Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

-Gdzie można znaleźć polonizację do SoT?

Rozumiem że teraz raczej ci zainteresowanie przeszło ale gwoli wyjaśnienia: nie można. Jako że polonizacja komercyjnych produktów jest też czyjąś pracą, za którą zresztą trzeba zapłacić, "darmowe" ściągnięcia takich polonizacji są nielegalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, można to tłumaczyć czyjąś pracą, ale często dystrybutorzy puszczają grę w oryginale, a potem udostępniają za free polonizację.

Właśnie o coś takiego mi chodziło, gdyż mam oryginał ENG, a któryś z forumowiczów pisał, że LEGALNIE ściągnął łatkę polonizującą.

Wszystko w tym temacie. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem, Cenega, czyli polski wydawca, nie mówi ani słowa na ten temat, na jej stronie też nie ma ani śladu łatki polonizującej, tak więc jak dla mnie łatka dalej jest nielegalna. A co do tego forumowicza - może powinienem wygrzebać wypowiedź i rozwiązać sprawę. Zobaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo, co zrobić, żeby Dwa Trony stabilniej mi chodziły? Mianowicie chodzi o to, ze spolszczyłem grę, a ta, gdy ją włączam, wyłącza się? W angielskiej wersji też od czasu do czasu tak jest. Może to kwestia tego przeklętego CD-key'a? (gra przyzwyczaiła się do jednego, ale dwie literki mi się urwały i musiałem wziąć nowy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu po raz pierwszy zagrałem w najnowszego Prince of Persia. I z całą szczerością muszę stwierdzić, że ...w tak cudowną grę jeszcze nie grałem ! :admin_twisted: Gra ma niesamowity KLIMAT !! Książe i Elika są świetnie dobraną parą, świetnie się dogadują ;P , grafika jest poprostu tak piękna, że nie wiem jak to opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy ;P, do tego świetna orientalna miejscami muzyczka sprawia, że gra się z nią wpatrzony niczym w obrazek...ŚWIETNA GRA !! :icon_wink:

PS. Mam takie małe pytanko, gdzie się zmienia opcje graficzne, bo nie mogę nigdzie znaleść...:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ci to powiedzieć?

Masz pirata?

Bo powinien ci się załączyć przed startem gry okienko z napisem Uruchom grę, Ustawienia (po ang. Options), wybierasz tą opcję i powinny pojawić się możliwości zmian w ustawieniach graficznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w 2 części PoP. SoT i WW, zaś w pozostałe części nie. Jednak uważam, że w tych 2 częściach co grałem są fajne, mają dobrą grafikę, dobrą ścieżkę dźwiękową itp. SoT nie ma może takiej grafiki jak w WW, jednak jest nawet fajna. Zaś w WW, grafika i te inne rzeczy są dobre, prawie przeszedłem całą grę, jednak nie mogłem nigdy pokonać tych ostatnich przeciwników. Patrząc na różne GamePlay z T2T i tej nowej części PoP, nawet jest fajna, pod względem grafiki i innych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boogi, musisz zagrać w Dwa Trony, na pewno ci się spodobają, przynajmniej dla mnie to najlepsza gra, w jaką grałem, po prostu wszystkie jej elementy są udane. I powinieneś je przejść, bo są trochę łatwiejsze, przynajmniej dla tych, którzy opanują mniej więcej SK.

Najnowsze PoP tak samo też powinieneś przejść, bo ten bajkowy klimat po prostu olśniewa, co może potwierdzić każdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, rozmowa o serii zeszła na to, który z książąt jest najprzystojniejszy. Już się boję jak zaczniecie gawędzić, która ze scen tzw. "łóżkowych" była najlepsza.

Aaaacccchhh, nawet nie wspominaj, bo co niektórzy są na to albo za młodzi, albo się będą rumienić

A jednak do tego doszło. :laugh:

Co sądzicie o tym, że wątek Księcia i Eliki mógłby w późniejszej części "nabrać rumieńców"?

Edytowano przez kin1313
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...