Skocz do zawartości

Prince of Persia (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Ale trzeba przyznać. że mimo iż są trudni to jest to najlepszy boss ( bossowie ? xD) w grze, i bynajmniej nie chodzi mi tu o siłę :). Walka z nimi dostarcza takiego dreszczyku :)
Raczej negatywnego :P Strasznie mnie denerwowali... a jeszcze wcześniej te wyścigi rydwanów... brrr :P Dużo bardziej podobała mi się z tym olbrzymem lub z tą.. no, tą kobietą :D Jednak bliźniaki i tak nie były aż tak drażniące, jak

Dahaka

.

Jeśli chodzi zaś o walkę jako

Piaskoludek

, to jednak walka Kratosem w God of War dostarcza o wiele więcej frajdy ;)

Za najłatwiejszego bossa w Popie uznaję tego kończącego Sot... jednak

Empress

pod koniec dwójki też jest banalnym przeciwnikiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za najłatwiejszego bossa w Popie uznaję tego kończącego Sot... jednak

Empress

pod koniec dwójki też jest banalnym przeciwnikiem :D

Z pierwszą częścią zdania się zgadzam, z drugą nie ;p boss w WW bardzo trudny, sporo krwi mi napsuł. Co innego boss z zakończenia alternatywnego, na którego jest banalna taktyka ;)

Swoją drogą, trylogia Prince'a to ja dla mnie najlepsze gry akcji ostatnich czasów.Nienawidzę Ubi za to co zrobiła z serią Prince of Persia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy wreszcie mogłem wiedzieć, o czym gada nasz Książę w T2T to strasznie mnie to zdziwiło .. stał się taki, no taki ... nie umiem tego określić :) Ani nie był bezlitosny, a dobry też nie był. Taki egoistyczny :) Ale za to jego alter ego mi się bardzo podobało, było takie jakim Książę był w WW. Bezlitosny, żądny krwi :)

EDIT: Chciałem jeszcze tylko powiedzieć, że jeszcze dobrze nie zacząłem grać w SoT, a polski dubbing (na razie tylko głos księcia) mnie oczarował :) Dalsze wrażenia z gry powiem wam później :)

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj warto, warto. Ładne pudełko, ładnie zrobiony wewnątrz, wszystkie części Princa ( 2 w pełnej polonizacji), 2 płyty z dodatkami których jeszcze nie testowałem, bo zajmuje się przechodzeniem SoTa oraz bardzo ładnie wydany poradnik (niestety taki naprawdę dobrze zrobiony jest tylko do Dwóch tronów, do SoT jest mało przydatny, a do WW już prawie w ogóle :) ), w którym oprócz solucji znajdziesz też parę wskazówek :).

Jedyny problem, to to, że można to dostać już tylko na Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chwalimy się przechodzeniami to tak : SoT niedługo będzie raz :) WW dwa razy, raz pokonując dahakę, a drugi raz walcząc z Kaileeną. T2T 3 razy :) 2008 2 razy :)

@UP: Ja grałem na klawiaturze, i powiem Ci, że dobrze się gra. Jedyny problem jest w QTE gdy w walce musisz naciskać jakiś szczególny klawisz, gdyż na początku mogą Ci się mylić.

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ilością przejść chwalił się nie będę, bo nie chce mi się liczyć;] A co do ilości prince'ów (czyli @Artemis i princefan), to mam tą dużą kolekcjonerkę, obie części, które wyszły na PSP, premierówkę WW i wersję z SuperSellera i PoP 2008 na X360. Moje pierwsze pecetowe TTT zniknęło w mrokach dziejów, zapewne podczas którejś przeprowadzki (razem z SC: Chaos Theory, choć to raczej bez związku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy wersje Duszy Wojownika?

Dobra, przestańmy się tu chwalić przechodzeniem, choć z drugiej strony - przechodzę teraz TSoT i T2T po polsku.

Raven_amanyha, skoro masz PoP na X360, to może grałeś też w Epilogue? Fajne to to? Wielu mówi, ze trudniejsze niż podstawka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj no nie chwal się raven, bo nie liczy długość. a grubość :) Tak czy siak, jestem już po 3/4 gry w SoT i muszę przyznać, że gra jest fantastyczna :) Nie wiem czy nie pokuszę się nawet, żeby powiedzieć, że jest lepsza od pozostałych 2 części. Jedynie w czym odstaje to system walki :) Brak mi FFF z WW czy T2T. Ale za to SoT plusuje u mnie z powodu wiązania FarahxKsiążę :)

EDIT: Ale jedna rzecz mnie dziwi ... W EK jest płyta z Soundtrackim z trylogii PoP. Rozpoznałem nuty z T2T, z SoT, ale czyżby nie było tam soundtracka z WW ?! Bo jeśli jest ... to gdzie słynny kawałek I stand Alone (podczas ucieczek od Dahaki )? I czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jaki my tam soundtrack mamy ?:) Szukałem na google,bo chciałem znać tytuły utworów i z jakiej gry są, ale nic nie znalazłem.

EDIT2: Jestem właśnie po przejściu SoT i muszę przyznać, że ... wszystko się przy tym chowa :) Pal licho WW i T2T i ich walkę, pal licho Prince 2008, SoT bije to wszystko o głowę. Po prostu nie umiem opisać tego, co mnie zachwyciło w tej części.

