" AR), fajnie, że wprowadziliście ograniczenia wiekowe PEGI. (To mój pomysł był, więc miło pomyśleć, że przyczyniłem się do rozwoju CDA :biggrin: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zakupiłem już wczoraj, ale nie miałem czasu żeby opisać wrażenia ;)

Numer zacny, świetne recki i zapowiedzi, bardzo ładny nowy layout, fenomenalne pełniaki, dwie płyty DVD no i Antologia AR. Szkoda tylko, że w tej Antologii brakuje dwóch AR (zamiast tekstu jest obraz z ręką).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co tylko pobieżnie przejżałem... znów mamy jakiś przypływ inteligencji bo ani ponopticum ani żadnego Frustrat Zona... nudy w AR ogólnie :P. Ale dzięki wam mam Blood Rayne 2 (jedynka bardzo mi się podobała, czuję styl bohaterki xD) a i recenzje ciekawe. Marcin Przybyłek to jeden z moich ulubionych autorów więc tym bardziej się cieszę, że coś na waszych łamach spłodził :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nowy layout.... Mi się spodobał, tylko ciekawe, jak wygląda przy całej dyszce, bo nie zauważyłem tej 10-tej belki...

Hym, szkoda, że w najnowszym numerze nie ma tekstu Elda, bo jest on rewelacyjny, Eld napisał w nim dogłębnie o swoich przeżyciach w CD-A, z jajem i udowodnił, że pisze naprawdę świetne artykuły. Przy czym życzę mu, aby dalej tak mu się układało z CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a ja mam pytanko odnosnie konkursu na frontside napisane jest jak wol jedyne co mozna wykozystac jest logo CDACTION...

Szkopul w tym ze za ni w cholere tego loga znalezc nie moge w zadowalajacej rozdzialce... wszystko 212x50 itp itd czy jak ktos ma wieksza rozdzialke mogl by podeslac na wolfclub23@o2.pl ?? a jak bedzie renderek to bosko ucaluje i przytule.

A odpowiedzi na temat google twoj przyjaciel to wlasnie w google jest wszystko marne ;/

Dzieki wielkie za odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...