Skocz do zawartości

Prince of Persia (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Coś mi się zdaje, że on ma (w końcu nie na darmo ten avatar). http://www.ceneo.pl/487002. Proszę bardzo.

WollT i Kakolukia, ja tam wszystkie części przeszedłem na klawiaturze. I to ile razy...

Hagan, to nie dzięki wydawcy gra chodzi z płyty, tylko dzięki twórcy. To wszystko dzięki braku zabezpieczeń. Dziękuj więc Ubisoft Montreal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta aukcja cię zainteresuje:

http://www.allegro.pl/item649004831_prince...kcjonerska.html

Szczególnie jeśli nie masz jeszcze jakiejś innej części ze starej trylogii.

Dzięki za pomoc, ale już wcześniej znalazłem tą aukcję i teraz myślę nad kupnem. I tu mam pytanie. Czy w EK wszystkie części są PL ? Wiem, że WW istnieje tylko kinówka, ale jak się ma sprawa z SoT i T2T ? Dla mnie byłoby super gdyby były to pełne polonizacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam tę edycję i SoT na pewno jest w pełni spolonizowane, WW tylko kinowo.

Nie wiem tylko jak jest w TT bo jeszcze nie grałem. Według pudełka jest PL, ale nie wiem czy pełne spolszczenie.

Edytowano przez Kakolukia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, gra zamówiona, ale niestety na 90% 2 trony nie jest w pełni spolszczone. A głównie o to mi chodziło ... No niestety :) Przynajmniej mam pierwszą EK i to za dość przystępną cenę :) ( ciągle liczę na te 10 % ^^ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądze że prince of persia 1,2,3 i wogóle każda częśc jest super ale 4 jest gorsza według mnie.

Sądzę, że Prince of Persia - 1,2,3 (każda jej część) jest super, ale 4 co najmniej dorównuje pozostałym, a w niektórych momentach nawet przewyższa.

No to sobie podyskutowaliśmy! :P Warto byłoby uzasadniać, dlaczego uważasz tak, a nie inaczej ;)

Najciekawszą nowością w 4 jest dla mnie możliwość dyskutowania z towarzyszką - Eliką, jakiej wcześniej nie było, gdy towarzyszyła nam Farah ;) Możemy poznać świat z jej perspektywy, a postacie przestają być dla nas tylko zbiorem pikseli, a nawet zagrać w Kalambury :D Widzę coś na B... :D

Może mnie też ominęło coś w tej części, ale...

ciekawe, jak zginęła Elika za pierwszym razem :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ponownie ukończyłem sobie nowego PoP'a i wiecie....dla mnie ta gra zasługuje na 10/10. Był to pierwszy raz na nowym kompie, przeskok z 17 cali na 24, podłączyłem pada, usiadłem się wygodnie w fotelu i...zapomniałem o całym świecie. Począwszy od genialnej, baśniowej grafiki, poprzez odstresowujący, bezproblemowy gameplay po cudny, malowniczy soundtrack- ta gra gniecie i basta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przyjąłem trochę za ostre tempo :) Wczoraj zainstalowałem grę,a dziś już jestem po Bliźniakach :)

A tak w ogóle, to nie wiem czy ktoś tak ma, ale mi np po walce z Bliźniakami strasznie serducho biło xD Ktoś też tak ma, oczywiście nie koniecznie przy Twinsach, ale w ogóle, jak grają w inne gry ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mi adrenalina skakała przy nich i przy zwiewaniu przed Dahaką. W ogóle ten fragment z bliźniakami jest frustrujący niesamowicie, jak za pierwszym razem przechodziłam, to myślałam ze zamorduję, jak znowu usłyszę odgłos roztrzaskującego się rydwanu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie wyjątkowo dobrze poszło, na rydwanach straciłem tylko 1 sand tank, a bliźniaków pokonałem za pierwszym razem. Ale gdy grałem pierwszy raz, to właśnie na nich się ściąłem :)\

Ale trzeba przyznać. że mimo iż są trudni to jest to najlepszy boss ( bossowie ? xD) w grze, i bynajmniej nie chodzi mi tu o siłę :). Walka z nimi dostarcza takiego dreszczyku :)

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przyjąłem trochę za ostre tempo :) Wczoraj zainstalowałem grę,a dziś już jestem po Bliźniakach :)(...)

Nie przyjąłeś ostrego tempa - po prostu gra jest niezwykle krótka :P .

Fakt, bliźniaki są przegięte - sam siedziałem nad nimi kilka podejśc, mimo że miałem pięc ziaren piasku. Ale gdy juz pokonałem ich po raz pierwszy, następnymi z podejściami musiałem powtarzac tylko po 2-3 razy :P .

Ale faktycznie, walka z nimi dostarcza emocji :D .

Edytowano przez DexKanon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, niezwykle krótka. Krotka nie jest, przechodzi się ją za pierwszym razem w jakieś 15 godzin. Ale za drugim razem, kiedy już grę znasz, a już na pewno za trzecim, jedziesz bez trzymanki. I nie zauważysz, jak już ją przejdziesz. Mi to się właśnie też podoba, bo PoP: T2T nawet za trzecim podejściem wciąga i za kolejnymi tak samo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...