Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2009 zawartość

Polecane posty

Miałem już tu nie pisać, bo stwierdziłem, że nie będę ponownie 'zaśmiecał' tematu, ale jednak muszę. Po przeczytaniu numeru stwierdzam, że jest on świetny! 9+/10 ode mnie jeśli już mamy się bawić w ocenianie xD. Wciągnął mnie tak, że naprawdę mało stron pozostało nieprzeczytanych. Robiło się to nieco wkurzające xD. Przeczytałem kilka zapowiedzi, miałem nadzieję, że przez następne kilka stron już nic mnie nie zainteresuje, gdyż chciałem się zabrać za czytanie zapowiedzi nowego Street Fightera, przewracam stronę, a tu nagle mi nowy NFS wyskakuje. I Still Life 2 i Dante's Inferno, a po jeszcze kilku zapowiedziach jak na złość temat numeru i jeszcze Quake Live. Miałem wrażenie, że nie dotrę dzisiaj do tej zapowiedzi SFIV xD. Podoba mi się nowa ramka "Stopień Zainteresowania". A nowy Layout nie różni się aż tak bardzo od poprzedniego, by można było narzekać ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się znowu poskarżyć na pudełka. Na forum publicznym a nie do redakcji (chociaż do niej też, o zmianę), bo jest problem i ciekawy jestem czy tylko w moim przypadku... Polega on na tym, że po zakupie każdego kolejnego numeru CD-Action (od początku gdy dajecie te duże pudełka) po otworzeniu magicznego "worka", "folii", "koperty" czy jak kolwiek inaczej to nazwać, wysypuje mi się masa połamanego plastiku - okazuje się że pochodzi on z pudełek dołączanych do CDA. Nie inaczej było dzisiaj, zadowolony z najnowszego numeru CD-Action w swoich rękach, po rozpakowaniu po raz kolejny dostałem wkur*** gdy ze środka wyleciała masa plastiku, pudełko nie zamyka się a płyty nie trzymają się trayów (mają połamane wewnątrz ząbki). Pismo jest już z entego punku sprzedaży (to jest chyba już 4 kiosk). Każde z tych dużych pudełek non stop jest połamane, z tymi małymi nie było tego problemu, gdzie teraz mam z tym iść? Do kiosku? Do redakcji? Mam zawracać głowę "tylko" pudełkiem? Ale może i aż, bo płacąc te 14,99zł/15,99zł trafia mi się zawsze masa pogiętego plasitku, jak z odzysku... gdy tym czasem inny czytelnik za tą samą cenę ma wszystko jak należy :/ Zmieńcie dostawce pudełek na jakieś trwalsze, bo te obecne są tandetne... I nawet jeśli winą jest "złe traktowanie" CDA przez kioskarzy/sprzedawców to i tak nie da się tego zmienić, bo CDA trafia do "wora" razem innymi "czasopismami" bez dodatków, gdzie nikogo nie obchodzi fakt, że są dołaczane do niego płyty (w przeciwieństwie do dodatków do dzienników jak wyborcza, dziennik, rzeczpospolita itd. gdzie o dodatki kioskarze dbają i nie sa one połamane). Musicie dać wzmocnioną wersję pudełek, bo na chwilę obecną w zasadzie już powinienem zgłosić czterokrotną reklamację :/ Tak, najważniejsze jest pismo, ale nie mniej ważne są jednak płyty które do niego dołączacie - to jest, jak się to ładnie nazywa, integralna część całego czasopisma i psuje jego markę i wizerunek tandetnym szmelcem (jakim są nowe pudełka) zamiast zabezpieczającym płyty to jeszcze je rysującym, piszę o tym któryś raz z kolei :/

Pomysł 2 DVD jest pomysłem w 10, było by miło abyście przy tym zostali. To tyle jesli chodzi o techniczne aspekty CDA, odnośnie zawartości samego pisma się nie wypowiadam, bo trzymam je w rękach od kilkunastu minut, ale już widzę że jest sporo ciekawych tematów do poczytania - do treści jednak jeszcze wrócę, jak już ją pochłonę :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przeglądam sobie GameWalkera i nasuwa mi się pytanie: jak to w końcu jest z tymi przekleństwami? "Fuckin'" na wykropkowanie nie zasługuje a "motherfucker(s)" już tak? No i tak naprawdę czym się różni "fucking" od "pierdolony"? Imho zasłanianie się językiem obcym jest nieco naiwne... Zresztą, kropkowanie też... Więc ze swej strony proponuję, jeśli już używamy/cie takich słów na łamach CDA, to kropkować je (bądź nie) konsekwentnie. A najlepiej nie kropkować wcale. No, w zasadzie to najlepiej nie używać ich wcale - to, że takie słowa doskonale zna przeciętny gimnazjalista nie znaczy wcale, że używanie ich w piśmie jest ok...

