Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2009 zawartość

Polecane posty

@up

A co w numerze 09/2007 było takiego niesamowitego. Gothic 2 z Nocą Kruką którą każdy szanujący się fan RPG już miał (sam miałem tylko podstawkę, bez NK), IMO słaba ścigałka GTI Racing, i równie słabe połączenie RPGa i h'n's - Prince of Qin. Przyznaje - Gothic 2 to gra rewelacyjna, ale dwa pozostałe pełniaki były słabe.

Teraz jest (jak dla mnie oczywiście) dużo, dużo lepiej. Nie wydana w polsce zręcznościówka Bloodrayne 2, która swoją drogą jest bardzo dobra (grałem w demo), bardzo dobry i całkiem nowy h'n's Legend oraz Overclocked - przygodówka w mrocznych klimatach. Jak dla mnie najlepszy zestaw od ostatnich kilku miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniac23

Tipsomaniaka można było zrobić na papierze np. podzielonego na kilka części i co rok/pół wydawać kolejne jego części... ale i tak już za późno, a pełniaki rekompensują wszystko z nadmiarem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie papierowy tipsomaniak z AR to całkowicie zły pomysł

1. Parę lat temu był tisomaniak Best of AR w którym były najlepsze teksty z AR więc po co się powtarzać

2. Sporo osób kolekcjonuje CDA więc w każdej chwili może wrócić do wybranych numerów

3. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

4. Wybrany AR można sobie wydrukować i czytać na papierze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo buło numerów lepszych od tego co wyjdzie za 2 dni.. np. 124, 155, 159 i inne. Więc przestańcie się nią tak podniecać.. :smile:

Nie powiem, że ten numer jest fenomenalny, ale nie zgodzę się iż numer 124 był od niego lepszy, moim zdaniem odznaczał się lepszą okładką choć z drugiej strony, ta też nie jest zła a powiedziałbym, że nawet fajna...

Numery 155 i 159 były owszem lepsze ale wspomniany 124 nie wydaje mi się ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vojasek

CDA dobre, na pewno kupie. Warty uwagi jest tipsomaniak, ale lepszy był w starej postaci( nie ma to jak w daleką podróż wziąć tipsomaniaka oprócz CDA, bo nowego TM nie pooglądasz bez kompa)

PLUSY

-2x DVD9

-Fajne pełniaki

-Tipsomaniak

-dużo pełnych wersji...

MINUSY

- ale za dużo tycoonów( nie wiem jak się pisze)

- tipsomaniak na płycie

-mogłoby być więcej stron AR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo buło numerów lepszych od tego co wyjdzie za 2 dni.. np. 124, 155, 159 i inne. Więc przestańcie się nią tak podniecać.. :smile:

Nie powiem, że ten numer jest fenomenalny, ale nie zgodzę się iż numer 124 był od niego lepszy, moim zdaniem odznaczał się lepszą okładką choć z drugiej strony, ta też nie jest zła a powiedziałbym, że nawet fajna...

Numery 155 i 159 były owszem lepsze ale wspomniany 124 nie wydaje mi się ;)

Splinter Cell, Gothic i niezła bijatyka Guilty Gear: Isuka jak na tamten rok to był rarytas..

uważam że mógłby być lepszy od tego terażniejszego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*szczena opada aż do ziemi* =O

Wtoreeeeeek! Gdzie ten wtorek?! Antologia AR? No, bosko, po prostu :) 8 pełnych wersji! W tym BR 2. No, no, piknie :) dzięki za BR'a, szczerze mówiąc miałam sobie zakupić, a tu taki prezent. I 5 Tycoonów... Oj, to się bro ucieszy. Będzie się działo ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eech w porównaniu do innych urodzinowych wydań, to pełniaki średnie :P

A najgorzej to z tym Tipsomaniakiem :( Co mi z tego, że hohooo ileś tam stron więcej w pdfie dostane + wszystkie AR...kompa nie wezme do łóżka, kibelka itd :D

Akurat ktoś będzie czytał te wszystkie AR...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak tu można nie kochać CDA :P. A mi to obojętne czy tipsomaniak na płycie czy w formie książeczkowej. Zważając na to że teraz dostaniemy o wiele więcej niż w książeczkowych. Teksty takie sobie ale jest nieźle. Co do pełnieków napewno cieszyłbym się z Hand of God gdybym nie kupił go rok temu zaraz po premierze ale cóź trudno. Bloodrayne 2 no nieźle nieźle.

Ogólnie jestem zadowolony (jak zawsze zresztą). CDA sto lat i oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell, Gothic i niezła bijatyka Guilty Gear: Isuka jak na tamten rok to był rarytas..

uważam że mógłby być lepszy od tego terażniejszego...

Jeżeli brać pod uwagę zawartość covera to owszem, natomiast mi chodziło o zawartość magazynu a ten wypadł lepiej od wspomnianego numeru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lee 90

Cud, miód i orzeszki można rzec ale... niestety pełniaki w tym numerze jakoś kompletnie mi nie przypasowały :confused:

Poza tym będzie super a to też za sprawą tego iż to moje pierwsze urodziny CDA, które z wami obchodzę :biggrin: Świetny pomysł, którego muszę wam pogratulować to zeskanowanie i wrzucenie na cover AR z dawniejszych lat. Dla mnie jest to prawdziwy skarb, który z chęcią będę czytał wieczorami a może nawet i całymi nocami. :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła okładka, a nowy layout... trzeba zobaczyć. Ale za to miluśkie gierki. Bardzo napaliłem się na Rayne... ekhm, BloodRayne 2 oczywiście. A ten overclocked podobno bardzo przyzwoita gra, dostał nawet na GOL-u dobrą ocenę. I znowu Tpsomaniak, który nie ma nic wspólnego z tipsami i innymi trickami, to jakaś taka tradycja? Nie żebym miał to za złe, nie trawię gry z kodami. I mam nadzieję, że EGM sporo napisał w tym numerku. Nie lubie przygodówek, ale jego teksty są fantastyczne.

Swoją drogą, może zrobicie w przyszłości Tipsomaniak poświęcony... najgorszym grom wszechczasów. Fajnie byłoby poczytać o debilizmach zastosowanych w kaszankach, zawsze się pośmiać moszna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam coś od siebie. Pełniaki niezłe - jak dla mnie, zestaw 100 procentowo grywalny, plus te 5 minigierek też mogę łyknąć. Co do zawartości to widzę że numer jest po brzegi wypchany wszystkim co najlepsze zarówno w piśmie jak i na DVD. Aż chciałoby się nie iść do szkoły tylko zostać w domu z nowym CDA :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...