Historia Księcia i Farah jest o niebo lepsza, niż ucieczka Księcia od Dahaki czy też Próby zabicia Wezyra :) Lepsza niż ratowanie świata z rąk Arhymana. Szkoda, że kończy się tak dobrze tylko w połowie. W końcu Farah zapomniała co razem przeżyli, to jest smutne, ale dodaje smaczku ich przygodom. Ostatnia scena, gdy Książę podaje swoje imię i zjeżdża z tej palmy jest przefantastyczna, to zdziwienie na twarzy Farah :) Ogólnie, bardzo ładna jest :) O nieba ładniejsza od Kaileeny czy też niej samej, ale w Dwóch Tronach :) Nie wiem nawet, czy nie jest ładniejsza od Eliki :) Czy ktoś jeszcze uważa, że SoT jest najlepszą częścią z trylogii ?

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja! T2T jest moją ulubioną częścią i nie wiem, czy7 jakaś inna część ją przebije! Speedkille, rydwany, walki z bossami (przy tym TSOT może się schować), a bajkowy klimat nie nadrabia tego, bo w T2T też go troszkę, ale jednak jest (Babel w tle, ach).

A dla mnie Farah w T2T była ładniejsza, taka jakaś dojrzalsza. I nie miała takich wściekle okrągłych oczu.

Soundtrack do Warrior Within stworzył zespół Godsmack.

Edytowano przez princefan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz, SoT ma w sobie to coś, czego Dwa Trony nie przebiją :) A poza tym Książę w SoT był po prostu fajny, w Dwóch tronach zupełnie odwrotnie. Speedkile, na początku są fajne, ale potem się po prostu nudzą :) Chociaż nie powiem, dzięki nim jest trochę skradanki :) Bossowie i rydwany to tylko kilka ciekawych momentów z całej gry, ale muszę Ci przyznać, że są to bardzo fajne momenty :)

Co do Soundtracka z WW to wiem, jaki zespół go tworzył, napisałem tytuł ich piosenki nie ? :)

Ponawiam pytanie : Jaki my soundtrack mamy na tej płycie ''Oficjalna ścieżka dźwiękowa Trylogii Prince of Persia'' ?:) Szukałem na google, bo chciałem znać tytuły utworów i z jakiej gry są, ale nic nie znalazłem.

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednoznacznie nie potrafię stwierdzić która część jest najlepsza, gdyż one są od siebie zupełnie różne...Przecież piaski czasu i dusza wojownika to praktycznie dwie różne gry, znakomicie ze sobą kontrastujące.Ja w dwójkę zacząłem grać bezpośrednio po jedynce i w pierwszych chwilach przeżyłem szok.Była dla mnie zniszczeniem klimatu jedynki, i zwyczajnie nie spodobała mi się...Na szczęście było to tylko początkowe wrażenie, bo później klimat dwójki bardzo mi przypasował, a do tego mnóstwo kombosów, dość ciekawa fabuła, świetna mroczna muzyka no i ... Dahaka.Trójka była w porządku ale zabrakło mi rozcinania na części przeciwników i walki przeciw mrocznemu księciu na końcu:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZWENIO, nie rozumiem twojego negatywnego nastawienia do dubbingu polskiego. Co prawda w wielu grach jest ono gorsze od pierwowzoru, ale w SoT jest ono naprawdę dobre.

Czy wie ktoś jaki my mamy soundtrack na tej płycie ? :PP Czy on był robiony specjalnie pod edycje kolekcjonerską? Bo nigdzie na google nie mogłem znaleźć o tym informacji, a chciałbym znać nazwy utworów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tu o jakości samej polonizacji, ale o nieśmiertelnym glosie oryginalnego księcia, który potęguje jeszcze bardziej klimat. :blush:

Poza tym, nie mogę sobie wyobrazić finałowej sceny w wersji z polskim dubbingiem. Jak, do jasnej, brzmi w ustach polaka tekst:

"-It was just a story...

-Wait! I don't even no your name?

-Just call me..."

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh , ja grałem w polskiej wersji językowej i powiem Ci, że wyszło to bardzo ładnie :) Farah ma taki słodki głos, a jak już wspomniałem wcześniej głos Księcia mnie oczarował. A tak a pro po kto podkłada głos pod Farah, ale w T2T. Wiem, że już gdzie słyszałem ten głos :)

No więc, jesteśmy już po Dwóch Tronach i Piaskach Czasy więc pora teraz na Duszę Wojownika :) (oczywiście chciałbym wspomnieć, że w Dwa trony i w Dusze grałem już wcześniej). Może i po zagraniu w SoT widzę, że na mrocznym klimacie Wojownik sporo traci, ale .. no właśnie ale, ta walka ... po prostu jest to arcydzieło. Ilość możliwości, w jaki jesteśmy w stanie zabierać duszę naszym przeciwnikom jest niezliczona :) I to jest ogromny plus WW i za to go cenie. Żałuję tylko, że nie udało się WW w pełni spolonizować. Jako, że grałem już wcześniej w kinówkę chętnie bym posłuchał co krzyczą nasi przeciwnicy gdy nasze miecze ćwiartują ich ciała :)^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC SoT <<< tak brzmi w polskiej wersji.

Cały czas słucham utworu z Time Only Knows ( z creditsów) :) Jest fantastyczny :)

Time Only Knows < naprawdę polecam :)

Poza tym to soundtrack z Prince jest zabójczy, teraz, mając płytę z 32 utworami z Prince słucham ich cały czas.

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...