Żeby nie było: wcale nie jestem święty, przeklinam, wulgaryzmy używane z umiarem mnie jako tako nie rażą, ale apeluję o nie robienie ze stron CDA rynsztoka.

Żeby nie było2: wiem, że regulamin FA zabrania używania wulgaryzmów, ale uznałem, że głupotą byłoby je tu gwiazdkować. Jeśli władza uważa inaczej proszę o zedytowanie posta i przepraszam za kłopot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podba mi się ten numer. Zawartość, płyta na plus. :thumbsup: Layout "udany", rubryczki z ocenami też... może niektórzy mają rację, że są za jasne, ale w ostateczności się przyzwyczaicie :biggrin:

Ciągle nie potrafię jednak przeboleć tego, iż Tipsomaniak nie jest w formie książeczki, ale nie narzekam. Warto było wydać te 15,99. Jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił, to powinien jak najszybciej biec z portfelem do sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem przedstawicielem społeczności wolfteam.pl i najpopularniejszego serwera Enemy Territory. Jestem zawiedziony tak małą ilością tekstu o nowym Wolfenstein. Żadnych screenów z gry, tylko te, które są ogólnie dostępne. Parę ciekawostek jedynie dodanych, a tak poza tym strasznie mało. Oczywiście dziękujemy za tą porcję materiału, ale jednak jako temat numeru i okładki oczekuje się czegoś więcej...Nie powiecie mi, że po to taki kawał pojechaliście, żeby napisać te 4 strony i zapodać parę screenów....Nie bądźmy tacy skąpi i podzielcie się czymś, może demkiem? Wtedy mógłbym zrobić o wiele większą recenzję :>. Bardzo proszę o jakieś dodatkowe informacje / materiały.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martin25 zobacz adres www gry, a nawet spróbuj wejść na niego :) Czytając reckę dziwiłem się jak autorzy gry skombinowali licencję na teletubisie i wielkiego ptaka :) poza tym na samej górze jest napisane, że gra ma multi a w minusach jest brak multi z czego można wywnioskować, że autor recki w grę nie grał bo gra nie ... :) Do tego ?opyright na dole strony i wujek google milczy na jej temat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przeglądam sobie GameWalkera i nasuwa mi się pytanie: jak to w końcu jest z tymi przekleństwami? "Fuckin'" na wykropkowanie nie zasługuje a "motherfucker(s)" już tak? No i tak naprawdę czym się różni "fucking" od "pierdolony"? Imho zasłanianie się językiem obcym jest nieco naiwne... Zresztą, kropkowanie też... Więc ze swej strony proponuję, jeśli już używamy/cie takich słów na łamach CDA, to kropkować je (bądź nie) konsekwentnie. A najlepiej nie kropkować wcale. No, w zasadzie to najlepiej nie używać ich wcale - to, że takie słowa doskonale zna przeciętny gimnazjalista nie znaczy wcale, że używanie ich w piśmie jest ok...

No co poradze, nie jest to logiczne ale jakos w TV tez nieraz wypikuja k*** w dialogach a "fucki" nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się nowa ramka "Stopień Zainteresowania"

Redakcja i bliscy jej ludzie m. in w mojej osobie stanowczo dementują. Rameczka nazywa się "stopień zaawansowania". Dziękuję ;)

Ajj... Tak to jest gdy się pisze post i nie myśli xD. Ale to dlatego, że na jednej z poprzednich stron(dokładniej na stronie 15, sprawdziłem xD) ktoś nazwał tą ramkę "Stopień zainteresowania", a to było zanim przeczytałem nowy numer i jakoś taka nazwa mi się 'zakodowała' w głowie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem przedstawicielem społeczności wolfteam.pl i najpopularniejszego serwera Enemy Territory. Jestem zawiedziony tak małą ilością tekstu o nowym Wolfenstein. Żadnych screenów z gry, tylko te, które są ogólnie dostępne.

Pretensje do tworcow, bo to oni decydowali ile i co pokazac. Nie ma ta, ze ktos dostal te screeny albo wiecej informacji, a my nie.

Nie powiecie mi, że po to taki kawał pojechaliście, żeby napisać te 4 strony i zapodać parę screenów...

Jakbys czytal CDA towiedzialbys, ze w poprzednim nr byl tekst o innuch grach z Raven. Wolf byl tylko jedna z tych, ktore prezentowano, ale z powodow embargo na materialy nie mogl pojawic sie w nr 03.

.Nie bądźmy tacy skąpi i podzielcie się czymś, może demkiem? Wtedy mógłbym zrobić o wiele większą recenzję :>. Bardzo proszę o jakieś dodatkowe informacje / materiały.

Powiedz to panom z Raven... Swoja droga tekst chyba zly nie byl, bo skany tych stron wisialy juz na stronie dla maniakow tej gry - teraz juz tylko przeprosiny za naruszenie praw autorskich CDA sie ostaly. Swoja droga jakis palant-redaktor dal je z komentarzem "jak wam szkoda wydawac na CDA pieniadze"... Pier#^&& Robin Hood. Naprawde byl bliski tego, zeby do sadu trafic. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co poradze, nie jest to logiczne ale jakos w TV tez nieraz wypikuja k*** w dialogach a "fucki" nie.

Hm, to kto odpowiada za takie "cenzurowanie" przekleństw? Ponadto porównanie do tv (zwłaszcza polskiej) to nie jest dobry pomysł...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiecie mi, że po to taki kawał pojechaliście, żeby napisać te 4 strony i zapodać parę screenów...

Jakbys czytal CDA towiedzialbys, ze w poprzednim nr byl tekst o innuch grach z Raven. Wolf byl tylko jedna z tych, ktore prezentowano, ale z powodow embargo na materialy nie mogl pojawic sie w nr 03.

No i jeszcze na płycie w bonusach do zobaczenia jest całe 14 minut relacji ze studia. Niby nic, a zawsze coś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test przenośnego grania :/ N-Gage dostał 4 miejsce, a iPhone 2/3, tylko że iPhone został potraktowany całościowo, a komórki na Symbianie jedynie N-Gagowo... Jasne, samo N-Gage przegrywa z iPhonem, ale jeśli porównywać całego symbiana i dostępne na niego gry oraz aplikacje (np. w ofercie EA na iPhone dostępne jest Spore - na Symbiana również, tyle że nie na N-Gage - ale jednak) to już tak różowo iPhone nie wygląda. Czytam dalej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 4/09 jest naprawdę ciekawy, artykuł o mobilnej rozrywce i o agresywności powodowanych przez gry również wart uwagi. Za myśl miesiąca brawa dla squadu CDA (ciekawe kto ją wymyślił/wyszukał? :D ). Za pełne wersje również brawa - wreszcie coś wartego uwagi z mojej strony jako wielkiego fana rpg i h&slashów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo nareszcie zdobyłem upragnionego Ekszyna :laugh: . Napewno jest to bardzzzzo udany numer. Pełne wersje są BARDZO dobre numer natomiast jak zwykle atrakcyjny. Zainteresował mnie bardzo tekst o zabezpieczeniach w grach. Nie mogę zrozumiec dlaczego niektóre firmy (np. EA) tworzą coraz to bardziej dziwne zabezpieczenia.. Ale wracając do numeru dla mnie to REWELACJA!! I nowy layout tez mi sie bardzo podoba. :laugh: :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się za to ten numer nie bardzo spodobał. No, fajnie, że na płycie jest tyyyyyyyle AR i takie fajne gry, ale, niestety jakoś mi się nie spodobały się recenzje gier (moim zdaniem), no i oprócz wolfensteina brak fajnych zapowiedzi. "Pier(w)si w polsce". Bardziej się śmieję przy kawałach o blondynkach i Chucku Norrisie. Nie jest to zły numer, ale było wieeeeeleeeee lepszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, CDA ok ale jak otworzyłem covery to płyty były bardzo porysowane :( czy mam je zanieść sprzedawcy??? Miał ktoś jeszcze taki problem???

Smuggler Dawid2207 podszywa się pod Ciebię!!! <patrz awatar> a tyle sie naprodukowałeś ostatnio o prawach autorskich ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wciągneła mnie wasza recenzja odnoście Quake Life i Need For Speed Shift. To są chyba dwie najbardziej oczekiwane gry (wg. mnie). Jestem jednak trochę zawiedziony, że Ty Smugglerze nie przekonałeś się co do serialu "Włatcy Móch" radzę Ci obejrzeć kilka odcinków, bo warto.

PZDR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...